Премини към съдържание

Календар на клуба за 2007г.


jolly_roger

Препоръчано мнение

Наистина не остава време и затова гласувайте коя снимка да бъде на главата на календара ни за 2007г. Може да кликнете върху тях за да ги видите в по-голям размер. Да не ви притеснява факта, че не са с идеално качество. Имаме ги и по-качествени. В същото време посочете и бройката, която желаете да закупите (членовете на клуба да имат предвид, че получават 1 бр. подарък от членският внос). Цената на един календар ще бъде между 2.50лв. и 3.00лв. Просто посочете номер на снимка и желана бройка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Труден избор. Спирам се на 3 или 1 :)

Поръчвам 10 броя стенни календари, но незнам дали ще ми стигнат. Имам да раздавам на толкова много хора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЗА снимка №3 гласувах.

Поръчвам ПЛЮС 10 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за номер 2, но и номер 3 също много ме кефи.........всъщност предпочитам да е 3, но все пак е календар а той седи на по далечно място и снимка 3 се губи някак си, по малка е, но която и да сложите, все тая .............. :D защото е :first: колата..............поръчвам си 10 бр. като за начало.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Докато ги качвах бях убеден за коя ще гласувам, но сега като ги гледам се чудя вече 20 минути...

Гласувах за номер 4. Искам да си купя 7 броя. Така ме гледа тази муцуна, че имам чувството че ще ми проговори :icon_love: . Мислех за 3 да гласувам, но както и Пламен каза малко по-отдалечено е снимана. Всички снимки са прекрасни, така че ще се радвам, която и да изберем. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, може и 4 ..................бе каквото и да сложите ,аз ще си взема поне 10 бр. :D защото ще бъдат :first:

Айде , до тук станаха почти 40 поръчани бр. календари............ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах първи за номер 3, но забравих да кажа че ще искам 10 броя.

Ако ви се струва отдалечена или малка колата на 3 не е проблем да се изреже част от фона и по този начин изображението на самия автомобил ще заеме по голямо място или т.е. ще се увеличи. Това вече може да се реши при изработката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам за номер 3!

 

Имаше две снимки като номер 3 едни и същи са, само в долния десен ъгъл на едната, в която колата е малко по-отдалечена имаше знака на :mitsu-smiley: :D

 

Боян, е сложил снимката, в която се вижда автомобила по-близо, така че гласувам за нея! :first:

 

Като бройка искам +4 броя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Имаше две снимки като номер 3 едни и същи са, само в долния десен ъгъл на едната, в която колата е малко по-отдалечена имаше знака на :mitsu-smiley: :D

:mitsu-smiley: Има наистина 2 такива снимки, но си мислех, че ще е по-добре да си сложим надписа Мицубиши Фен Клуб България и да не става претрупано. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Има наистина 2 такива снимки, но си мислех, че ще е по-добре да си сложим надписа Мицубиши Фен Клуб България и да не става претрупано. :mitsu-smiley:

 

:good:

 

 

 

а кога ще се затвори анкетата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Забравил съм да напиша :icon_blush: . По някое време другата седмица ще поръчаме календарите, така че до към края на седмицата ще тече анкетата. Пуснахме я тук за да се съберат повече мнения. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за №3, искам +1 брой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за номер 2, но както казахте по-горе, която и снимка да сложите все настръхвам като се вгледам повечко. Поръчвам +3 календара. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя........всички членове получават по 1бр. календар безплатно.............така че нека тези които ще взимат да кажат общо 10 или 5 броя примерно,за да се знае точно колко бр. ще се доплатят........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Те си знаят, аз съм обяснил в началото. В бройката, която пишат не слагат този безплатния и пишат + пред цифрата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Те си знаят, аз съм обяснил в началото. В бройката, която пишат не слагат този безплатния и пишат + пред цифрата. :mitsu-smiley:

Ааа, така ли решихте......... :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бая се чудех дали №2 или №4, но гласувах за №2 - абе всичките снимки са супер /едно от предложенията ми беше този автомобил да сложим/ искам + 1 брой :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...