Премини към съдържание

Въпрос за плакети


Препоръчано мнение

Интересуваме от къде мога да си намеря табелка под номера (плакет) с надпис фен клуб мицубиши ?

Редактирано от Zatvornik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересуваме от къде мога да си намеря табелка под номера (плакет) с надпис фен клуб мицубиши ?

 

По-принцип тези пластини са за членовете на клуба, но при добро желание, винаги можеш да си направиш ти. Ако не се лъжа колегата cpurage поръчваше на негов познат. HristoGB си взе от него по мой спомен, може да ги попиташ :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

По-принцип тези пластини са за членовете на клуба, но при добро желание, винаги можеш да си направиш ти. Ако не се лъжа колегата cpurage поръчваше на негов познат. HristoGB си взе от него по мой спомен, може да ги попиташ :yes3:

 

На колагата cpurage съм писал, но нямам отговор за сега. Ако някой знае от къде мога да се сдобия с тези плакети да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам такива пластини, който иска да се свърже с мен на ЛС. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

а някои може ли да каже някаква средна цена ? (+доставка)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Доставката зависи от куриера, ако не си от София.

20 лева са двете пластини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Колеги, днес дойдоха пластините за които получих толкова много лични съобщения.

Има и квадратни за номерата.

Моля, който иска да пише, за да му пратя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си поръчам 2 комплекта, като всеки комплект да е с по една пластина за квадратен номер. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен една малка пластина за квадратен номер :) П.П. за получаването може да се остави при Пламен (DJ Tymbi) че го навестявам на определено време, намирам се около овча купел, а ако е за курием ще дам адрес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре. На Членовете на клуба се полагат безплатни пластини. :)

 

27 см. са квадратните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам ,щото мойте се строшиха след като ме удариха :icon_thumbup:

Ми тъй и тъй ,ще пращаш за Стара Загора,прати и на мен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля дайте снимка ,за да разберем какво представляват тези пластини и кажете как се закрепват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля дайте снимка ,за да разберем какво представляват тези пластини и кажете как се закрепват.

 

Ако пластмасата зад номера ти има отвори, се щраква в тях, ако няма.. се лепи. Моята е лепена и изглежда така:

http://media.snimka.bg/s1/2680/031604141-big.jpg

 

Но някой тарикат с теглич.. ми е отчупил парченце от пластината..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За мен една малка пластина за квадратен номер :) П.П. за получаването може да се остави при Пламен (DJ Tymbi) че го навестявам на определено време, намирам се около овча купел, а ако е за курием ще дам адрес.

 

Оставил съм ти при Пламен. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, ако бялата емблема преди надписа се оцвети с неизтриваем маркер в червено, няма ли да изглежда по-добре ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля, ако бялата емблема преди надписа се оцвети с неизтриваем маркер в червено, няма ли да изглежда по-добре ?

 

И аз съм се замислял дали ще е добре. Може би следващите пластини ще ги поръчаме оцветени в червено само диамантите. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На автомивката,точно номера го минават доста отблизо с водоструйката,не знам какъв маркер трябва да е,за да издържи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, ако бялата емблема преди надписа се оцвети с неизтриваем маркер в червено, няма ли да изглежда по-добре ?

 

На автомивката,точно номера го минават доста отблизо с водоструйката,не знам какъв маркер трябва да е,за да издържи.

 

Аз моите мисля да ги пробвам :icon_thumbup: ,бях си боядисал цифрите на номера на стария автомобил с черен маркер и не съм забелязал да пада след автомивка .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите мисля да ги пробвам :icon_thumbup: ,бях си боядисал цифрите на номера на стария автомобил с черен маркер и не съм забелязал да пада след автомивка .

Маркер става ,после малко безцветен лак и няма падане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...