Премини към съдържание

Идея за мястото за лятната среща на клуба :)


Препоръчано мнение

Роска, за кое място говориш?

За Жребчево, Милен пусна линка по-горе.

Сега говорих с чичо ми, базата е била затворена, но са я взели нови наематели. До няколко дни ще имам актуална информация за състоянието, цени и пр. Новата база, която се строи там не е готова и няма да бъде завършена скоро време, така че това е май единственият вариант на Жребчево

Като им гледам сайта, обаче, ми се виждат малко леглата.... 70 легла са едно няма нищо, че и са смотано разпределени....

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "за" да посещаваме нови места, но ако не сме абсолютно сигурни в обстановката и местата в хотела (цената също има значение), аз лично бих предпочел срещата пак да е на Минералните Бани на Стара Загора. Може да ни е много познато, но поне е изпробвано и е доказало функционалноста си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен. Сопот,голям язовир,хубава припода,само незнам дали е платено.

 

 

Страхотно място, аз имам вила там. Риболова не е платен и има риба. Но.....там има всичко на всичко 5 бунгалца....ще е далеч за колегите да спят в селото, а останалите да сме покрай язовира... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

където кажете аз съм там ,че и на мен вече ми домъчня :icon_rock: ,само като предлагате места гледайте да е горе - долу по средата на България за да е удобно за колегите от цялата страна.На мене също ми харесва идеята за Жрепчево или Колена :mitsu-smiley:

Редактирано от echik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно място, аз имам вила там. Риболова не е платен и има риба. Но.....там има всичко на всичко 5 бунгалца....ще е далеч за колегите да спят в селото, а останалите да сме покрай язовира... :(

На па па па палатка,колега.Озвучението от колите,и вечер край лагерния огън малииииии.И цър пър да има и биричка,какво му трябва на човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Преди малко гледах по Хоби ТВ какво става на Монтана Лейк. Мястото май е доста подходящо за регионална среща, ако има достатъчно рибари разбира се.

 

Ето за какво иде реч: http://www.google.com/search?um=1&hl=bg&client=opera&rls=bg&biw=1276&bih=807&tbm=isch&sa=1&q=%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%9B%D0%B5%D0%B9%D0%BA&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко гледах по Хоби ТВ какво става на Монтана Лейк. Мястото май е доста подходящо за регионална среща, ако има достатъчно рибари разбира се.

 

Ето за какво иде реч: http://www.google.com/search?um=1&hl=bg&client=opera&rls=bg&biw=1276&bih=807&tbm=isch&sa=1&q=%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%9B%D0%B5%D0%B9%D0%BA&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5

 

Помислих че става въпрос язовир Огоста, който не е удобен за среща. Първо много е далеч за източните колеги. Второ няма големи хотели на достъпни цени в които да се настанят колегите, само Житомира е по-големичък, но пък от към паркинг е доста кофти.

 

За първи път чувам за езеро с такова име.. интересна работа :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алоооууу аз ходих на Конса тази събота .... ЛУУУУУУУУУУУДНИЦААААА е с тези картинги и с тез ATV-та. Някой сега за горещините ако иска от по Софийската част, да каже и ще направя едни резерваций ;) , а в Брезник (където се намира язовир Конска) има 4 плувни комплекса като един от тях е басейн с олимпийски размери и разстоянието от язовира до басейните е има няма 3-4 километра :)

Като единият от басейните е и нощен, щото си е и ресторант със страхотна кухня, потвърждавам :)

Редактирано от cpurage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте, колеги! А дали не съм "закъснял" за срещата?

Леко си позакъснял, но ще имаш достатъчно възможности да се поправиш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...