Премини към съдържание

Шипково - 3


Препоръчано мнение

Баси мамата, на чат сте я превърнали тази тема...

 

Аз ли да те уча бре, наложи им БАН за една седмица, или модераторска глоба ( по каса бира) ..:D

Айде Емо печатар и в събота почива, ами Пламен- ега ти спамера :icon_doh:, вместо да ходи да сглобява скоростни кутии, седнал да си прави реклама на икаруса ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

И аз така. Ще гледам по обяд да сме тръгнали.

Колеги! На тези от Вас, които ще пътуват от София, препоръчвам да ползват отбивката за Троян, която е през Лешница - пътя е добър

/разклона за Ловеч и Троян/. Другият път, който е покрай язовир Сопот е в плачевно състояние. :)

 

Пепи и Влади, ако искате да тръгнем заедно в петък около обяд. Казвайте къде и в колко часа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пепи и Влади, ако искате да тръгнем заедно в петък около обяд. Казвайте къде и в колко часа?

Аз мисля най-късно към 13ч. да съм тръгнал, но ще се чуем и разберем допълнително.

А за мястото - Шел-а след караулката на "Враждебна" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз мисля най-късно към 13ч. да съм тръгнал, но ще се чуем и разберем допълнително.

А за мястото - Шел-а след караулката на "Враждебна" :)

 

Може и малко по-рано ако искаш, към 12.00 часа. Шел-а където се чакахме предишния път за Вонеща вода нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и малко по-рано ако искаш, към 12.00 часа. Шел-а където се чакахме предишния път за Вонеща вода нали?

Като гледах последната прогноза за времето през седмицата :( , нищо чудно и ние да се включим към Софийската група ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и малко по-рано ако искаш, към 12.00 часа. Шел-а където се чакахме предишния път за Вонеща вода нали?

За сега съм за 12:00ч. на Шела. При промяна ще се чуем по тел. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде Емо печатар и в събота почива, ами Пламен- ега ти спамера :icon_doh:, вместо да ходи да сглобява скоростни кутии, седнал да си прави реклама на икаруса ..:lol:

Ааааахахахаха,верно ама на, ти си виновен, че вместо да ходя от рано да правя кутии ,сега виж в колко влизам във форума......... :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като гледам, цяла зима не са го затваряли, та точно сега ли ..:)

 

 

Няма да се пУашиш, Слави задължително ще мине от там с Жипа и ще ни изтегли ..:D

Той опитва даже като е затворен прохода, та сега ли няма да мине от там ..:lol:

Колеги ,като гледам прогнозата за времето в интернет за 5 дена напред ,ако се окаже вярна не само Троян-Кърнаре ще е затворен ами и Шипка .Оставани като вариянт (за колегите от южна България)прохода на Републиката .Незнам Слави дали има бронетранспортьор мицубиши ,но дано да има ,че с 'Жипа' през Беклемето ще му е трудно (но не и невъзможно) :D .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,като гледам прогнозата за времето в интернет за 5 дена напред ,ако се окаже вярна не само Троян-Кърнаре ще е затворен ами и Шипка .Оставани като вариянт (за колегите от южна България)прохода на Републиката .Незнам Слави дали има бронетранспортьор мицубиши ,но дано да има ,че с 'Жипа' през Беклемето ще му е трудно (но не и невъзможно) :D .

Споко, ние с "Икарусите" че ги биеме отсекъде............ :D :icon_thumbup: И виж как ни обиждат колите .......малеее............. :D :icon_doh: :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хаинбоаз е в пъти по-добре от Шипка при всички положения! Дори е по-пряко. А Беклемето е по принцип затворено, защото пистата минава над пътя и изобщо не го чистят зимно време....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааахахахаха,верно ама на, ти си виновен, че вместо да ходя от рано да правя кутии ,сега виж в колко влизам във форума.........

Ми така е, който спами цял ден във форума, нощно време работи (стара народна поговорка ) ..:haha:

 

 

И виж как ни обиждат колите .......малеее............. :D :icon_doh: :icon_censored:

Що говориш в мн. число ? То на колегата си е семеен ван, той не дърпа като теб ремаркето с иструментите отзад ..:D Само твоят е икарус ..:P

 

 

А Беклемето е по принцип затворено, защото пистата минава над пътя и изобщо не го чистят зимно време....

Да разбирам ли, че сайта който оформи Виктор е менте ? ....:icon_hmm: Защото според него, Беклемето тази зима не е затварян ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,разгледах снимките от предните срещи ,там блажено сте се цопнали в един открит басейн .Та този басейн към хотела ли е или някъде наоколо.И дали и сега ще имаме възможност да се топним?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... А Беклемето е по принцип затворено, защото пистата минава над пътя и изобщо не го чистят зимно време....

