Премини към съдържание

Вонеща вода 2


Препоръчано мнение

Чакам, някой да обещае да доведе и танцьорки и работата е готова :icon_thumbup:

Вече имате една,но на метал все още не съм се научила да играя :D ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече имате една,но на метал все още не съм се научила да играя :D ;)

 

Еееееее, най после един смислен пост..................браво колежке, ще те чакаме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, най после един смислен пост..................браво колежке, ще те чакаме :icon_thumbup:

 

Само че, за момента колежката е само фенка :mitsu-smiley: :D

След някоя годинка като вземе, книжка ще я правим и колежка :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приемате ли фенове на :mitsu-smiley: но такива дето са все още в търсене на подходящото :mitsu-smiley: С удоволствие бих дошъл да се запознаем.

Редактирано от ramBo1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приемате ли фенове на :mitsu-smiley: но такива дето са все още в търсене на подходящото :mitsu-smiley: С удоволствие бих дошъл да се запознаем.

 

Добре си дошъл, колега.........тъкмо после ще ти е по лесен избора за кола :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то групата е готова.......Аз съм барабанис........имам со палям тарамбуки,барабани.......да ги взимам и и да гоним мечките от горатаhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif .

Ето ...който не вярва ......http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif яко METAL и MITSUBISHI.....http://vbox7.com/play:490dcfbb

 

Епа идеален си, взимам те :D де го басиста обаче ??? :P А вокала ?! И много важен момент, какво ще свириме ?! :D :D :D Че вожда иска Милионерче :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само че, за момента колежката е само фенка :mitsu-smiley: :D

След някоя годинка като вземе, книжка ще я правим и колежка :icon_thumbup: :icon_blush:

 

Ти па от къде знаеш бре :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Епа идеален си, взимам те :D де го басиста обаче ??? :P А вокала ?! И много важен момент, какво ще свириме ?! :D :D :D Че вожда иска Милионерче :D

 

Абе без басис....Колкото до тва кой ша пее...предполагам че всички като си пийнат ще пропеятhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif .

Обаче какво е тва МИЛИОНЕРЧЕ..?....-но квото и да е...ще го засвирим и него :) кво толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да напомня за какво е темата, защото гледам сте я обърнали на чат! :mad:

 

Моля, въздържайте се малко!

 

 

 

 

 

 

Колеги, дойде време да се организираме за лятна среща в познатия на много от вас х-л Велиста - с. Вонеща вода

 

Ето я и офертата:

 

Престой в хотела от 24.06 до 26.06.2011г, който включва:

- две нощувки (24 и 25.06)

- две закуски (25 и 26.06)

- две вечери (24 и 25.06)

 

Пакетна цена на човек за целия престой - 66 лв

Цена за деца (до 12г)с храна - 40 лв, без храна (на свободна консумация) - 20 лв

Цена за човек в самостоятелна стая - 76 лв

 

На разположение имаме 20 двойни/тройни стаи и един апартамент (вече зает :) ) с опции за още един

 

Хотелът разполага с открит басейн, ползването на който е калкулирано в пакетната цена.

Също така в цената е включен и Диджей за едната вечер.

МЕНЮТО:

 

Вечеря (24.06)

- селска салата

- пилешка пържола пане със сос бешамел с бульон

- палачинка с конфитюр

- хляб

 

Зкуска (25.06) - чай компле

 

Вечеря (25.06)

- шопска салата

- пил. шишче, две кюфтета и пърж. картофи

- бисквитена торта

- хляб

 

Закуска (26.06) - чай компле

 

Всеки може да си носи алкохол, колкото може (или смята че може) да погълне :)

 

 

Сумите можете да превеждате по следните два начина:

 

1. По банков път

Централна Кооперативна Банка

 

BIC: CECBBGSF

 

IBAN: BG69 CECB 9790 40A6 6026 00

 

Бенефициент: Петър Георгиев Петров

 

2. Чрез "Еконт", като паричен превод на адрес: гр. София, офис - Овча купел 1, ул.Маестро Кънев 78

за Петър Георгиев Петров, тел.0898700082

 

Моля да ме уведомявате с ЛС за извършен превод, като отбелязвате от чие име е извършен превода. В списъка ще бъдат вписвани само колеги, които са заплатили сумата за престоя!

