Премини към съдържание

Faster Mitsubishi Track Meet 2012


Препоръчано мнение

Бързите, мощни и красиви Мицубишита могат да се видят навсякъде в България. През 2012 обаче ще направим опит да съберем най-бързите, най-мощните и най-красивите Мицубишита на едно място – писта Дракон. След като бяха взети под внимание резултатите от анкетата във форума, за дата на събитието бе определена събота, 21 юли 2012г. Тогава ще се състои първата среща на бързите Мицубишита в България.

 

За записване:Цъкнете тук Може и тука да се запишете или на ЛС.

 

http://store.picbg.net/thumb/73/05/f11951f30e7f7305.jpg

 

Faster Mitsubishi Track Meet 2012

Идеята е много семпла – да се съберем, запознаем и да покараме заедно. В програмата на събитието са предвидени състезания по тайм атак, драг, авто крос и свободно каране на пистата. Тези, които няма да карат ще имат възможността да опънат шатра, барбекю или просто да грабнат в ръка напитка и да се отдадат на зрителски емоции или приятелски разговор.

 

Всички Мицубишита ще бъдат разположени заедно на един общ паркинг. Останалите модели и марки, ще се паркират на определено за тях място.

 

Програма

8:00 – 11:30 събиране и разполагане на автомобилите

9:00 – 11:50 свободно каране

11:30 – 12:00 брифинг за състезателите в тайм атак

12:00 – 13:00 тайм атак

13:00 – 14:00 тайм атак финали

14:00 – 14:30 тайм атак награждаване

14:30 – 16:30 драг

16:30 – 17:00 драг награждаване

17:00 – 18:00 закриване на събитието и освобождаване на пистата

* AutoX няма фиксиран час за начало. То ще бъде обявено допълнително.

** организаторът си запазва правото за промяна на програмата.

 

Такси и билети

Участие във всички състезания – 50лв/60лв*

Участие в тайм атак – 40лв/50лв*

Участие в свободно каране – 30лв/40лв*

Участие в драг състезание – 15лв/20лв*

Участие в ауто крос състезание – 10лв

Вход за всички посетители на пистата – 5лв

* Забележка: първата цена важи преди 21.07.2012г, а втората цена – в деня на състезанието – 21.07.2012г

** Заплатилите цена за участие във всички състезания получават право на безплатен вход за себе си + още 2 човека

*** Заплатилите произволна такса за участие до 1.5.2012г. получават право на безплатен вход за себе си + още 1 човек

**** Заплатилите произволна такса за участие до 1.7.2012г. получават право на безплатен вход за себе си

 

Плащане

Титуляр: Леонид Шарланджиев

Банка: СиБанк – Костенски водопад

IBAN: BG64BUIB98881025467000

BIC: BUIB BGSF

* На основание се попълва : „Име и Фамилия, FM Track Meet“

 

Записване

Записването става като попълните формата по-долу или изпратите мейл съдържащ Вашите имена, марка и модел автомобил, и в кои състезания искате да участвате на owner@fastermitsubishi.com. Записването не е обвързано със заплащане на такса за участие. Записаните ще могат направят това по всяко едно време след това, дори в деня на събитието. Записалите се не са длъжни да заплатят това, което са заявили, а това, което решат в момента на плащането.

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Не е задължитенолно да карате, може да дойдете и да гледате да се забавлявате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А защо искате пари за това нещо? Би трябвало да е абсолютно безплатно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо искате пари за това нещо? Би трябвало да е абсолютно безплатно!

Или най-малкото да е безплатно за посетителите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Целта е да се кара на писта и все пак идеята е да се заплати наема на пистата с тези пари който ще се съберат. На всяко друго сабиране на пистата Дракон си правят ценоразпс организаторите.

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Входа до колкото знам се налага от самата писта. Но тъй като е обявено като среща на :mitsu-smiley: , дали не може да се направи договорка, входа да отпада, за хората с мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Входа до колкото знам се налага от самата писта. Но тъй като е обявено като среща на :mitsu-smiley: , дали не може да се направи договорка, входа да отпада, за хората с мицубиши.

 

Наидея си няма не съм организатор просто реших на пусна една тема някой ако желае да заповяда иначе на други сабия е правено с кола 5 лв без кола безплатен вход

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наидея си няма не съм организатор просто реших на пусна една тема някой ако желае да заповяда иначе на други сабия е правено с кола 5 лв без кола безплатен вход

 

Колега то сбирка на мицу клуба скоро ще има и тя ще е на Шипково. Там ще примерят сили най-големите....пиячи, танцувачи, плувци и прочие :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега то сбирка на мицу клуба скоро ще има и тя ще е на Шипково. Там ще примерят сили най-големите....пиячи, танцувачи, плувци и прочие :icon_thumbup:

 

 

Тва с пиенето не е за мене, предпочитам да карам. Дето се вика по добре тия 300-400 лв по добре да ги дам за каране на пистата, пък и на 21-ви Юли не пречи да се пие който иска да пие който иска да кара :) така мисля че е по добре от колкото само да се пие

Редактирано от JDM_Style
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Как да е безплатно карането и влизането на пистата, когато ние сме я наели за деня, срещу не малка сума пари???

За да се наеме пистата, освен наема, собственика е определил и вход, без значение кой кой е и с какво влиза!

Освен всичко това, организатора е длъжен да наеме линейка и пожарна, за които също да плати.....

Сега кажете ми как да бъде безплатно?

До момента на писта Дракон нито едно мероприятие не е било безплатно, няма и да бъде....

 

С тази тема каним желаещите да покарат на пистата и да се позабавляват!

Заповядайте :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги

Как да е безплатно карането и влизането на пистата, когато ние сме я наели за деня, срещу не малка сума пари???

