Премини към съдържание

Шипково - 3


Препоръчано мнение

Дойде време, за традиционното вече събиране в с.Шипково.

Постигнатата от мен договорка, за тази година е следната:

 

- Пристигане в х-л „Релакс" – бивша почивна станция на Съюза на слепите, на 25.02.2011 г след 14.00 часа. Разбира се, ако някой пристигне по-рано, няма да бъде върнат, но може да се наложи да изчака, ако стаята му не е още освободена.

- Пребиваването в хотела е от обяд на 25.02.2011 година/петък/ - до обяд на 27.02.2011 година/неделя/.

- Пакетната цена за един човек, в двойна или тройна стая е 51 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Пакетната цена за един човек, в апартамент е 71 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, ползващи самостоятелно легло и пълен порцион храна – пакетна цена 41 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, не ползващи самостоятелно легло и храна – не заплащат нищо.

- Пакетната цена включва:

Вечеря на 25.02 – салата „Овчарска", Пилешка пържола, Свинско шишче, гарнитура - Пържени картофи.

Закуска на 26.02 – Чай компле.

Обяд на 26.02 – Боб-чорба, Свинско със зеле, Палачинка със сладко.

Вечеря на 26.02 – салата „Кьопоолу", Свинска пържола, Пилешко шишче, гарнитура - Домати и краставици.

Закуска на 27.02 – Чай компле.

Нощувка на 25/26 и 26/27.02.2011 година

Дисководещ вечерта на 25/петък/ и 26.02.2011 година/събота/,

- Всеки може да носи произволно количество домашен или закупен извън хотела алкохол.

- Помещенията в хотела са ви вече известни – 3 апартамента, 38 двойни и 9 тройни стаи.

- Краен срок за резервация – 17.00 часа на 21.02.2011 година.

- Резервациите на стаи и апартаменти става по реда на получаването на паричният превод от мен. Номерата на стаите и апартаментите стават известни веднага.

- Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват по следните три начина:

Чрез превод по ЕКОНТ/таксата за превода е 1%, тоест, на 100 лв – 1лв./ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Сан Стефано 29, получател Валентин Шопов

Чрез банков превод по сметка – ххх, титуляр Валентин Шопов, стойността на превода зависи от личната ви банка.

Чрез лична среща с мен.

 

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и. Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Резервации:

 

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

 

До тук - 8 души.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо до кога е срока, че жената ще знае дали е свободна утре или вдруги ден? Аз почти със сигурност ще дойда, ама как ще се комбинирам с някой за спането.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо до кога е срока, че жената ще знае дали е свободна утре или вдруги ден? Аз почти със сигурност ще дойда, ама как ще се комбинирам с някой за спането.....

 

Колега, пише го в 1-я пост:

- Краен срок за резервация – 17.00 часа на 21.02.2011 година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервации:

 

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

 

До тук - 8 души.

Информацията за стаите ви за специално заинтересувани дами ли се представя тук?:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, той който търси - намира..... Това е за неприсъстващи съпруги - да се оправдаваме, че има прозрачност.... Като ЗОП, НВМОП и ПМС 55.... Всичко е прах в очите....

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Информацията за стаите ви за специално заинтересувани дами ли се представя тук?:D

Не бе Роска, за да има достатъчно време да запомним кой в коя стая е, че като се напием забравяме ..:lol:

На първата среща няколко човека си бяхме забравили номерата и така и не си легнахме до сутринта ....:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Роска, за да има достатъчно време да запомним кой в коя стая е, че като се напием забравяме ..:lol:

На първата среща няколко човека си бяхме забравили номерата и така и не си легнахме до сутринта ....:D

Да де, аз нали точно затова втората вечер не си излязох от стаята въобще.

За да не се загубя пак :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да обявя - срещата се посвещава на Ечика, който на 25 февруари има рожден ден.....

Рожденникът ще почерпи всички присъстващи със самардала. :D

........................

Тези, които се чудят - като какво е то туй нещо - самардалата, моля, присъствайте на събитието и ще разберете...... :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самардалата е сливенско откритие..... Чак се изненадвам, че сватанак ми знае какво е това животно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да обявя - срещата се посвещава на Ечика, който на 25 февруари има рожден ден.....

Рожденникът ще почерпи всички присъстващи със самардала. :D

........................

Тези, които се чудят - като какво е то туй нещо - самардалата, моля, присъствайте на събитието и ще разберете...... :D :D :D

 

Здравей Вальо, в това Шипково /още от преди две години/ сигурно имат спомени и в началото на всяка година няма как да не се сещат за подобни големи сбирки. А и ти продължаваш традицията по организацията де и поздравления :icon_clap: . Добре звучи, пък и който е присъствувал знае това.

А иначе за самардалата - тя май ходи в комбинация на едни местни продукти, а те пък задължително и неотлъчно вървят с други едни други неща :drinks: и кръгчето се затваря :yes3: . Ама я да спирам, че да не се разваля изненадата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самардалата е сливенско откритие..... Чак се изненадвам, че сватанак ми знае какво е това животно....

Той Вальо, че е от Плевен - дъге си пече агнетата в джанта със самардала :lol: ти се чудиш за Валери, че знае квой туй нещо ..

