Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Made in Ловеч


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

 

Да се включа и аз с мнение в интересната тема. Карах около 1500 км един от първите Хувъри, които вкараха Литекс. Колата дойде при мен на 28 км :) Не бях карал до момента чисто нова във всеки смисъл кола. Двигателя, ако не се лъжа и скоростите са на Мицубиши :) 2.4 беше мотора, ако не се лъжа. Двипката я карах миналата година, точно около нова година и меко казано останах впечатлен. За парите си (~30 000 лв), 5 г. гаранция и всичко което беше наблъскано като екстри мисля, че всички коментари от типа "Ай мерси..." са малко неуместни. :) Колата беше с пълен ел. пакет + седалката на водача, шибедах и т.н., подгряване на седалки, огледала...., мултимедиа 7" с USB, навигация...., сензор на чистачките, мулти-волан и още и още...Стабилността на колата съще беше впечатляваща и на 4WD и на 2WD. Пластмасите по интериора леко поскръцваха, петата врата се затрваряше с лека засилка, скоростния лост ми идваше малко висок и като на автобус, но до там....друго лошо за марката от впечатленията, които имам - не мога да кажа. Колите, които се движат по пътищата ни от тази марка НЕ са произведени тук, а са внесени от Китай за да се рекламира марката....скоро ще започне и родното производство. Момчетата, които ще работят в завода са мои познати и приятели повечето и бяха месеци наред на обучения в Китай. Повечето от тях са инженери, които са завършили преди университета Механо-техникума в Ловеч. Относно заварките, които коментирахте....това се прави от машина - какво значи "нашите да си вършат работата както трябва, а да не е претупана работа"? Колите не таргетират главно БГ пазара, а европейският. Позиционират се в класа на Дачия и според мен определно имат много повече плюсове, но трябва време да се докажат на пазара. Има варианти, в които може да се избира между допълнителната гаранция и фабрична газова уредба. Волекса за тези пари, които колегата е споменал, ако не се лъжа е с най-високия клас на оборудване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

България е изнесла за Германия с 270 нови автомобила повече, отколкото е внесла оттам за първото полугодие.

 

http://dnes.dir.bg/news/avtomobili-iznos-stojan-zhelev-novi-koli-9818266?nt=4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 5 седмици ...

Да ви кажа честно ги гледам в Ловеч вече от година и половина(тогава караха първата, която е абсолютно копие на тойота ярис) Возих се в такава и очудващо останах впечатлен, возийката не е лоша вътрепният интериор никак не е лош. След тази се появи пикап подобен на Митсибиши Л200 който не изглежда никак зле... а скоро се появи и леко копие на Митсибиши Оутлендър... с цени и темподобни не съм запознат но ако някой го интересува най-лесно мога да му проверя, ако има интерес пишете ми на ЛС ще проверя :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Двата модела се очаква да бъдат произвеждани у нас в завода на Литекс Моторс край Ловеч.

 

http://www.dnes.bg/cars/2011/12/23/gotviat-dva-novi-modela-na-great-wall-za-2012-godina.147245,1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От източник близък до Завода разбрах, че се очаква в скоро време да бъде изградено ново хале с поточна линия за още 3 автомобила. Пак по негови сведения, заетия персонал се избирал да е до 25г и изискването е било да не са работили в автосервиз. Т.е. един вид искат те да си обучат колектива, а не някой да дойде и да дава акъл как да се сглоби този или онзи възел.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

В другите форуми преобладават положителните мнение за Great Wall и всички казват, че е по-добър от Toyota Yaris. Аз бях готов да си купя нова кола от Ловеч, но ми излезнаха едни 3000 лв непредвидени разходи и реших да си карам Mitsubisheto. Според мен единствената кола, която е по-хубава от новата е служебната :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Мненията на повечето хора са крайно песимистични, но моето впечатление е, че хората, които са изпробвали моделите на марката са доста очаровани, което ме кара да съм оптимистично настроен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Официалното откриване на завода е на 21.02.2012година.

Пожелавам им успех.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

 

А колите не са лоши на мен лично много ми хареса Джипката, много е приятна за шофиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В другите форуми преобладават положителните мнение за Great Wall и всички казват, че е по-добър от Toyota Yaris. Аз бях готов да си купя нова кола от Ловеч, но ми излезнаха едни 3000 лв непредвидени разходи и реших да си карам Mitsubisheto. Според мен единствената кола, която е по-хубава от новата е служебната :-)

Може да са открили нов маркетингов трик .....ама чак пък да е по-добра от Яриса , който е точно двойно по-скъп не ми се вярва....Говоря за конкретно японския Ярис .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив се появи билборд, който оферира за най-малката въшка 10,10 лв = 100 км и само 199 лв на месец с ДДС.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

В последно време доста чета за този завод. Новините са все хубави и обещаващи, дано да просперира. Колите им изглеждат добри на живо, освен това двигателите на SUV модела и пикапа са доказани във времето разработки на Mitsubishi!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • Admin

Работата става доста сериозна!

 

http://www.dnes.bg/cars/2012/05/28/great-wall-gotvi-20-modela-do-2015-g.159788

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,аз вече видях първата на живо,беше патрулка.

 

Кое виде? "Големио дувар" ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Точно за този градския модел скоро гледах няква новина за лизинг с изгодна вноска и ти излиза 14 990 лв., което за нова кола с оборудване и гаранция 5г., ми се струва добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...