Премини към съдържание

ДЖАНТИ


cop

Препоръчано мнение

ТЪРСЕХ ДА СИ ВЗЕМА РЕЗЕРВНИ ДЖАНТИ ...НО НА МЕСТАТА КЪДЕТО ПИТАХ /авто-морги и гумаджийници/ НАПРАВО МЕ ОТРЯЗАХА,ЧЕ ЗА КАРИЗМА ДЖАНТИ САМО АЛУМИНИЕВИ МОЖЕЛО ДА МИ НАМЕРЯТ...АЗ ОБАЧЕ ИСКАМ ОБИКНОВЕННИ ЖЕЛЕЗНИ ДЖАНТИ !

 

НЯКОЙ ДА ЗНАЕ ОТ КАКЪВ ДРУГ АВТОМОБИЛ МОЖЕ ДА ПАСНАТ ? :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че от всеки друг ЯПОНСКИ автомобил може да станат...........те всичките са с размери при болтовете 114.3 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път не позна, приятелю. На моя Лансер разстоянието между дупките на джантите е около 100 мм. Да знаеш къде има такива алуминиеви джанти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....не знам за вашите джанти,ма моите са си с тоя размер( ми така е, кат ги сменяте толкова често.... :D ....шегувам се разбира се)може да са 13 цолови твоите и да са с тоя 100мм размер....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, но не съм сигурен дали размера е точно 100 мм.

Преди имах Фиат Панда и го карах с джанти от Ауди, но непрекъснато ми се развиваха гайките, щото имаха разлика само с милиметър между отворите............ :icon_doh: . Та да не се получи и сега така? Не вярвам японски и европейски автомобил да са с един размер джанти.

Иначе наистина съм с 13 цолови джанти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера се кара съвсем спокойно с лети джанти от Опел. Моите лети джанти са 13' от Опел Кадет. Така че проблема ти в нулев.... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди имах Фиат Панда и го карах с джанти от Ауди, но непрекъснато ми се развиваха гайките, щото имаха разлика само с милиметър между отворите............

 

Италианките са с 98 мм, а не 100. Затова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...

От хюндай стават

Добре дошъл, на най големия археолог във форума ..:icon_thumbup:

До сега бяха вадили теми от 2005- 2006 г. :) ама за тема от 2004 г. ти си първият ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече е учреден и организиран национален конкурс под надслов “Археолог на годината" :icon_n_king:

В момента журито извършва предварителен подбор на материалите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ТЪРСЕХ ДА СИ ВЗЕМА РЕЗЕРВНИ ДЖАНТИ ...НО НА МЕСТАТА КЪДЕТО ПИТАХ /авто-морги и гумаджийници/ НАПРАВО МЕ ОТРЯЗАХА,ЧЕ ЗА КАРИЗМА ДЖАНТИ САМО АЛУМИНИЕВИ МОЖЕЛО ДА МИ НАМЕРЯТ...АЗ ОБАЧЕ ИСКАМ ОБИКНОВЕННИ ЖЕЛЕЗНИ ДЖАНТИ !

 

НЯКОЙ ДА ЗНАЕ ОТ КАКЪВ ДРУГ АВТОМОБИЛ МОЖЕ ДА ПАСНАТ ? :help:

http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=27160

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мале, мале, мале...... :rofl:

 

 

Колега,обясни ми какво означава възклицанието ти ....мале,мале.....За какви,анахронизми говорите...

с колегата de4i...Тези автомобили,са вървели 20 години и още толкова ще вървят.... :icon_rock:

Извиниме за тона,но е нелепо да ми говорите за старо :mitsu-smiley: Моето е на 24 години и вдига,

180....А твоето....????

 

P.S Надявам се че във форума няма понятие..."историческа,или стара тема" :icon_bye: ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не Мицубишито е старо, а темата. Нали не смяташ, че cop, като е попитал за джанти на 11.12.2004г., все още търси ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не Мицубишито е старо, а темата. Нали не смяташ, че cop, като е попитал за джанти на 11.12.2004г., все още търси ?

 

 

Вуйчо. колегата ти отговорил преди мен... а и възклицанието ми беше по повод поста за учредяването на награда "Археолог" на годината :)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още ли спамите тема дето ако е човек вече да е в 1-ви клас ( на 7 години ) ? Затворете я, ако някой друг не търси пак железни джанти ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...