Премини към съдържание

Faster Mitsubishi Track Meet 2012


Препоръчано мнение

 

Аз лично, ако не ми мине котка пътя съм на линия до Марио на скамейката хаха :icon_clap:

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Значи ти 1 и Вальо 1 и аз и онези 5 човека дето спомена колегата, ето ти 9- 10 човека публика ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Това е нормално! Някой, когато организира събитие първо се изсипват една кофа с ****** и после "ама аз исках да кажа друго"

Аз в тези форуми искам да намеря хора, които да ми споделят интереса около дадената марка и моторните спортове като цяло. Имам достатъчно хора, с които да ям и да пия.

 

Ако беше форум за рибари щяхме да се съберем на язовира, НО това е форум за автомобили!

 

Поздрави!

 

Според мен никой нищо не е изсипвал. Когато човек има питане - пита. Относно сбирките, мисля че си останал с грешно впечатление, но то и няма как да е след като не си присъствал на нито една. На всички сбирки главна и основна тема на разговор са автомобилите, като се акцентира на мицубиши (все пак това е мицубиши форум). Понякога седим около колите и дискутираме.....понякога правим същото на маса....друг път сме в гората или в хотел...понякога ядем и пием, друг път правим благотворителност и радваме малчуганите от дом Българка и т.н. Не виждам нищо лошо в това, хора обединявани около една идея да се събират, общуват и забавляват заедно. Да...вероятно на повечето колеги им се иска да ходят на писта и да си топят гумите, съединителите, горивото и т.н. без да се замислят, но финансовото им положение не го позволява... Поздрави и без лоши мисли ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен никой нищо не е изсипвал. Когато човек има питане - пита. Относно сбирките, мисля че си останал с грешно впечатление, но то и няма как да е след като не си присъствал на нито една. На всички сбирки главна и основна тема на разговор са автомобилите, като се акцентира на мицубиши (все пак това е мицубиши форум). Понякога седим около колите и дискутираме.....понякога правим същото на маса....друг път сме в гората или в хотел...понякога ядем и пием, друг път правим благотворителност и радваме малчуганите от дом Българка и т.н. Не виждам нищо лошо в това, хора обединявани около една идея да се събират, общуват и забавляват заедно. Да...вероятно на повечето колеги им се иска да ходят на писта и да си топят гумите, съединителите, горивото и т.н. без да се замислят, но финансовото им положение не го позволява... Поздрави и без лоши мисли ;)

 

Честни да бъдем хотела също се плаща както и яденето, с пистата е същото: плащаш - караш, това не е оправдание - финансовото положение щом е отишал на хотел и го е платил. Има ли желание ще иде на пистата и ще плати и ще кара, все пак това се случва 1 път в годината, но вече това си е индивидуално решение. :) А това с децата е чудесно, няма спор. Има една реплика на Landikar която я спомена hondari преди няколко дни: " Уважавам всеки, който стъпи на пистата - няма значение какво кара и как го кара! "

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз уважавам всеки който е на пътя, дори и да е без автомобил (пешеходци, колоездачи, мотористи и т.н.). Що се отнася до това изказване "...това не е оправдание финансовото положение щом е отишъл на хотел и го е платил" аз лично не съм съгласен! Повечето са семейни хора и не биха отишли да си чупят ежедневните автомобили докато жените и децата им си седят в къщи. Спирам да коментирам, защото мисля че не искаш да ме разбереш и изкривяваш нещата така както на теб ти харесва. И с малка молба към теб да пишеш по-грамотно. Поздрави и успех на пистата, дано се съберете повече хора.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо се хващате за всяка дума, питането за входа е точно на мястото си. И аз очаквах нещата да стоят както на сбора на БМВ, но не ме учуди че входа ще е за всички.. все пак хората сега са значително по-малко. Така че не виждам къде точно е притеснението ви..

