Премини към съдържание

Мнение за Каризма


nighthawk

Препоръчано мнение

Здравеите колеги харесал съм си една каризма от София говорих с човека той ме увери, че всичко и е наред искам да попитам дали някои е ходил да я гледа. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310399078616691&f1=details

Другото искам да попитам за сервиз кадето да я закарам за оглед и дали работи кат в събота за евентуални транзитни номера. Благодаря ви за отговорите всички ще са ми полезни.

Редактирано от TASSO
отделяне на линка от текста
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги харесал съм си една каризма от София говорих с човека той ме увери, че всичко и е наред искам да попитам дали някои е ходил да я гледа. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11310399078616691&f1=details

Другото искам да попитам за сервиз кадето да я закарам за оглед и дали работи кат в събота за евентуални транзитни номера. Благодаря ви за отговорите всички ще са ми полезни.

Аз пък много се нервя като видя кола за продан с изтърбушено радио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

 

Не съм ходил да я гледам, но така видимо няма никакви ожулвания по броните, а говорим за 14 годишна кола все пак и това мен лично ме притеснява. Добре е да я погледне някой дали не е била сериозно блъскана някъде и затова да е пребоядисвана, моята специално човекът, който беше с мен влезна дори в багажника да я оглежда за някви удари. Също така те съветвам да тръкнеш леко с едно мокро парцалче и да видиш дали няма да ти остане боята по него в случай, че е пребоядисана и не и е сложен лак.

 

Провери наистина дали има ABS, защото и моята в обявата пишеше, че има :D .

 

Копчетата на ел.стъклата често се развалят пробвай и тях.

 

Относно всичко останало ти трябва човек, който разбира от двигатели и прочие.

 

Тези неща дето ти ги казвам са все неща, които ще ти помогнат да бутнеш от цената ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

 

Не съм ходил да я гледам, но така видимо няма никакви ожулвания по броните, а говорим за 14 годишна кола все пак и това мен лично ме притеснява. Добре е да я погледне някой дали не е била сериозно блъскана някъде и затова да е пребоядисвана, моята специално човекът, който беше с мен влезна дори в багажника да я оглежда за някви удари. Също така те съветвам да тръкнеш леко с едно мокро парцалче и да видиш дали няма да ти остане боята по него в случай, че е пребоядисана и не и е сложен лак.

 

Провери наистина дали има ABS, защото и моята в обявата пишеше, че има :D .

 

Копчетата на ел.стъклата често се развалят пробвай и тях.

 

Относно всичко останало ти трябва човек, който разбира от двигатели и прочие.

 

Тези неща дето ти ги казвам са все неща, които ще ти помогнат да бутнеш от цената ;)

 

Хахахахаххихихихих, голем смех. Колега докато се връзвате на коли от автокъщи, освен да се молиш да е читава друго не ти остава. Не знам как за толкова години не ви стана ясно, че по автокъщите са факири по продажбите и замазването. Успех все пак !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При толкова хубави коли от частни лица и тук във форума, не знам защо налитате на такива с неясен произход и проблеми, които и реално не може а пробвате...Според мен , коли не трябва да се купуват от джамбази.

Иначе 1.6 и Каризма е добра комбинация !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При толкова хубави коли от частни лица и тук във форума, не знам защо налитате на такива с неясен произход и проблеми, които и реално не може а пробвате...Според мен , коли не трябва да се купуват от джамбази.

Иначе 1.6 и Каризма е добра комбинация !

 

Не забравяй, че новата мода в автокъщите е да продават като частни лица, някъде далеко от Горубляне..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При толкова хубави коли от частни лица и тук във форума, не знам защо налитате на такива с неясен произход и проблеми, които и реално не може а пробвате...Според мен , коли не трябва да се купуват от джамбази.

Иначе 1.6 и Каризма е добра комбинация !

Много си прав,друго си е една гледана кола,а не купувана на килограм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...