Премини към съдържание

SPACE STAR


Препоръчано мнение

Здравейте.От 6 месеца имам MITSUBISHI SPASE STAR 1.3 .Колата е супер много ми харесва,но искам да и сложа газов инжекцион.може ли да ми препоръчате.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.От 6 месеца имам MITSUBISHI SPASE STAR 1.3 .Колата е супер много ми харесва,но искам да и сложа газов инжекцион.може ли да ми препоръчате.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :icon_thumbup:

На същата кола съм сложил ГИ ФОБОС преди близо 2 години.Досега не съм пипал нищо.Даже пропуснах задължителния контролен преглед след 1 година.Върви си супер. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената каква е на ГИ ФОБОС.Какво производство е.Имам проблем с странични стакла.Като ги сваля до долу,после трябва да отварам кората за да ги вдина.машинките работят, само тряббва леко даму помогна.В смисал дали има ограничител на плазгача. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.Колата е супер много ми харесва,но искам да и сложа газов инжекцион.може ли да ми препоръчате.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :icon_thumbup:

Prins- VSI ..:icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената каква е на ГИ ФОБОС.Какво производство е.Имам проблем с странични стакла.Като ги сваля до долу,после трябва да отварам кората за да ги вдина.машинките работят, само тряббва леко даму помогна.В смисал дали има ограничител на плазгача. :icon_thumbup:

Цената на ГИ ФОБОС тогава с всички други разходи беше около 1050 лв.Влез в сайта на ФОБОС и от там можеш да си избереш подходящ модел и цена която си съгласен да платиш.Там подробно е описано, кое какво производство е. :icon_hmm:

Редактирано от komm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената на ГИ ФОБОС тогава с всички други разходи беше около 1050 лв.Влез в сайта на ФОБОС и от там можеш да си избереш подходящ модел и цена която си съгласен да платиш.Там подробно е описано, кое какво производство е. :icon_hmm:

Здравей колега!Аз съм с Бардолини.Струваше ми 780 лева!Минал съм 7000 километра от монтажа.Средният разход е около 8 на 100!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.От 6 месеца имам MITSUBISHI SPASE STAR 1.3 .Колата е супер много ми харесва,но искам да и сложа газов инжекцион.може ли да ми препоръчате.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :icon_thumbup:

Здравеи колега на моита сам сложил NLP турска уредба вече година нямам проблеми на извънградско ми дава разход около 6- 6,5л.зависи от карането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Prins- VSI ..:icon_rock:

 

В България има ли сервиз, в който да монтират газов инжекцион PRINS - VSI? Подобна система дали може да се монтира на конвенционален MPI двигател като 4G13 ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервизи има http://www.autogas.bg/gazoviuredbi.php ..

Може да се монтира на всякакъв двигател, но специално за 4G13 не знам дали си струва да се слага Принс, та той инжекциона ще дойде по скъп от колата ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Моя SPACE STAR е със AC-STAG 200. Купих я втора употреба за 200 лева, дадох още 200 лева за монтаж и пълно обслужване, филтри, мембрани и ремонтен комплект за инжекторите и вече 2 години и около 15000 км никакъв проблем. Разход в града 8-10 на 100 км, извън града 6-7 със скорост до 120 км/ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Моя SPACE STAR е със AC-STAG 200. Купих я втора употреба за 200 лева, дадох още 200 лева за монтаж и пълно обслужване, филтри, мембрани и ремонтен комплект за инжекторите и вече 2 години и около 15000 км никакъв проблем. Разход в града 8-10 на 100 км, извън града 6-7 със скорост до 120 км/ч.

 

Колега здравей,

Видях, че си от Варна. Откъде я купи втора употреба и къде ти я монтираха във Варна.

 

Благодаря ти предварително.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...