Премини към съдържание

Риболовен тим - Митсубиши


Препоръчано мнение

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Супер, ще очаквам развитие ...хахахах, точно преди малко писах ЛС на Jolly, в което му споменавах че нещо трябва да си го припомним този момент и сега виждам темата и коментарите... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледай какво нещо е човекът, как е устроен..... Светна малко слънчице, отпуснаха ни се душите и почнахме за веселба да мислим.......

Ей, че хубаво.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам няма нищо по-хубаво от това да спих на свеж въздух и тишина, а гозбите и рибата приготвени на огън са направо великолепни.

 

И сега малко инфо за тези които не са свикнали да ходят по палатки, но гаранция ще ви хареса, важното е да знаете...........че,

видите ли паяк, малък черен скорпион или гъсеница под шалтето си или чувала, в палатката...... СПОКОЙНО, БЕЗ ПАНИКА, не са опасни, не са по-големи от вас няма как да ви изядат :))), Отровни паяци по нашите ширини няма, както и скорпиони, а най-отровната гъсеница е Склупендрата, но тя също е на изчеване и е малко вериятно да си я намерите в палатката. :)))

 

Престрашете се и елате, ще видите природата лекува нерви. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееех, Малчо, Малчо.... Лекува, но и създава! Има хора, които по-добре да не си го причиняват! Заклевам се! И за тях мъка, за околните - двойно.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъде язовир с бунгала около язовира ? Не че съм рибар но бих дошъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъде язовир с бунгала около язовира ? Не че съм рибар но бих дошъл.

Мисля на Доспат че има...но това е добро решение за тези като мен, които не притежават палатки , а може би и за други...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, вече всичко има! Бунгала, хотели, бази всякакви...... Всиииичко!

 

И не само на ДОспат, ние с Боян бяхме говорили за Йовковци. Между Елена и Търново. Има много къщи за селски туризъм в региона. Има и покрай Искър, навсякъде. А за колегата Тодор - спокойно, моята е огромна, а имам и още една, няма страшно, никой няма да остане да спи на поляната! А и като ти гледам комбито - не ти трябва палатка! ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някъде язовир с бунгала около язовира ? Не че съм рибар но бих дошъл.

 

Колега , с нощувка в бунгало,хижа,хотел и т.н. се губи истинското преживяване! Друго си е да се опънат дозина палатки покрай брега на язовира, да се накладе един голям огън и да има "цър-пър" на него ... :) Ехххх ..., почвам да приготвям такъмите ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде сега, Бунгала..............без такива, ще съсипете магията на риболова :))

Ставаш сутрин рано призори.......правиш кафенце на примуса и хвърляш въдицата.........а призори най-много кълве ;))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека, нека.... Всеки си го усеща по различно и няма нищо лошо в това.... Само не знам как ще се вдигнат вечерта от нас, но това си е друга работа....

А аз обещавам да се замисля сериозно и да дам няколко предложения за язовири с бунгала, или нещо подобно наблизо. За Йовковци, Доспат и Жребчево съм сигурен. Ще помисля и ще дам още предложения, а като се стопли - да сме готови и да не се чудим.....

Их, че хубавооооооооооо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, добре, ще го изкомбинираме така, на бунгала с опции за палтки до тях :) и аз ще мисля за предложения също :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди две години бях за риба на Доспат на бунгала , и да ви кажа - хич не ми беше добре! Не бях със собствена кола и сутринта нямаше как да ида до язовира-бяхме от страната на Сърница и до самия бряг имаше 4-5 км! До като другите се натуткат да станат и да отидем.... сещате се какъв риболов направихме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма, няма, спокойно! Ние ще си опънем палатките, в бунгало не можете ме вкара на язовир! Но нека да има и такива, а колегите, които ги предпочетат - те са си направили избора и ще идат там за едното спане само! Или както си решат. Ние сме твърдо на палатки, но нека да могат и други да дойдат, защо не?! Ще се повеселим и това е! Не всеки обича на палатка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , с нощувка в бунгало,хижа,хотел и т.н. се губи истинското преживяване!

 

Нямам нищо напротив, но ме разберете, нямъм въдица, нямам палатка а и жената няма да и хареса и тогава за мене остава само да чета и да гледам снимки.

