Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Календар на клуба за 2007г.


jolly_roger

Препоръчано мнение

  • Admin

Ето предложенията. С Боян ходихме вчера да проверим за цени. Той ще ви каже и кой модел колко струва. Решавайте и да почваме с поръчките. При всички положения преминаваме границата от 100.

До сряда трябва да сме взели решение. :good:

 

http://www.picvalley.net/u/43/42116_830.JPGТези са по-скъпи.

Има вариант и за трилистов.

 

http://www.picvalley.net/u/43/42119_141.JPG Розово

 

http://www.picvalley.net/u/43/42117_010.JPG Червено

 

http://www.picvalley.net/u/43/42118_084.JPG Сиво

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Гласувах за номер 4 но дали ще е той...???Аз ще взема поне 6 бр :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Цените са както следва:

-За първия (по-скъпият) календар - 3.65лв./бр.

-За втория (розово) календар - 2.40лв./бр.

-За третия (червено) календар - 1.90лв./бр.

-За четвъртия (сиво) календар - 1.90лв./бр.

 

Първия календар има 2 разновидности - със сив и светлосин фон на малките месеци. Като цяло най-луксозен и най-красив за мен е първия календар със светлосиния фон. Това синьо много се връзва с небето, а червените цифри с колата и календара придобива най-завършен вид от всички. Всеки да си каже мнението. Мнозинството решава и ще правим тези календари, които мнозинството реши. Сложил съм точно тази снимка, защото към този момент тя е най-харесвана в анкетата и тъкмо да имате по-добра представа как ще изглежда календара. Действайте, защото след това трябва да има време и пари да се събират и да не стане така, че когато отидем да ги поръчаме избраният от нас макет да е свършил. От печатниците така ни предупреждават, защото всичко живо се е юрнало да прави календари. :mitsu-smiley:

след 15 мин: Това е крайна цена - толкова ще плати за бройка всеки, който иска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При така показани мостри като завършен вид наистина изглежда много добре :first: , но на мен също ми харесва този първия със светлосиньо. Също така последния вариант не е за пренебрегване там сивото се връзва със сивото от пътя на снимката- така че ако се избере за по малко пари това май е доброто.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като " Всеки да си каже мнението"

 

избирам:

 

"Като цяло най-луксозен и най-красив за мен е първия календар със светлосиния фон. Това синьо много се връзва с небето, а червените цифри с колата и календара придобива най-завършен вид от всички." :good:

 

Поръчвам +4

 

Поздрави!!! :D

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Цените са както следва:

-За първия (по-скъпият) календар - 3.65лв./бр.

-За втория (розово) календар - 2.40лв./бр.

-За третия (червено) календар - 1.90лв./бр.

-За четвъртия (сиво) календар - 1.90лв./бр.

 

Първия календар има 2 разновидности - със сив и светлосин фон на малките месеци. Като цяло най-луксозен и най-красив за мен е първия календар със светлосиния фон. Това синьо много се връзва с небето, а червените цифри с колата и календара придобива най-завършен вид от всички. Всеки да си каже мнението. Мнозинството решава и ще правим тези календари, които мнозинството реши. Сложил съм точно тази снимка, защото към този момент тя е най-харесвана в анкетата и тъкмо да имате по-добра представа как ще изглежда календара. Действайте, защото след това трябва да има време и пари да се събират и да не стане така, че когато отидем да ги поръчаме избраният от нас макет да е свършил. От печатниците така ни предупреждават, защото всичко живо се е юрнало да прави календари. :mitsu-smiley:

след 15 мин: Това е крайна цена - толкова ще плати за бройка всеки, който иска.

Ако правим анкета - модератора направо да ме включи като гласувал за 1-я вариант със светлосиньото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, а като размери имат ли голяма разлика?

Ако 4 е по-малко от 1 предпочитам него.Сега се загледах и открих какво не е наред в номер 4, липсва червено в числата и от там се губи контраста и затова изглежда по-семпъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Значи има съвсем малка разлика заради наличието на малко рекламна площ отдолу, където мисля, че много хубаво ще пасне един надпис " :mitsu-smiley: Мицубиши Фен Клуб България :mitsu-smiley: " :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз също смятам, че синият вариант на първият проект е страхотен, защото се връзва с нюансите на самата снимка. :first:

Никак не е за пренебрегване обаче и сивият вариант на последният проект, който е доста изчистен и като се добави и червеният маркер за самите дати ще грейне още повече. :icon_thumbup:

Все пак изборът не е лесен, но трябва да имаме предвид, че на синият календар, тъй като площа му е по-голяма ще има място за надписа WWW.MITSUBISHIBG.COM в края върху сивата лента, докато на по-малкия този надпис освен върху самата снимка няма да има място къде да бъде поставен.

