Премини към съдържание

Календар на клуба за 2007г.


jolly_roger

Препоръчано мнение

Здравейте, и аз бих искал да заявя 2бр от варианта със светлосиньото, но се нуждая от пояснение къде да внеса депозит. Тел-а ми е 0888222523. Йонко. Благодаря предварително :help:

Лично Съобщение( ЛС) ми прати и ще се разберем.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз нямам против да си вземе календари, само не проумявам защо още не е станал член на Клуба ?! :D

Ми има си различни съображения затова. Обещава, че 2007 ще е първият записал се официално :rolleyes:

 

:icon_hmm: хммм, не съм сигурен, че разбрах къде е проблемът който иска да си поръча от тия готини :mitsu-smiley: календари, дори да няма нищо общо с клуба? Не съм чул рекламата да е навредила някому. Ако аз бях на мястото на ръководството вероятно безплатните бройки за членовете бих ги раздал вместо на тях, на места където има възможност да ги видят притежатели на :mitsu-smiley: и да разберат за страхотния форум.

 

 

Ами не исках да ставам нагъл и не съм го питал човека, но си има готино Colt-че CZ3, мъничко червеничко........... :D

 

Хехе, мерси DJ. Вярвам по-щеше да ти хареса, ако беше Галант, ама :P

 

Но според мен аз така те отрупах с въпроси, че нямаше време да питаш каквото и да било, ама такава ти била съдбата - другите винаги да те питат, а ти да отговаряш :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Целта тази година с отпечатването на календари беше да имаме календари на клуба на стената в къщи!Понеже ще станат невероятни календари, благодарение на Боян, който се зае с организацията и проучването всеки от нас поръчва повече от един календар, а за това, че сме членове решихме всеки да получи по календар от членския внос, който е внесъл, то всъщност членския внос е точно за това ( поддръжка на форума, заплащане на хост, визитни картички, календари, стикери освен всички карти за намеления към вериги бензиностанции, които вече наброяват 5, с тенденция да станат 7 до края на годината и още много магазини и няколко сервиза, в които имаме отстъпки и облаги ), решихме да не сме "егоисти" членовете :D и хората фенове на марката да могат да поръчват свободно календари, а всеки един от нас поръчва по няколко, защото иска да раздаде на свои близки приятели и партньори такива календари! А управата на клубът не е лишила хората от правото им да си получат това което им се полага, а членовете от своя страна ще раздадът, на който те преценят!

 

Целта в случая не е точно рекламна кампания на клуба, а фенство! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Целта в случая не е точно рекламна кампания на клуба, а фенство! :)

Едното не пречи на другото :good:

 

как мога да си поръчам календар?

Пиши Лично Съобщение (ЛС) на DJ Tumbi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Това е избраният календар с мнозинство (в дясно със синия фон).

Във сивото поле ще има знака на Мицубиши :mitsu-smiley: и до него със средно големи букви ще пише ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ. С по-мали букви ще има интернет адреса и e-mail на клуба.

 

 

http://www.picvalley.net/u/43/42116_830.JPG

 

От днес започваме събирането на пари. Всеки, който иска условията са следните:

Превежда пари по банковата сметка на клуба. Един календар струва 3.65 лева+ допълнително се заплащат пощенските разходи. На членовете на клуба се полага един безплатен календар.

 

Събирането на пари за календарите е до 10 Ноември!

 

След тази дата няма да има повече поръчки, защото заявяваме бройката в агенцията за печат.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Банковата сметка е:

ProCredit Bank Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Всеки, който преведe пари ще бъде добавян в списъка от модераторите.

 

 

 

№--|-------------име------------|брой календари|----платил----|

 

