Премини към съдържание

Календар за 2013


KorteZ

Препоръчано мнение

Календар с личните ни каручки кефи яко :icon_thumbup: Много скъпа ще е изработката му на хартиен носител. Виктор да се заема веднага, може и след като си изпие кафето :D , със секретната разработка на електронен календар, ферщеен Ясо :rulez:

Същото се отнася и за архитекта :rulez:

Чакай ся, вий не щете малък календар че не се виждал, а сега електронния как ще се вижда ако не е пуснат компа?? :rolleyes:

Туй е ясно - печата ли се, струва пари, не се ли печата, не струва... Може да се помисли за някакъв доста по-евтин вариант на печатан календар...

А аз за електронен календар мога да помогна единствено с дизайна (ако има нужда)... иначе по програмирането не съм на ти :). Поназнайвам малко за CSS, тъкмо Ясо ще ме светне малко в областта на кодирането :)

А и малко не ми е ясно - какво е ел. календар - това дето го има във всеки Уиндоус ли? Само че :mitsu-smiley: ? Много яко, но малко ненужно според мен. Нали идеята е като го окачиш на стената срещу вратата, да е ясно на всеки гост, че тук става въпрос за... къща на милионери :lol:

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма. И снимки с нужното качество нямаше преди години. Измъчиха се колегите, дето го правиха, а и недоволството не беше малко.

 

Сега нещата седят по друг начин - техниката напредна, 16МР апарати са под път и над път за по 200 лв (някой от тях) - в момента технически е далеч по-лесно. Ама като бройка и цена - не смея да коментирам

 

П.П. Пазя си го тоя календар....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, малко закъснях с пускането на календара, но все пак е преди края на 2012. ;)

Календара за 2013 е готов надявам се да ви хареса. Весели празници!

 

Линк за сваляне: Цък

 

Тъй като линка е от Dox.bg ще е активен до 10.01.2013 ако има желаещи и след това да изтеглят календара да пишат пак ще го кача... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро Утро,

календара е редактира и печатната грешка :icon_n_oops: :icon_n_blusha: е отстранена hibirit на месец Май е е поправен на hybrid.

 

Нов линк за сваляне: Цък

 

Весели Празници!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро Утро,

календара е редактира и печатната грешка :icon_n_oops: :icon_n_blusha: е отстранена hibirit на месец Май е е поправен на hybrid.

 

Нов линк за сваляне: Цък

 

Весели Празници!!

Едно голямо БЛАГОДАРЯ за отделеното време и усилия на колегата.Календара е супер!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календарът е страхотен. :rulez: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда добре, но ще е хубаво както попита Светльо, да знаем цена и как бихме могли да си поръчаме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както и миналата година, KorTeZ прави календара и качва във форума файла. По-точно 13 файла.

Всеки който иска, сваля продукта и си го принтира където пожелае.

Принтира се на А3, слага се спирала и календара е готов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро, гледам линка за сваляне е станал неактивен.

Качвам го още веднъж за тези който искат да си го изтегли:

Свали

 

Лек ден на всички!

Редактирано от KorteZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...