Нека проявим здрав разум и да се спрем на проекта, който ще ни даде възможност нещата да изглеждат класни и стилни както всичко в този клуб, защото самият календар е претрупан от дати и цифри.

Мисля, че името на клубът ни е много важно и отличава календарът именно с това защото си е наш и е

редно да го поставим на място, където ще се вижда и ще е в тон с всичко останало. :good: :icon_clap: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

или първия календар със синьото поле или последния сивия със червени цифри на "специалните" дати!

 

Това според мен са най-подходящите предложения от така показаните! Виждам, че и останалите колеги са се спряли на тези варианти!

 

Предлагам да направим пак таблица с бройките и парите, който всеки трябва да даде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таблица на желаещите календари и платена сума! Бройката на членовете ще се записва с "+" отпред, което ще показва, че бройката е допълнително над полагащата им се!

 

 

 

№---|-----------------име---------|---------брой-------|------------сума-------------|

1.---| Big Boss--------------------|---------+10--------|-------------------------------|

2.---| miki64----------------------|---------+10--------|--------------------------------|

3.---| DJ Tymbi-------------------|---------+10--------|--------------------------------|

4.---| jolly roger------------------|-----------+7--------|--------------------------------|

5.---| Krasko----------------------|-----------+4--------|--------------------------------|

6.---| Niki trrrial------------------|------------1---------|--------------------------------|

7.---| todor------------------------|--------+10---------|--------------------------------|

8.---| DANI MG--------------------|-----------+4--------|--------------------------------|

9.---| hipokrat---------------------|---------+1----------|--------------------------------|

10.-| Chepa------------------------|--------+3----------|--------------------------------|

11.-| tatko--------------------------|-------+20----------|--------------------------------|

12.-| silveria------------------------|-------+9----------|--------------------------------|

13.-| mali----------------------------|---------+5---------|--------------------------------|

14.-| vevas-------------------------|--------+1----------|--------------------------------|

15.-| КОКИ-ЛАНС------------------|---------+2---------|--------------------------------|

16.-| lazy----------------------------|--------+1----------|--------------------------------|

17.-| nora----------------------------|--------+4----------|--------------------------------|

18.-| jorgovd------------------------|--------+6----------|--------------------------------|

19.-| Shoker-------------------------|--------+2----------|--------------------------------|

20.-| R.ART--------------------------|--------+4----------|--------------------------------|

21.-| vlad----------------------------|--------+2----------|--------------------------------|

22.--|tmintov-------------------------|-------+3-----------|-------------------------------|

23.--|Jamano-------------------------|---------3-----------|-------------------------------|

 

Mоля модераторите да допълват и редактират списъка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с полагащите се съм го пропуснал някаде явно. Искам само да уточня че искам общо 10 календара (полагащи + допълнителни = 10) :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забележка.........Jamano не е член на клуба, но иска 3 календара да си вземе, моля ако има някой нещо против, да каже и сподели............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам против да си вземе календари, само не проумявам защо още не е станал член на Клуба ?! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам против да си вземе календари, само не проумявам защо още не е станал член на Клуба ?! :D

Ами не исках да ставам нагъл и не съм го питал човека, но си има готино Colt-че CZ3, мъничко червеничко........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забележка.........Jamano не е член на клуба, но иска 3 календара да си вземе, моля ако има някой нещо против, да каже и сподели............. :D

 

Niki trrrial, също не е член на клуба, но си е поръчал календар и е в списъка с календарите! :)

 

Няма проблем всеки да си поръчва календари, до колкото си спомням преместихме темата тук да е видима за всички и всеки, който желае да си поръчва календари, но не членовете трябва и да ги платят при поръчването, за да може да се вярва на думата им понеже не ги познаваме! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз бих искал да заявя 2бр от варианта със светлосиньото, но се нуждая от пояснение къде да внеса депозит. Тел-а ми е 0888222523. Йонко. Благодаря предварително :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Niki trrrial, също не е член на клуба, но си е поръчал календар и е в списъка с календарите! :)

 

Няма проблем всеки да си поръчва календари, до колкото си спомням преместихме темата тук да е видима за всички и всеки, който желае да си поръчва календари, но не членовете трябва и да ги платят при поръчването, за да може да се вярва на думата им понеже не ги познаваме! :D

и при това трябва да заплатят всички поръчани бройки - нали за тях няма от полагащите се за членове на клуба :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и при това трябва да заплатят всички поръчани бройки - нали за тях няма от полагащите се за членове на клуба :icon_hmm:

 

Разбира се че няма! :) Всеки член получава по един календар от членския внос, останалите бройки които желае да притежава е доплащат, а потребителите заплащат всички желани от тях календари!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...