Премини към съдържание

Риболовен тим - Митсубиши


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Защо бе Дани? Все едно място ще се намери при някой... :mitsu-smiley:

 

Исках да съм с моята кола, за да не притеснявам никой с моите вечерни планове! Както писах по-горе съм на имен ден вечерта и правих сметка да тръгна по-рано така, че да съм на време на празненството, но се объркаха плановете ми и не искам да 5 човека да се съобразяват с мен! Иначе знам, че ще се намери 1 място за мен! :D

 

Аз трябва 17 - 17:30 да съм на Орлов мост! Така, че сами виждате какво неудобно време е когато си сред природата и на риболов! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Забравихме да се похвалим, ..... срещата на нашия тим с рибата завърши 5:0 за :mitsu-smiley: (0:0 преди обед и 3 едри шарана и 2 големи щуки следобед). Като никой не остана с празни ръце. :icon_dance:

Ако прогнозата за времето е добра може да пробваме пак, какво ще кажете ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравихме да се похвалим, ..... срещата на нашия тим с рибата завърши 5:0 за :mitsu-smiley: (0:0 преди обед и 3 едри шарана и 2 големи щуки следобед). Като никой не остана с празни ръце. :icon_dance:

Ако прогнозата за времето е добра може да пробваме пак, какво ще кажете ?

 

Снимковите доказателства моля!!!!!! На рибарски лакърдии вярваме само по 2 начина:

 

1. Снимки (което в епохата на фотошопа пак не е сигурно)

2. Трапеза със сготвена риба, което си е по-сигурно, откъдето и да го погледнеш! :D :D :D

 

Радвам се за вас!!! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимковите доказателства моля!!!!!! На рибарски лакърдии вярваме само по 2 начина:

 

1. Снимки (което в епохата на фотошопа пак не е сигурно)

2. Трапеза със сготвена риба, което си е по-сигурно, откъдето и да го погледнеш! :D :D :D

 

Радвам се за вас!!! :first:

Да, рибоците не бяха никак лоши. Огромно удоволствие е да се хване щука и докато я вадиш да я гледаш как подскача над водата. И, разбира се, в борбата с тези рибоци не успяхме да направим снимки. Но, следващия път ще сме малко по организирани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимковите доказателства моля!!!!!! На рибарски лакърдии вярваме само по 2 начина:

1. Снимки (което в епохата на фотошопа пак не е сигурно)

2. Трапеза със сготвена риба, което си е по-сигурно, откъдето и да го погледнеш! :D :D :D

Радвам се за вас!!! :first:

:mitsu-smiley: Има снимков материал разбира се. Канех се вчера да ги кача, но се прибрах късно вечерта и не остана време. До довечера ще ги има. И да вярвате и да не вярвате резултата наистина беше 5-0 за нашия отбор :icon_thumbup: . Не знам кога отново ще случиме такова неверояно време като в събота, но тази събота и неделя ще трябва да си монтирам радиатора и да се опитам да си сглобя таблото по някакъв начин. А и чух по радиото, че ще превалява сняг в края на седмицата. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път и аз съм за :D

И аз , и аз............... :D

 

 

Снимковите доказателства моля!!!!!! На рибарски лакърдии вярваме само по 2 начина:

 

1. Снимки (което в епохата на фотошопа пак не е сигурно)

2. Трапеза със сготвена риба, което си е по-сигурно, откъдето и да го погледнеш! :D :D :D

 

Радвам се за вас!!! :first:

Ааа, второто не се брои,щото може и от магазина да си я взел..... :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз , и аз............... :D

Ааа, второто не се брои,щото може и от магазина да си я взел..... :hysterical:

 

 

Понякога на връщане от риболов е добре да има все още отворен магазин за риба - по обясними причини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Скоро няма ли да откриваме сезона колеги?Ако знаете някой язовир с много риба свиркайте...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро няма ли да откриваме сезона колеги?Ако знаете някой язовир с много риба свиркайте...

 

 

Уфф и аз това чакам, само дето моята идея е малко по-разширена версия......с нощувка на палатка да се съберем примерно, но като се позатопли де. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотна идея, не съм ходила за риба от години, жалко, че ме е пипнал грипа, но по-нататъка и като се позатопли ме пишете и мен. Може аз самата да организирам нещичко. :yes3:

 

Това с палатките не е невъзможно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм запален по риболова ... , още повече като е комбиниран със приспиване на палатка..а ако е за 2 нощувки още повече :) Като се затопли времето ще се радвам да се организираме и да отидем някъде на излетче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм запален по риболова ... , още повече като е комбиниран със приспиване на палатка..а ако е за 2 нощувки още повече :) Като се затопли времето ще се радвам да се организираме и да отидем някъде на излетче!

 

.....ама многууу :D Аз обичам да ловя риба, но не съм чак "рибар".......любител, но за две нощувки не риба ще се налови, не на карти ще се разцепим ами и много ракия - салата, бира-скара ще отметнеме :icon_thumbup:

 

 

П.П. Това с ракийте да не ви създава погрешно впечатление - просто веселба! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е сайта на мойта риболовна дружинка : http://fishing.ivo6a.com/

 

От както карам новия Лансър намалих малко риболова , но ако идва някой към морето може да обменим малко опит .

Като се стопли времето ме пишете и мене на риболовните сбирки. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е сайта на мойта риболовна дружинка : http://fishing.ivo6a.com/

 

От както карам новия Лансър намалих малко риболова , но ако идва някой към морето може да обменим малко опит .

Като се стопли времето ме пишете и мене на риболовните сбирки. :icon_thumbup:

 

 

При вас е дебела работата :D Незнам каква обмяна на опит.....то ти ще трябва да ни учиш :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При вас е дебела работата :D Незнам каква обмяна на опит.....то ти ще трябва да ни учиш :icon_blush:

 

Урок №1: Най-важното е да не си оплиташ кордата в макарата, другото лесна работа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Урок №1: Най-важното е да не си оплиташ кордата в макарата, другото лесна работа :icon_thumbup:

Урок № 2: Рибата е в реката /морето/ , не хвърляйте плувките и блесните по дърветата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с палатките си е направо супер! От мен една палатка 5.40/2.50м. Събира доста народ, 4000мм воден стълб издържа.... И скара имам. И газово котлонче... И някойя-друга въдица ми се намира.... Само да се стопли времето!

 

Урок №3: Риба има и в магазина. Важна е крастата, хубавото време, студената бира и доброто прекарване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А урок номер 3 сигурно е: Старите методи с клечене намазани със сирене и мед не се препоръчват - рибите еволюираха! :D

 

Шега, шега....тези двата урока съм ги минал..........сега ту аз я лъжа ту тя мене :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Роско ме е изпреварил! :) Газовия котлон е златна екстра за кафенцето, другото на огън!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Тази година има доста мераклии. Нещо ми се обръща в стомаха като се сетя за този кеф. Усещам, че ще се осъществи поне едно такова мероприятие с палатки :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...