За да се наеме пистата, освен наема, собственика е определил и вход, без значение кой кой е и с какво влиза!

Освен всичко това, организатора е длъжен да наеме линейка и пожарна, за които също да плати.....

Сега кажете ми как да бъде безплатно?

До момента на писта Дракон нито едно мероприятие не е било безплатно, няма и да бъде....

 

С тази тема каним желаещите да покарат на пистата и да се позабавляват!

Заповядайте :)

 

Наистина dosev4eto е напълно прав че има разходи и за пожарна и линейка без тях неможе, а който е желаещ да заповяда. Пък който иска да кара да кара който иска да пие ще има голяма скара да пие и да яде

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно останах недоразбран, просто името е Faster Mitsubishi Track Meet 2012. Та идеята ми беше след като е среща на мицубиши с какво се различаваме от колеги дошли с други марки коли. Но от последвалите коментари разбрах, че е организирано състезание с висока концентрация на :mitsu-smiley: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно останах недоразбран, просто името е Faster Mitsubishi Track Meet 2012. Та идеята ми беше след като е среща на мицубиши с какво се различаваме от колеги дошли с други марки коли. Но от последвалите коментари разбрах, че е организирано състезание с висока концентрация на :mitsu-smiley: :)

 

Идеята е да има само Mitsubishi без никакви други коли за сега сме само 13 човека който ще караме и сигурно към 5-6 който ще са публика и всички ще сме с Mitsubishi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за сега сме само 13 човека който ще караме и сигурно към 5-6 който ще са публика

Що така мислиш, то само аз като дойда ще заемам 2- 3 места в публиката ..:lol:

 

Аз ще дойда public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Давай направо да се записваме за участие в Американско преследване, аз ще карам на задна, ти ще ме гониш, да видим можеш ли ме стигна ..:P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що така мислиш, то само аз като дойда ще заемам 2- 3 места в публиката ..:lol:

 

Давай направо да се записваме за участие в Американско преследване, аз ще карам на задна, ти ще ме гониш, да видим можеш ли ме стигна ..:P

 

Ако искаш и 10 места заемай място бол цяла писта със сигурно и 4-5 декара двора :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това лято ще е натоварено, но ако имам възможност ще присъствам. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми е на кантар датата... ако беше малко по-рано щеше да е по добре, но нищо... ако съм в БГ тогава ще дойда... изглежда ще е доста интересно. ;)

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам нааа 200%, ама от страната на гледачите. :D Не мисля да има нещо което да успее да ме спре да дойда. :icon_thumbup: Ако ще има някой от северозападналия край, може да пише до тогава да се разберем да си правим компания по пътя : :icon_thumbup:

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз идвам нааа 200% ама от страната на гледачите :D немисля да има нещо да успее да ме спре да недойда :icon_thumbup: ако ще има някой от северозападналия край може да пише до тогава да се поразберем да си правим компания по пътя : :icon_thumbup:

 

Аз вече живея на 5-10 км от пистата, но не знам дали ще мога да намина, че началото на юни чакаме условията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

малко ми е на кантар датата... ако беше малко по рано щеше да е по добре но нищо... ако съм в бг тогава ще дойда... изглежда ще е доста интересно ;)

 

Другия път Ние дори искахме да е септември но тогава всичко беше заето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо някой хора се учудиха за 5 лв вход на пистата... на bmw събора вхора беше 10лв на човек и не пускаха хора с коли вътре, които не са членове на клуба. Но естествено те са най-големия клуб в България и там едвам се събират на Калояново. Ако погледнете примерния ценоразпис на пистата http://www.dracon.bg/latest/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=8 тези 5лв на човек са доста малко особено като се има на предвид колко хора ще дойдат... защото това което аз съм забелязал е че много хора пишат а малко са активните .. от всички японски марки. Все пак наема се плаща от някой.. така че евала на момчетата, че организират и такива събития.. все пак авто форума трябва да е за авто събития ... и за ядене и пиене да има, но за Мицубиши авто събитията не че липсват, а направо отсъстват :)

Аз лично, ако не ми мине котка пътя съм на линия до Марио на скамейката хаха :icon_clap:

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е нормално! Някой, когато организира събитие първо се изсипват една кофа с ****** и после "ама аз исках да кажа друго"

Аз в тези форуми искам да намеря хора, които да ми споделят интереса около дадената марка и моторните спортове като цяло. Имам достатъчно хора, с които да ям и да пия.

 

Ако беше форум за рибари щяхме да се съберем на язовира, НО това е форум за автомобили!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо някой хора се учудиха за 5 лв вход на пистата... на bmw събора вхора беше 10лв на човек и не пускаха хора с коли вътре, които не са членове на клуба. Но естествено те са най-големия клуб в България и там едвам се събират на Калояново. Ако погледнете примерния ценоразпис на пистата http://www.dracon.bg...e&id=9&Itemid=8 тези 5лв на човек са доста малко особено като се има на предвид колко хора ще дойдат... защото това което аз съм забелязал е че много хора пишат а малко са активните .. от всички японски марки. Все пак наема се плаща от някой.. така че евала на момчетата, че организират и такива събития.. все пак авто форума трябва да е за авто събития ... и за ядене и пиене да има, но за Мицубиши авто събитията не че липсват, а направо отсъстват :)

Аз лично, ако не ми мине котка пътя съм на линия до Марио на скамейката хаха :icon_clap:

 

Както казах, няма граници за модели на Мицубиши, и също ще си имаме скара, ще се съберат пари и ще бъдат закупени от селото неща за консумация. Ще има доста интересни дисциплини на пистата, и ще се кара, няма да се яде и пие само както на Старозагорските Бани, или пък на Шипково. Който иска да заповяда.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...