Премини към съдържание

Кой какви подобрения има по галанта си


mmotors

Препоръчано мнение

Ейй супер,

Браво колега, и аз от кога се каня да си слагам такива...

 

Мерси колега,

Направо ден става пред колата. Одеве съм изгорил поне 5 литра нафта да връткам из града от кеф.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да идеш да ти регулират сходимостта и височината на стенд, иначе пак може да изгориш, ако те спрат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ме досрамява , да изреждам моите "подобрения" , но както и да е : K&N конусен на мястото на оригиналния , NGK-платинени , изхвърлен катализатор , спортен волан , в момента съм събрал материалите и направил планките за горни разпънки - предни и задни и долна разпънка - само предна , както и подготвям специален фланец за волана , защото взех размерите на оригинален момо за доближаване. :icon_thumbup:

П.С. Забравих един декоративен накрайник на гърнето , че оригиналната тръба ми седеше грозно .

Редактирано от s_mitko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пусни нова тема .... :)

Е то ако пусна нова тема, май само аз ще си пиша в нея......така че няма да пускам и няма да участвам в "анкетата"............. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

:clapping2: Сменил съм абсолютно всички крушки с диоди /плафони,габарити, мигачи ,стопове, осветление номер ,светлините на вратите ,светлини за заден ход/.Голяма инвестиция за стара кола но КЕФА цена няма .Няма стара кола -има неподържана кола!!!! :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам кой знае какви подобрения - дребни са в сравнение с всички скоро смених салона с кожен благодарение на колегата Ветов горе долу стана добре имайки предвид че от седан го натупках в комби :). от пред съм пребоядисал решетка пред радиатора и мигачите ги напраих черни и стана добре на тъмни коли изглежда добре замислям се и за отзат.иначе стандартните джанти и музика. имах доста яка музика ама вече я няма замених бас касата с детска количка но кво да се праи живот :). искам сега да затъмня стъклата но не знам каде ако някои може да каже каде могат да ми затъмнят стъклата с хубафо фолио и на приемлива цена ше съм балгодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...