 

В съзнанието ми се оформя следната гледка:

Язовир заобиколен от гори и планини и накацали около брега бунгала. на 50-100 метра от бунгалата голям огън и много хора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прав си! Аз пък имам столчета, масички, чадъри и пр... Имаме си клубни шатри, под които нямащите такъми ще ни приготвят салатата..... Само не мога да гарантирам, че метрите ще са 50-100, но ще се постараем, споко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде сега, Бунгала..............без такива, ще съсипете магията на риболова :))

Ставаш сутрин рано призори.......правиш кафенце на примуса и хвърляш въдицата.........а призори най-много кълве ;))

За кълването в ранните часове мога да поспоря.Като човек който ходи за риба почти всяка събота и неделя.Ходила съм в 4-5 сутринта и определено не съм била доволна.В този часови пояс съм се пробвала на язовир и на морето.

Що се отнася до бунгала на 50-100 метра от язовира,май на Тополница бяха почти на брега /стига да не са източили язовира/ .Някъде на Искъра също съм била на бунгала до брега.

 

Офф нещо пак се обърках........вие говорите друго за 50-100 метра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, вече всичко има! Бунгала, хотели, бази всякакви...... Всиииичко!

 

И не само на ДОспат, ние с Боян бяхме говорили за Йовковци. Между Елена и Търново. Има много къщи за селски туризъм в региона. Има и покрай Искър, навсякъде. А за колегата Тодор - спокойно, моята е огромна, а имам и още една, няма страшно, никой няма да остане да спи на поляната! А и като ти гледам комбито - не ти трябва палатка! ;-)

Мисля, че трябва рибата да е определяща в случая и после останалите неща. Да разберем на кои от всичките язовири с бунгала риболова е най-успешен и да се насочим натам. На Йовковци също е добра идея и може да се съчетае с посещение на Къпиновския манастир, близо е до главен път и е много красиво място.

А комбито ... :icon_thumbup: имам още едно...още по-голямо...Това със спането ми е най-малкия проблем, да му мислят колегите със седани :D

Но по принцип ако има и бунгала ,повече хора ще могат да дойдат и да стане по-весело...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е така! И за рибата е вярно, и за бунгалата! Подкрепям! Но за рибата никой не може да каже със сигурност! Това лято ходих на Доспат и за цял следобед и ранна сутрин една рибка не клъвна! За шега, ей така, да се закачи...... И не само при мен, и при съседите, че и по-нататък! Вадиха лодки, какво ли не, а накрая казаха - вече трети ден е така! Тъй че - на късмет е всичко! На Йовковци съм ходил много, както съм се връщал с много риба, така и без нито една... Божа работа! За там, обаче, мога да дам гаранция само за едно - без раци не съм се прибирал! Като не върви и ми писне - хвърлям пръчката и пълна една тенджера!

 

Мале, хора, как сме се размечтали само.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,има ли подходящ язовир около Пловдив.Може и платен,даже по-добре ...
Има колега.....Яз. Антон Иванов над гр. Кричим......Яз. Батак на Цигов чарк.....Яз. Пясъчник- до гр. Съединение......

Само въдици да имаш........Кеф ти риба, кеф ти паламуд....... :lol: :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Доспат природата е доста пищна! Друг язовир с бунгала е яз. Сопот, но там вече не е останала много риба. Аз от опит знам, че рибата кълве рано сутрин и късно вечер. На Искър ходих на устието миналата година, но е доста мръсен, и трябва (поне според мен) лодка да си вкарваме въдиците, ако искаме риба. Тръпката на палатка е съвсем различна от тази на бунгало, но тъй като около огъня е най-голямото изживяване и на тези които ще са в бунгала ще им хареса. :D Нямам търпение да се стопли времето........... :) Малчо, стига си ги плашила със скорпиони и щипалки, че ако прочете половинката на някой колега.....пиши ги бегали. :D За тези които нямат палатки, а имат желание има палатки тип "Хималайка" двуместни и триместни по 20-30 лв, които за целта са просто перфектни, но задължително си купете и дюшеци, че на сутринта няма да можете да излезнете от палатката. Айде стига сме потривали само ръце, ами да се организираме сериозно по-нататък и да сме готови като се стопли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее!Аз съм на палатка като стар къмпингар.Само да се стопли времето.Имам и каравана, ама не е да я тътрузя за два-три дни.А, трябва да монтирам и теглич на Рънърчето.Много се радвам, че мога пак да си имам компания защото моят най-добър приятел и риболовец си отиде от този свят през декември.Лека му пръст.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на човека, колега! :(

 

Аз малко офтопик, но все пак да попитам - Някой може ли да ми направи колци за палатката от арматурно желязо, но да са заострени в единия край и Т-образни отгоре или ако имате някаква по-добра идея, че мойте пластмасовите ги хвана липсата нещо. :( Ще черпя много! :D

 

 

П.П. - 5-6 мм дебелина някъде....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...