Днес се завърнах от хотел "СИМА" - последният хотел на Беклемето преди превала /хотела с пистата/. Пътят е АБСОЛЮТНО проходим, НЕ Е ЗАТВАРЯН тази зима /поне до сега/.

Имам приятели в хотела и постоянно се чуваме. Мога да ви дам информация в сряда и четвъртък каква е ситуацията /ако желаете/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се завърнах от хотел "СИМА" - последният хотел на Беклемето преди превала /хотела с пистата/. Пътят е АБСОЛЮТНО проходим, НЕ Е ЗАТВАРЯН тази зима /поне до сега/.

Имам приятели в хотела и постоянно се чуваме. Мога да ви дам информация в сряда и четвъртък каква е ситуацията /ако желаете/.

 

Да колега и аз днес прегледах информацията за този проход по сайтовете, но ще съм ти много благодарен, ако дадеш информация от 1-ва ръка.

Аз ще пътувам петък вечерта след 18:00, така че когато и да дадеш информация ще е от полза :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Що говориш в мн. число ? То на колегата си е семеен ван, той не дърпа като теб ремаркето с иструментите отзад ..:D Само твоят е икарус ..:P

 

Да бе, така си мислиш , аз едни кухненски столове не исках да карам с него , ти инструменти бил съм карал.....компресора с гайковерта ми е вътре ,целия шкаф( RMS 600 na Gedore ) с инструменти също, за да можеш ти с този дизеляк да пътуваш спокойно............. :lol: :P :hysterical:

Шегувам се разбира се ............. :specool:

Ама тази тема я оспамихме яко ........аз млъквам вече ......... :icon_doh: :icon_blush:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,разгледах снимките от предните срещи ,там блажено сте се цопнали в един открит басейн .Та този басейн към хотела ли е или някъде наоколо.И дали и сега ще имаме възможност да се топним?

Естествено че може,има много хотели с мин. басейни, ако единия не работи, то ще идеш на другия...........няма да съжаляваш , идвай....... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ама тази тема я оспамихме яко ........аз млъквам вече ......... :icon_doh: :icon_blush:

Пак говориш в мн. число .. Оспами я ти :P пак продължаваш с рекламите на неоплана ..:D

То самата тема си е спам :lol: вече трета година се повтаря едно и също, но като няма по добро предложение, ще си повтаряме .:)

Важното е, че ни харесва и да идва по бързо петък, та да се наспамим едно хубаво на живо .. ..:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той спама е от мерак, бре.... Не издържате вече и ви сърбят пръстите.....

Дето се вика - блазе ви...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно не остана ,само след 4-ри дена багажа и децата на "суджук" ,проверка на карти и билети ,палим автобуса и напред към Шипково. Ще съм благодарен на колегата Vanjo да даде инфо за положението ден преди да тръгнем ,че с тези деца се чудя от къде да мина .Пак се обръщам към колегите от Бургас и региона ,кой гога ще тръгва за да може да се съберем някъде по пътя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето сайта на хотел СИМА и камера от Беклемето - http://www.hotelsima.com/

А най-актуална информация за пътищата - ТУК

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........а аз в събота сутринта .......и гледайте да не се изпонапиете ,че има изненада........ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Ще съм благодарен на колегата Vanjo да даде инфо за положението ден преди да тръгнем ,че с тези деца се чудя от къде да мина ...

 

Както виждам - ще пътуваш от Бургас. Моят категоричен съвет е: мини през ХАИНБОАЗ - пътя е най-добрият. Ако не - през Шипка. Въобще не ти препоръчвам БЕКЛЕМЕТО, ако можеш да минеш през един от другите два - несравними са.

Беклемето е удобен само за идващи от Пловдив и района - просто е най-пряко от там.

За тебе не го препоръчвам - лош е за пътуване, особено с деца.

Приятен път :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........а аз в събота сутринта .......и гледайте да не се изпонапиете ,че има изненада........ :rolleyes:

А ама ти докато дойдеш ние ще сме изтрезняли ,така че няма страшно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам - ще пътуваш от Бургас. Моят категоричен съвет е: мини през ХАИНБОАЗ - пътя е най-добрият. Ако не - през Шипка. Въобще не ти препоръчвам БЕКЛЕМЕТО, ако можеш да минеш през един от другите два - несравними са.

Беклемето е удобен само за идващи от Пловдив и района - просто е най-пряко от там.

За тебе не го препоръчвам - лош е за пътуване, особено с деца.

Приятен път :icon_thumbup:

Мерси за съвета ,ще се съобразя с него. :icon_bye: :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...