Премини към съдържание

Смяна на преден крив носач -- марка, цена?


evo III

Препоръчано мнение

След няколко месеца дискретно похлопване отпред вляво по дупчатите пътища, закарах колата да й видят предницата.

Шарнир на преден ляв крив носач (тоя дето е със сърповидна форма и държи гумата да не ходи напред назад).

От сервиза ме офертираха с носач Delphi за 180 лв (това цена само за носача, без смяната).

Въпросът ми към "клуба на знаещите" е -- това "Делфи" сносна марка ли е и тая цена "180 лв" за тоя ми ти носач ок ли е?

...

Упс, забравих да спомена -- Galant-а е EA2W s 4G63

Редактирано от evo III
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След няколко месеца дискретно похлопване отпред вляво по дупчатите пътища, закарах колата да й видят предницата.

Шарнир на преден ляв крив носач (тоя дето е със сърповидна форма и държи гумата да не ходи напред назад).

От сервиза ме офертираха с носач Delphi за 180 лв (това цена само за носача, без смяната).

Въпросът ми към "клуба на знаещите" е -- това "Делфи" сносна марка ли е и тая цена "180 лв" за тоя ми ти носач ок ли е?

...

Упс, забравих да спомена -- Galant-а е EA2W s 4G63

За тия пари ще си вземеш японски, който е 2 пъти по добър от "делфи"..........

Допуска се и още един вариант - на тези носачи шарнирите им могат да се рециклират и изкарват около 2 години, но пък цената е 4 пъти по ниска......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията DJ!

Би ли ми препоръчал някаква по-нискобюджетна неяпонска читава алтернатива (и къде мога да я намеря) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията DJ!

Би ли ми препоръчал някаква по-нискобюджетна неяпонска читава алтернатива (и къде мога да я намеря) ?

По нискобюджетна алтернатива е добре рециклирания ти носач,караш около 2 години и пак рециклираш......докато може ,след това купуваш нов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е аз пък си сложих Длефи, прав и крив, от лявата страна. Само че на по нормални цени ;)

Остава да видим колко ще изкарат.

Редактирано от Anatoli
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията DJ!

Би ли ми препоръчал някаква по-нискобюджетна неяпонска читава алтернатива (и къде мога да я намеря) ?

 

Ми вариянт също е и читави втора радост носачи, е вярно нямат гаранця но каквито и по-нискобюджетни (става въпрос за китайски ментета) да си вземеш съм почти убеден че ще изкарат колкото оргинални (па може и по малко)но втора радост , лично мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Moя е рециклиран и пука кат на стара баба кокалите, тъй че и аз ще търся купешки, обаче цената на оРгиналния и мене ме смая :icon_hmm:

Пламка, кажи ся каква марка би сложил ти :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Moя е рециклиран и пука кат на стара баба кокалите, тъй че и аз ще търся купешки, обаче цената на оРгиналния и мене ме смая :icon_hmm:

Пламка, кажи ся каква марка би сложил ти :icon_thumbup:

 

Не е рециклиран добре. Има и тайвански на пазара, но мисля, че не са и такива. Според мен са ирански, ливански или нещо от този географски регион, които изкарват много малко по нашите дупки. Цената им е около 80-100 лева. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възлагам големи надежди на Delphi. При мен мисля че десния крив се обажда. Ако е горния му шарнир мисля да пробвам с правене.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако е горният U-образен носач, може да се свали и само шарнира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Да не пускам нова тема че и мойта предница похлопва. Знам че Галанта е с цял носач с шарнир но в нета попаднах на това http://drive.bg/index.php?ModelId=7846&cPath=10113_10311

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема че и мойта предница похлопва. Знам че Галанта е с цял носач с шарнир но в нета попаднах на това http://drive.bg/inde...ath=10113_10311

Грешка в информацията на сайта :) този шарнир е за Каризма до 99 г.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...