1.---|----------Big Boss---------|-------10---------|-----40лв-----|

2.---|---------DJ Tymbi---------|-------10---------|-----40лв-----|

3.---|----------Jamano----------|--------3---------|----10.80лв---|

4.---|--------jolly_roger--------|--------7----------|-----26лв-----|

5.---|--------silveria------------|--------9----------|-----32.50лв--|

6.---|---------tmintov-----------|--------3----------|------11лв----|

7.---|---------Shoker-----------|---------1---------|-------4лв-----|

8.---|-------КОКИ-ЛАНС-------|---------2---------|-------8лв-----|

9.---|---------Tatko-------------|---------20--------|------73лв----|

10.--|---------Iotzi--------------|---------2---------|------10лв----|

11.--|----------Krasko----------|---------4---------|------20лв----|

12.--|----------nora-------------|---------4---------|------15лв----|

13.--|---------miki64-----------|---------10--------|------40лв----|

14.--|---------vevas------------|----------1--------|------4лв-----|

15.--|-------Niki_trrrial---------|----------1--------|------4лв-----|

16.--|----------Stucy------------|----------3--------|------11лв----|

17.--|--------DANI MG----------|----------4--------|------15лв----|

18.--|---------hipokrat----------|----------1--------|------4лв-----|

19.--]---------Vlad---------------]---------2---------|------8lv.-----|

20.---|-------Mali----------------|----------5---------|------25lv.----

21.---|-------TAZ----------------|----------2---------|------10lv----|

22.---|--------Todor--------------|----=---10--------|------36.60lv.|

 

Тодор е вече в списъка, моля да го имате на предвид......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Като провери в сметката на клуба и му пишеш лично съобщение. Това става веднага онлайн.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BB, аз съм дал на DJ-я 20 лева за три броя. Надявам се няма проблем, че е на ръка, но като си спомня какъв хаос настана с превода предишния път :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Календарите са 3.65 лева за брой. Не са ли много 20 лева за 3 броя?

Хаоса по превода миналия път вярно беше голям, защото някоя начинаеща касиерка ги беше превела по евро сметката и се чудехме с теб къде са парите. Това всъщност беше и единствения проблем за всичките 2 години, откакто съществува клуба. Но го оправихме по телефона за 2 минути :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календарите са 3.65 лева за брой. Не са ли много 20 лева за 3 броя?

Хаоса по превода миналия път вярно беше голям, защото някоя начинаеща касиерка ги беше превела по евро сметката и се чудехме с теб къде са парите. Това всъщност беше и единствения проблем за всичките 2 години, откакто съществува клуба. Но го оправихме по телефона за 2 минути :)

Добре, че беше ти да го оправиш. :good: Аз ходих до клона да питам, а те такъв скандал ми дигнаха :argue: . Но поне разбрах защо ми бяха дали квитанция в евро. Аз бях решил, че поради някаква много тайна причина всичките пари ги приравняват в твърда валута :icon_doh:

 

Иначе му дадох 20, понеже нямах по-дребни в мен и се разбахме да ги приспадне от членския внос догодина :rulez:

 

П.С. Фланелките са невероятни. Следващия път взимам няколко. Браво, BB.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това ще е надписът, който ще стои отдолу в рекламната площ на календара. Само информативно го пускам да го видите :good: . Кликнете на него за да го видите в по-добро качество. На живо като се разпечата изглежда страхотно.

 

 

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Идеално е :icon_thumbup:

Напомням, че който иска календари ще получи само ако е привел пари по банковата сметка или на мен и DJ Tymbi.

Крайният срок е до 10 ноември, след тази дата поръчваме календарите и приключваме с поръчките :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Няма да е нагло разбира се, но направи нагледно проекта да видим как изглежда? Иначе ще пишем още много постове без да имаме ясна представа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради липса на техника не съм постнала картинка. :icon_blush:

Представях си шрифта както е на нашия сайт, там, където пише "> Клуб Мицубиши България - Форум > Mitsubishi Fan Club Bulgaria > За Mitsubishi > Календар на клуба за 2007г." :icon_blush:

Ако сваря да си инсталирам компютъра вкъщи, довечера ще постна и картинката с надписа, както си я представям :) Не, че има кой-знае каква разлика, но съм свикнала да чета името на Клуба, изписано с по-заоблени буквички.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нагло ли ще бъде, ако помоля да бъде arial или подобен? :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:
:mitsu-smiley: Абсолютно никак няма да е нагло :D . Имам го варианта и с Arial, но е в офиса и ще мога чак утре сутринта да го публикувам. Тогава ще ги сравните и вие. Наистина е малко по-заоблен, но Times New Roman по се връзва с ръбатите цифри на месеца. Ще качим този, който ви харесва повече :good: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето ги и 2-та варианта заедно за да може да ги сравните и да кажете кой да сложим :) .

Times New Roman:

 

 

 

Arial:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето и малко по-нагледно :D :

Times New Roman

 

 

Arial

 

 

Надписите изглеждат много в края като че ли ще изпаднат, но на календарите няма да е така. Въпроса е само за шрифта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Бояне, според мен Arial е по-добре. Трябва да се има предвид също, че диаманта не трябва да бъде толкова голям, а горе-долу, колкото големината на цифрите или малко по-голям, но не повече от 10-15% :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма абсолютно никакъв проблем. Ще го намаля на колкото трябва :good: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...