Ама така е, като идваш на срещите за малко и после тичаш при тъщата :P виж тези като Велико , дето седят докрай, как знаят, що за животно е самардалата ..:D

 

И като го споменах, Великооооо- добре дошъл отново сред нас и за много години ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра работа! Само с кодове се борави тук. Велико засрами се никакъв те няма?! Много далечна ми се струва тази среща ... но и аз ще се присъединя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вальо, в това Шипково /още от преди две години/ сигурно имат спомени и в началото на всяка година няма как да не се сещат за подобни големи сбирки. А и ти продължаваш традицията по организацията де и поздравления :icon_clap: . Добре звучи, пък и който е присъствувал знае това.

А иначе за самардалата - тя май ходи в комбинация на едни местни продукти, а те пък задължително и неотлъчно вървят с други едни други неща :drinks: и кръгчето се затваря :yes3: . Ама я да спирам, че да не се разваля изненадата.

Ади бе, еееей, очичките ми изтекоха да те чакам да се появиш! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бряяя,браво Вальо.....................там съм!!!!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И ние с жената сме там! Напиването - гарантирано. :drinks:

Сега да не се стига до банове и разни там наказания, да се донесе както следва:

 

  1. Еленски бут!:essen:
  2. Две печени прасенца (той си знае кой), ако може да не са повече от 10-11 килограма, ако ми остане ще си взема за в къщи! :first:
  3. Потребители и Потребители+, които ще присъстват на мероприятието да вземат 1 бутилка Four Roses (ще ми стигне за 2 дена). :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние с жената сме там!

 

 

И ние- и ние ..:icon_thumbup:
Две печени прасенца
Прасенцата по равно ли ще си ги делим, или по братски (2 бута за мен, една плешка за теб и т.н....) ? ..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И ние- и ние ..:icon_thumbup:

Прасенцата по равно ли ще си ги делим, или по братски (2 бута за мен, една плешка за теб и т.н....) ? ..:lol:

 

Виж сега, ако ми докараш колата със сменено масло ти преотстъпвам едното прасенце! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:first:[*]Потребители и Потребители+, които ще присъстват на мероприятието да вземат 1 бутилка Four Roses (ще ми стигне за 2 дена). :lol:

Светльо, ако вземат че дойдат много потребители - дали да не се организираме модераторите и да ти помогнем, да не вземе да стане грешка и да ти прилошее.... Гледам Тишо, Вальо, Марин са заявили вече участие... аз ще се влача по корем, ама ще гледам да дойда.... Изненадите ги чакаме с открити сърца... и те ще помогнат..... С две думи - винаги можеш да разчиташ на нас :-) Just in case :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време, за традиционното вече събиране в с.Шипково.

Постигнатата от мен договорка, за тази година е следната:

 

- Пристигане в х-л „Релакс" – бивша почивна станция на Съюза на слепите, на 25.02.2011 г след 14.00 часа. Разбира се, ако някой пристигне по-рано, няма да бъде върнат, но може да се наложи да изчака, ако стаята му не е още освободена.

- Пребиваването в хотела е от обяд на 25.02.2011 година/петък/ - до обяд на 27.02.2011 година/неделя/.

- Пакетната цена за един човек, в двойна или тройна стая е 51 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Пакетната цена за един човек, в апартамент е 71 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, ползващи самостоятелно легло и пълен порцион храна – пакетна цена 41 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, не ползващи самостоятелно легло и храна – не заплащат нищо.

- Пакетната цена включва:

Вечеря на 25.02 – салата „Овчарска", Пилешка пържола, Свинско шишче, гарнитура - Пържени картофи.

Закуска на 26.02 – Чай компле.

Обяд на 26.02 – Боб-чорба, Свинско със зеле, Палачинка със сладко.

Вечеря на 26.02 – салата „Кьопоолу", Свинска пържола, Пилешко шишче, гарнитура - Домати и краставици.

Закуска на 27.02 – Чай компле.

Нощувка на 25/26 и 26/27.02.2011 година

Дисководещ вечерта на 25/петък/ и 26.02.2011 година/събота/,

- Всеки може да носи произволно количество домашен или закупен извън хотела алкохол.

- Помещенията в хотела са ви вече известни – 3 апартамента, 38 двойни и 9 тройни стаи.

- Краен срок за резервация – 17.00 часа на 21.02.2011 година.

- Резервациите на стаи и апартаменти става по реда на получаването на паричният превод от мен. Номерата на стаите и апартаментите стават известни веднага.

- Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват по следните три начина:

-Чрез превод по ЕКОНТ/таксата за превода е 1%, тоест, на 100 лв – 1лв./ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Сан Стефано 29, получател Валентин Шопов

-Чрез банков превод по сметка – UniCredit Bulbank, BIC-UNCRBGSF, IBAN-BG13UNCR96600097525507, титуляр Валентин Шопов, стойността на превода зависи от личната ви банка.

-Чрез лична среща с мен.

 

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и. Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

 

Резервации:

 

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

5. Валентина - 2 души,102 лв., стая № 208

6. somalietsa - 2 възрастни и две деца,142 лв., ап. 11

 

До тук - 14 души, 12 възрастни и две деца.

 

...................

Преди няколко минути резервираха вторият апартамент и една тройна стая.

Така, че свободни остават:

1 апартамент

7 тройни стаи

30 двойни стаи

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Валентина - двама души?? Аз къде съм у списъко?! Ся ще има разследване :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си си платил, бре....:giggle:.....де се буташ?

А адашката може да си докара нещо ново и по-младо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...