Срокът за плащане е до изчерпване капацитета на хотела :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти па от къде знаеш бре

 

Ами познаваме се малко, като я видиш на срещата ще разбереш :P

 

 

...

Обаче какво е тва МИЛИОНЕРЧЕ..?....-но квото и да е...ще го засвирим и него :) кво толкова.

 

Това е химна на Галантите, без него не може :D :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При нас всеки е добре дошъл, не зависимо от възрастта, пола и това какво кара. Стига само да носи :mitsu-smiley: в себе си :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Епа идеален си, взимам те :D де го басиста обаче ??? :P А вокала ?! И много важен момент, какво ще свириме ?! :D :D :D Че вожда иска Милионерче :D

Какво искате да кажете за басистите, бре? Нямали били басист.... И таз добра.....

Верно можем да направим един оркестър, ама трябва по-раничко да свирим, че вече не нося към малките часове - раздвоява ми се нещо грифа и не целя хармонията :-)

От възрастта е, заклевам се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

 

Е мноооого е голям списакOт :D :icon_thumbup: :drinks: няма ли още фенове ?! Или те са си запазили и в последния момент хоп правят паричният превод ?! :)

 

П.П. rosko, немаш ядове от рано ще драгастиме, щом не деяниш късно след 100-те грама пауза , ама то и аз съм така, зависи колко съм изкъркал :P :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги следя темата но ми се вижда,че има причини за слабия интерес към това събитие.Да се питаме,какво ни спира - финансови проблеми,мястото на срещата,музиката, менюто или нещо друго.Мисля че е необходимо да споделим мнение.Ако е необходимо да се смени нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги следя темата но ми се вижда,че има причини за слабия интерес към това събитие.Да се питаме,какво ни спира - финансови проблеми,мястото на срещата,музиката, менюто или нещо друго.Мисля че е необходимо да споделим мнение.Ако е необходимо да се смени нещо.

 

Не мисля, че е слаб интересът, даже направих справка как вървяха резервациите при предишната среща на Вонеща вода - били са запазени същия брой стаи към същия период. Тогава, както помним базата съвсем не стигна и имаше доста хора по съседните хотели. :)

Предполагам, че ще има сериозна активизация през последната седмица - както винаги! :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми както виждаш има хора които са платили и нищо не ги спира. Да ме спре менюто или музиката е меко казано абсурдно и не уважително към останалите. Виж единствено за финансов проблем мога да се съглася. Аз лично не съм паралия, а и съм в сезон на работа (т.е. отсъствието ми от работа е трудно), но въпреки всичко като искам да съм с колегите, ще направя всичко възможно, всъщност вече съм го направил. Така, че Цонко, не виждам какво има да променяме :) На теб нещо пречили ти лично?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги следя темата но ми се вижда,че има причини за слабия интерес към това събитие.Да се питаме,какво ни спира - финансови проблеми,мястото на срещата,музиката, менюто или нещо друго.Мисля че е необходимо да споделим мнение.Ако е необходимо да се смени нещо.

 

Колега, ако имаш нещо конкретно в предвид, кажи го и ще го обсъдим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ме спира разписанието на един кораб, и по-точно липсата на такова...

 

Какво си си поръчал Петре :D :icon_clap: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво си си поръчал Петре :D :icon_clap: :)

 

Нищо не си е поръчвал,а корабът му иска да си отплава без него

 

 

 

......деее и Капитана му,едно разписание не може да промени......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

 

7.sturm44 - двойна стая

 

8.atila - тройна стая (двама възрастни + дете)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък:

 

1.somalietsa - апартамент (двама възрастни + две деца)

 

2.cpurage - двойна стая

 

3.Emil Dimitrov - двойна стая

 

4.HristoGB - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

5.GT PoWeR - двойна стая

 

6.TASSO - единична стая

 

7.sturm44 - двойна стая

 

8.atila - тройна стая (двама възрастни + дете)

 

Само 8 стаи заети.... ЗАСРАМЕТЕ СЕ !!! :mad: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...