Отделно не виждам какво ви пречат останалите срещи на клуба.. и то най-вече на хора които не са идвали на тях. Мога да ви кажа само едно, нито една писта не може да се мери с блясъка в очите на малчуганите в дома. Просто си има време и място за всичко, кой където иска там да ходи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз уважавам всеки който е на пътя, дори и да е без автомобил (пешеходци, колоездачи, мотористи и т.н.). Що се отнася до това изказване "...това не е оправдание финансовото положение щом е отишъл на хотел и го е платил" аз лично не съм съгласен! Повечето са семейни хора и не биха отишли да си чупят ежедневните автомобили докато жените и децата им си седят в къщи. Спирам да коментирам, защото мисля че не искаш да ме разбереш и изкривяваш нещата така както на теб ти харесва. И с малка молба към теб да пишеш по-грамотно. Поздрави и успех на пистата, дано се съберете повече хора.

 

Точно защото са семейни на децата им ще е по интересно на пистата според мен, а за входа това е не избежно да се плати просто това си е бизнес и хората по тоя начин си печелят парите дето се вика начин на пепитание. Също така казах че не е задължително карането. И нямам нищо против срешитеви дето пратите по Хотелите но смятам че за всички едно такова мероприятие ще е по-интересно и забавно най вече за малчуганите. Поздрави и приятно изкарване на Шипково!

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо, ако някой се е почувствал обиден - моля да бъда извинен.

Не съм се хванал за "една дума" на никой, а говоря като цяло.

Нормално е от 10 човека да има 11 мнения (свикнали сме).

Всеки знае, че безплатен обяд няма.

 

А защо не съм посетил нито една сбирка на марката във Варна - ще си отговорите сами.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Emil и TASSO ми се струва че не трябва да пишат по тая тема че само ще стане с 10 страници спам.

 

TASSO каза: "нещата да стоят както на сбора на БМВ, но не ме учуди че входа ще е за всички" ... На кое събитие в последните 3 или 5 години си бил на пистата на Калояново и не си платил вход? Щото аз винаги съм плащал и винаги е имало.. по простата причина че пистата си има такса и тя трябва да се покрие от някой. Който и форум да е правил събор там винаги се е плащало от всички освен от хората които не са платили по някакъв "друг" начин :)

 

Емo мисля, че ако си разбрал колегите, какво искат да кажат с това за приоритетите и желанието нямаше да се оспами темата с глупости. Доста семейни коли съм виждал на пистата на Калояново (примерно на майсторско шофиране .. каране м/у пионки)... как ще я караш там си е твоя работа.. дали ще караш въобще също. Има няколко колеги от форума, които караха на Jap Festa. Кръчмата и пистата са 2 различни места и въобще не може да се сравняват... аз лично имам колега който от малък учи сина му на картинг и му е мерак да го води и на пистата (в това число и HristoGB беше с сина му на Калояново).. ама всеки с приоритетите си. Доста други форуми имат огранизирани събори със състезания на коли (на писта) ... и сега като има такова организирано (не от клуба) да видим колко ще идат.. аз съм обеден, че ще са много малко. Идеята е, че в този форум/клуб не се практикува нищо в този дух освен спама по масите :) ... и дано не съм прав.

 

Принципно много мразя някой да се хваща за най-малката дума да я цитира и да спори без причинно само и само да доказва неговата си теза без да чете мненията на другите (дори да се застъпват поне малко с техните)... и все пак написах горното по-скоро като пояснение без да се заяждам с силната надежда да не се оспами темата!

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Emil и TASSO ми се струва че не трябва да пишат по тая тема че само ще стане с 10 страници спам.

 

TASSO каза: "нещата да стоят както на сбора на БМВ, но не ме учуди че входа ще е за всички" ... На кое събитие в последните 3 или 5 години си бил на пистата на Калояново и не си платил вход? Щото аз винаги съм плащал и винаги е имало.. по простата причина че пистата си има такса и тя трябва да се покрие от някой. Който и форум да е правил събор там винаги се е плащало от всички освен от хората които не са платили по някакъв "друг" начин :)

 

Просто казвах, че въпроса на колегата беше уместен.. това че ти и аз сме ходили, не означава че всички са ходили. Все пак България не е Калояново. Ако те питам и аз за писти на 150-200 км от теб и ти няма да си наясно с нещата там и не виждам нищо нередно да се попита. А за оспамването на темата, дали сме само ние виновни :icon_hmm:

Но както и да е обещавам да не ви преча повече, дори няма и да редактирам темата... че някой може да го приеме като заяждане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото са семейни на децата им ще е по интересно на пистата според мен,........

