Премини към съдържание

Само за ценители !


ipj

Препоръчано мнение

 

Не е никак лоша, и цената е добра. Но трябва много внимателно да се диагностициа, преди да се купи. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мой хора сте, да ви пусна още някоя снимчица: :P

 

За сериозен купувач има и сериозно договаряне. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провокатооооооооооооорррррр..... :icon_blush:Къде го откри това чудо, колко години гледах и търсех по кви ли не сайтове къде ли не....Поръчвах ...ама явно съм търсел на грешна цена :icon_blush:

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...е, заe*и! Сцепи мрака с това Бу-Бу!

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/first.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотия!!! :icon_thumbup:

Такива "лоши " мисли ме налягат,че .................... :icon_blush: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=7fHv0uzAu2g

 

 

П.С. За тези които незнаят , може да стане 260 - 361 -450 - и 615 ! к.с. автомобила подлежи невероятно много голям избор от тунинг по мотора ... :drive: всеки според възможностите си . Специално за хора от форума ще има много добра отстъпка . :good: В момента по колата всичко е 100% оригинално (заводски) !!! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това бижу трябва да отиде наистина при някой ценител и запален фен на марката :mitsu-smiley: Дано го вземе някой колега от форума :yes3:

Алекс, къде го кри този :plane: , че не ми го показа, като взимах моя :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това бижу трябва да отиде наистина при някой ценител и запален фен на марката :mitsu-smiley: Дано го вземе някой колега от форума :yes3:

Алекс, къде го кри този :plane: , че не ми го показа, като взимах моя :D

 

Скрита е :icon_dance: от чужди погледи , в едно халенце на сухо и завет стои :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа е тази кола :)

А бе направо е номер 1 ,ама пусти кинти :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееех как ми трепна под лъжичката... :mitsu-smiley:

Спомням си преди години се появи един такъв тук за продажба, беше от Италия и се обсъждаше акциза за него (тогава още имаше акциз за над 163 к.с.)

Даже беше същият цвят ако не се лъжа...

Това е моята кола-мечта, но не съм порастнал на джоб за нея още :icon_blush:

За сега ще се задоволя с по-хилавкото му близначе - GTI Е39А, 4х4... бива си го и него, макар и без турбинка :rulez:

Хора, това е НАЙ - ГАЛАНТа на всички времена!

Нека попадне в обичливи ръце, защото този шедьовър заслужава достойно отношение!

Алекс, сподели моля те повече за колата, поведение, вървеж, динамика...ей така за нас феновете на олдскуул мицките.

Поздрави!

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бе направо е номер 1 ,ама пусти кинти :icon_crying:

Гле''й к''во нещо са парите, заради едни нищо и никакви хартийки, човек едно VR4 не може да си вземе ..:D

А ходи вярвай на приказката, че щастието не било в тях ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гле''й к''во нещо са парите, заради едни нищо и никакви хартийки, човек едно VR4 не може да си вземе ..:D

А ходи вярвай на приказката, че щастието не било в тях ..

Ами не е в тях бре... ама няма и пълно щастие хем хубав малък автомобил, хем ново жилище и ако може и една VR4 ,кво му трябва повече на човек ....ама уви .... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гле''й к''во нещо са парите, заради едни нищо и никакви хартийки, човек едно VR4 не може да си вземе ..:D

А ходи вярвай на приказката, че щастието не било в тях ..

 

Абе ако и състоянието му е както изглежда, тия пари са ОК, пък и Сашо каза, че има сериозно договаряне. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравейте колеги , за жалост нямах нужното време да му обръщам подобаващо внимание , имахме си една скрита любов и много часове прекарани заедно, само седнал на седалката с милиони други мои мисли..Не мина и 50км. в България, не се осмелих и да го регистрирам, може би защото щях да зарежа другите си работи и да не слезна от него ..може би и не съм бил голям фен на марката незнам .Знам че колата ще бъде при един голям фен за жалост във Полша.

 

п.с. Знам и още едно ,сега ми е много гадно и самотно :icon_crying: но обещавам че след време, дано да имам тогава свободното (хоби)време ще купя друг уникален Галант и тогава само газ газ газ ... :yes3: :yes3: :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...