Премини към съдържание

Идея за мястото за лятната среща на клуба :)


Препоръчано мнение

Колеги вече споменах в чата, че възнамерявам да драсна такава тема, затова ето че сега го и правя :icon_thumbup:. На линка долу може да видите за какво става въпрос и какви глезотий предлага язовир Конска, а ето го и линк-a: ЦЪК

 

А ето и сателитна снимка да се ориентирате къде точно се намира: Конска Google Maps 1 или Конска Google Maps 2

 

Очаквам вашите коментари по темата и само да кажа, че и аз не съм ходил все още, само че супер много приатели са ми казвали все хубави неща за язовира и за глезотийте дето ги има там и е доста цивилизована работата ;):rulez::drinks::drive:

 

П.П. Язовирчето е лудница, пейнтбол, риболов, картинг, ATV и други, супер яко е, картинг пистата е 890м дълга

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах набързо какво се предлага, и мястото е хубаво...обаче... (винаги има "обаче") мястото е невъобразимо далеч за колегите който идват от морския регион... принципно срещите се планират на по-централно място... за удобство.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах набързо какво се предлага, и мястото е хубаво...обаче... (винаги има "обаче") мястото е невъобразимо далеч за колегите който идват от морския регион... принципно срещите се планират на по-централно място... за удобство.... :)

 

Съгласен съм с колегата HristoGB, освем това:

 

Като си около такъв водоем ще е грехота да не хвърлиш някоя въдица, а това ще е скъпо удоволствие (поне за мен).

 

П.П. Иначе съм ЗА предложения около някой язовир (не платен)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ма то съвсем на края на България. Че и на най-далечния. Дайте нещо по на средата :rolleyes:

 

П.П. То май не-платени язовири не останаха :)

Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То има колкото искаш, ама не с риба в тях...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То неплатени язовири си има и то доста, друг е въпроса колко риба остана в тях :)

 

А като говорим за средата на България, язовири (неплатени), поляни, барбекюта, палатки и т.н. се сещам за Язовир "Копринка" или казано по друг начин "Георги Димитров" - на прима виста ми дойде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е идеално там :D пък и центъра на България е на 2км от там. Може да се съчетае с националната среща, например първия ден да е там, после на поляната. Не ви пречи на колегите от София и региона да направите една тренировка на този язовир, където го предложи cpurage, да видим дали би се получило нещо.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жребчево, базата на напоителни системи, познат е управител там, на прима виста гледам има ресторант с 80 + 20 места, би трябвало да ни стигне, лошото е че местата за спане са 80, но ако има и палатков лагер трябва да е добре -

http://bulgaria.domino.bg/sliven/firmi/napoitelni_sistemi/index.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че дори тези 80 места ще са много, имайки предвид, че аз, Роско :) .... ще сме на палатков лагер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм минавал покрай "Конска", мястото е добро но за регионални срещи. За национална няма как да стане, твърде далеч е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жребчево ми е домашният язовир :-) Има си тенис-кортове, басейни.... Но трябва да се организираме предварително и да запазим цялата база.... Ако кажете - ще разпитам там за други бази, има такива, мисля, че построиха още един комплекс. Има и база на Вини Сливен, която е ИДЕАЛНА за големи купони - няма кръчма, всичко си правим сами :-) Никой не ти пречи, няма забележки и мрънкане, няма го и г-н Колев, не Емо приятеля, идилия - аз на скарата, жените правят салатата..... само кажете и да започвам проучването

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има още един вариант за язовир, но няма хубава база - Йовковци..... Мнооооооого красиво там, но няма къде да се съберем, освен в къщи за гости - тънко е, но трябва да сме пръснати....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жребчево ми е домашният язовир :-) Има си тенис-кортове, басейни.... Но трябва да се организираме предварително и да запазим цялата база.... Ако кажете - ще разпитам там за други бази, има такива, мисля, че построиха още един комплекс. Има и база на Вини Сливен, която е ИДЕАЛНА за големи купони - няма кръчма, всичко си правим сами :-) Никой не ти пречи, няма забележки и мрънкане, няма го и г-н Колев, не Емо приятеля, идилия - аз на скарата, жените правят салатата..... само кажете и да започвам проучването

Мисля че е идеално, пък е и по близо за тези от Бургас, Варна и РусИ ..:)

Само не знам Емо как ще се справи с ловенето на язовирна риба :P той е свикнал повече паламуд да хваща ..:lol:

Да не вземе да хване само настинка край този язовир ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Риба не ям, ама че я ловим зарад вас..как? с карабит :D

Ти и паламуда ли го ловиш така бре ?:worthy: А ние се чудихме защо имаше в СЗ 8 натровени (минимум) ..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жребчево ми е домашният язовир :-) Има си тенис-кортове, басейни.... Но трябва да се организираме предварително и да запазим цялата база....

Коя е таз база, че не я откривам в нета? Я проучи въпроса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана за миризливата вода...тези нямат ли желание за преговори за цената?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана за миризливата вода...тези нямат ли желание за преговори за цената?

Днес мисля да имам повечко яснота... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Базата е на хидромелиорации, т. нар. Белият дом. Хотелче с бунгала. Басейн и два тенис-корта. И ресторант и конферентна зала. Само не знам как ще е с барбекюто и палатките, но ще се организираме все някак. Чичо ми, горският страж ходи на язовира редовно и познава собствениците, ще го проводя да разпита за цени и условия, ползване на ресторанта и пр...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Базата е на хидромелиорации, т. нар. Белият дом. Хотелче с бунгала. Басейн и два тенис-корта. И ресторант и конферентна зала. Само не знам как ще е с барбекюто и палатките, но ще се организираме все някак. Чичо ми, горският страж ходи на язовира редовно и познава собствениците, ще го проводя да разпита за цени и условия, ползване на ресторанта и пр...

 

Давай Роско, че нещо се замъчих за :mitsu-smiley: среща :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Базата е на хидромелиорации, т. нар. Белият дом. Хотелче с бунгала. Басейн и два тенис-корта. И ресторант и конферентна зала. Само не знам как ще е с барбекюто и палатките, но ще се организираме все някак. Чичо ми, горският страж ходи на язовира редовно и познава собствениците, ще го проводя да разпита за цени и условия, ползване на ресторанта и пр...

 

Роска, за кое място говориш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...