И нямам нищо против срешитеви дето пратите по Хотелите но смятам че за всички едно такова мероприятие ще е по-интересно и забавно най вече за малчуганите. Поздрави и приятно изкарване на Шипково!

1. Човече, ти семеен ли си? Представяш ли си се с жена, която трябва да удържа 3-годишният ти син, докато ти си "чешеш гумите".... Аз не бих го причинил нито на себе си, нито на жена си, да не говорим за "семейният автомобил"

2. И аз нямам нищо против да си правите срещите където си искате, но смятам, че не е редно да давате наклон на никой дали подобно мероприятие ще му е интересно и забавно. Ако на някой му е интересно - ще дойде. На който не му е интересно - няма.

 

Много наедро ги решавате нещата, някак си, оставте всеки да си реши..... И ако не пиля гуми - ще излезе, че не съм фен? Или ако имам над 500 000 км не мога да карам?

 

И да, няма да ходя на Шипково, а също така да, ще решавам сам къде да заведа децата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Човече, ти семеен ли си? Представяш ли си се с жена, която трябва да удържа 3-годишният ти син, докато ти си "чешеш гумите".... Аз не бих го причинил нито на себе си, нито на жена си, да не говорим за "семейният автомобил"

2. И аз нямам нищо против да си правите срещите където си искате, но смятам, че не е редно да давате наклон на никой дали подобно мероприятие ще му е интересно и забавно. Ако на някой му е интересно - ще дойде. На който не му е интересно - няма.

 

Много наедро ги решавате нещата, някак си, оставте всеки да си реши..... И ако не пиля гуми - ще излезе, че не съм фен? Или ако имам над 500 000 км не мога да карам?

 

И да, няма да ходя на Шипково, а също така да, ще решавам сам къде да заведа децата.....

 

Не TASSO е прав че няма нищо лошо в това се попита за Входа и т.н все пак не всеки е ходил по пистата и т.н

 

Не съм семеен, но живея с приятелката си тя идва с мен също така ще заберем и брат и а той е на 5 едва ли ще е трудно да го окроти пък и бих го качил да го повозя. Аз изрично казах че според МЕН ще е по интересно на децата на пистата не съм казал че задължително ще им е по интересно не изопачавайте думите, а то че има 500 000 или 1 000 000 км не те прави перфектния карач, ЧОВЕК СЕ УЧИ ДОКЪТО Е ЖИВ!

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка кротвайте са който иска да идва който не иска да не идва и да кротува !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. Човече, ти семеен ли си? Представяш ли си се с жена, която трябва да удържа 3-годишният ти син, докато ти си "чешеш гумите".... Аз не бих го причинил нито на себе си, нито на жена си, да не говорим за "семейният автомобил"

2. И аз нямам нищо против да си правите срещите където си искате, но смятам, че не е редно да давате наклон на никой дали подобно мероприятие ще му е интересно и забавно. Ако на някой му е интересно - ще дойде. На който не му е интересно - няма.

 

Много наедро ги решавате нещата, някак си, оставте всеки да си реши..... И ако не пиля гуми - ще излезе, че не съм фен? Или ако имам над 500 000 км не мога да карам?

 

И да, няма да ходя на Шипково, а също така да, ще решавам сам къде да заведа децата.....

Е ти сега се хващаш за най-малкото , никъде не пише , че на пистата трябва да пилиш гуми , аз съм там като зрител на 100% и макар да съм в листата за свободно каране , още не съм се решил със сигурност . Никой няма да ми се разсърди или да ми каже нещо , ако в последния момент се откажа и реша да не си троша колата . А това за над 500 000км не виждам какво общо има . Заповядайте всички , както Радо е написал , никой не е длъжен да идва , така както никой не е длъжен да кара , ако дойде на пистата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка кротвайте са който иска да идва който не иска да не идва и да кротува !

Бе с такова отношение - много хора ще навиеш, вервай ми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе с такова отношение - много хора ще навиеш, вервай ми!

