Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Интерлийз - мизерници


f18

Препоръчано мнение

За кражба на джантите и лайсните може и да ти платят, но не всичко. Но за емблеми или криви джанти, направо забрави.

 

Мисля ,че точно за криви джанти ще ти платят. Съдя по това ,че на мен като ми чопнаха чистачките и БС ми искаха 120 кинта за тях , се обадих на Булстрад и ми казаха , че ако чистачките са ми били счупени, но ги имам в мен, ще ми ги възстановят... но иначе излиза ,че аз съм си ги махнал с цел да ми купят нови...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам от приятел, липсващи части не се заплащат - например акумулатор, джанти и гуми.

Това е и моето наблюдение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За липсващи части наистина не плащат. Откраднаха ми задната емблема. Платиха ми от каското само боята на багажника, защото беше надран от кражбата. В общите условия си пиши, че не изплащат суми за липсващи неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро и това което си написал е до някъде вярно. Карах към Копитото, газ газ :), изпреварване, леко пързаляне към ляв завой и оп да видиш ти в епикса кратер от дясно, направо хванах волана здраво и странично право в дупката :)... гума на под 1г. EAGLE F1 ASYMETRIC за боклука :) + крива 17" OZ, звъннах в КАТ и им казах, къде съм, какво е станало, дадоха ми номерче. Отидох при застрахователя, гумата, джантата - попитаха ме аз ли ще си търся гума или те, аз си намерих, дадох им крайната фактура за ремонта на джантата, новата гума и смяната, платиха ми близо 300-350лв, никакви актове и почти на 100% платена фактура. Тук обаче права уточнение, че когато взех гумите и джантите ги застраховах срещу едни 350лв допълнително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук обаче права уточнение, че когато взех гумите и джантите ги застраховах срещу едни 350лв допълнително.

 

Видя ли къде е ключа от палатката :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви разбият стъклото и откраднат, да кажем радиото, при положение, че имаш пълно каско, имаш фактура за покупката на радиото и си го застраховал допълнително, трябва ли протокол от полицията, че има кражба за пред застрахователите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, както и панела на радиото (ако модела е с демонтируем панел).

Ами като го откраднат с панела бре Миро?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като го откраднат с панела бре Миро?!

[/quot

 

Намираш друг същият, иначе щетата не се признава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като го откраднат с панела бре Миро?!

 

Намираш друг същият, иначе щетата не се признава.

:icon_doh: :icon_doh: :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, след посещение при армеец, офертата за моята кола беше 476лв, 3200евро стойност, с доверен сервиз, плащане на джанти и гуми само при повреда при ПТП, съответно 410лв, 3400 евро застр. премия в ДЗИ, плащане на джнати и гуми при падане в дупка, доверен сервиз приключих недвусмислено с колебанията си по въпроса кой да ми вземе парите за автокаско :rulez:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, след посещение при армеец, офертата за моята кола беше 476лв, 3200евро стойност, с доверен сервиз, плащане на джанти и гуми само при повреда при ПТП, съответно 410лв, 3400 евро застр. премия в ДЗИ, плащане на джнати и гуми при падане в дупка, доверен сервиз приключих недвусмислено с колебанията си по въпроса кой да ми вземе парите за автокаско :rulez:

По принцип на Армеец винаги е по-висока премията, просто им е по-високо тарифното число, но имат повече редовни клиенти. Дзи през последната година почнаха да плащат добре и най-вече доста по-бързо, тъйче изборът ти според мен е добър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...