 

Ако иска да споря ще споря с стената, а вслучея ви пуснах покана от уважение, но май не съм попаднал на точните хора после викате като не сме идвали на срещитите ви, как да дойде някой към който нямате и капка уважение? Както казах стига сте споре ли. Ми си помислете дали искате или не искат който иска да заповяда щото в случея всички показваме к'ви таратайки сме преди време някой беше казал че тия от Subaru форума не ги бива и същото за тези от BMW форума ама в крайна сметка се оказа че ние сме таратайките не те защото те направят нещо таквоа всички са там. А тука пусна покана и веднага се почна с спорове и кавги. Като не искате да идвате казвате няма да идвам или изобщо не си правим думата и готово.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста странно- от нищо и никаква работа почнахте да се наддумвате! КОЙТО ИСКА ДА ОТИДЕ-НЕКА ОТИДЕ,КОЙТО НЕ ИСКА-ДА НЕ ХОДИ ! ! ! ! !

Аз лично ще отида! И на Шипково с огромно удоволствие бих отишъл,но няма как да отменя една отдавна планирана екскурзия!

 

 

 

 

....... жалко,че съм лишен от правото да гласувам-що минуси и плюсове щях да раздам........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на пистата всяка седмица, така, че със сигурност ще присъствам и ще покарам.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на пистата всяка седмица, така, че със сигурност ще присъствам и ще покарам.

 

Ще се срещнем там :) и на всички който ще идват искам да им каже Добре дошли

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

Айде господа 21ви Юли наближава сабирайте багажите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде господа 21ви Юли наближава сабирайте багажите :)

 

Здрасти колега, ако съм в тази част на България ще дойда. Старите ми планове се промениха и вероятността да дойда е голяма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, ако съм в тази част на България ще дойда. Старите ми планове се промениха и вероятността да дойда е голяма.

 

Е ще се радваме ако можеш да наминеш все пак колкото повече толкова повече в случея по весело :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Браво на организаторите за начинанието, отдавна имаше нужда от подобно мероприятие , в което главна роля да имат автомобилите с трите диаманта , които да покажат възможности на пистата. С Роско сме спорили доста по въпроса има ли нужда от подобно събитие и ето, че най-накрая се намери някой да го превърне в реалност... :icon_clap:

Можело е обаче да се потърсят спонсори, че да поолекне финансово за всички. Сигурен съм обаче, че ще стане много приятно събиране с много емоции. Как стоят нещата ако иска да участва човек с автомобил от друга марка ?

П.С. : 2012 Faster Mitsubishi -Track Meeting е правилно ...

 

 

Колега то сбирка на мицу клуба скоро ще има и тя ще е на Шипково. Там ще примерят сили най-големите....пиячи, танцувачи, плувци и прочие :icon_thumbup:

За алко събори сме показали неведнъж , че сме сила. Въпросът е в това да се покаже, че наистина има Мицу самолети, а не само легенди да се разказват... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организаторите за начинанието, отдавна имаше нужда от подобно мероприятие , в което главна роля да имат автомобилите с трите диаманта , които да покажат възможности на пистата. С Роско сме спорили доста по въпроса има ли нужда от подобно събитие и ето, че най-накрая се намери някой да го превърне в реалност... :icon_clap:

Можело е обаче да се потърсят спонсори, че да поолекне финансово за всички. Сигурен съм обаче, че ще стане много приятно събиране с много емоции. Как стоят нещата ако иска да участва човек с автомобил от друга марка ?

П.С. : 2012 Faster Mitsubishi -Track Meeting е правилно ...

 

 

 

За алко събори сме показали неведнъж , че сме сила. Въпросът е в това да се покаже, че наистина има Мицу самолети, а не само легенди да се разказват... :)

 

Спонсори догодина стига сега да се саберем достатачно хора и да направи впечетление че сме стабиляги и ще се намерят спонсори и хора който да го организират всяка година, а относно коли за другите марки е възможно да бъдат допуснати на пистата зависи какво решение ще вземат организаторите и дали ще можем да запълним бройки :) и да саберем парите за да се плати всичко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...