Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Шипково - 3


Препоръчано мнение

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хахахах...разбрахме се на вечеря, аз съм придружителя :D .... за сега хахаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди няколко минути резервираха вторият апартамент и една тройна стая.

 

Аз пък преди няколко часа ти пратих парите и сигурно вече са към Беклемето:D а сутринта можеш да идеш с бухалката в офиса и да си ги търсиш ..:)А също така и да ме прибавиш в списъка ..:drinks:

 

 

Хахахах...разбрахме се на вечеря, аз съм придружителя :D .... за сега хахаха

Не бързай да се радваш, утрото е по мъдро от вечерта :D може утре като се събуди, да реши , че друг ще е придружител ..:P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време, за традиционното вече събиране в с.Шипково.

Постигнатата от мен договорка, за тази година е следната:

 

- Пристигане в х-л „Релакс" – бивша почивна станция на Съюза на слепите, на 25.02.2011 г след 14.00 часа. Разбира се, ако някой пристигне по-рано, няма да бъде върнат, но може да се наложи да изчака, ако стаята му не е още освободена.

- Пребиваването в хотела е от обяд на 25.02.2011 година/петък/ - до обяд на 27.02.2011 година/неделя/.

- Пакетната цена за един човек, в двойна или тройна стая е 51 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Пакетната цена за един човек, в апартамент е 71 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, ползващи самостоятелно легло и пълен порцион храна – пакетна цена 41 лв. за времето 25 – 27.02.2011година.

- Деца до 12 години, не ползващи самостоятелно легло и храна – не заплащат нищо.

- Пакетната цена включва:

Вечеря на 25.02 – салата „Овчарска", Пилешка пържола, Свинско шишче, гарнитура - Пържени картофи.

Закуска на 26.02 – Чай компле.

Обяд на 26.02 – Боб-чорба, Свинско със зеле, Палачинка със сладко.

Вечеря на 26.02 – салата „Кьопоолу", Свинска пържола, Пилешко шишче, гарнитура - Домати и краставици.

Закуска на 27.02 – Чай компле.

Нощувка на 25/26 и 26/27.02.2011 година

Дисководещ вечерта на 25/петък/ и 26.02.2011 година/събота/,

- Всеки може да носи произволно количество домашен или закупен извън хотела алкохол.

- Помещенията в хотела са ви вече известни – 3 апартамента, 38 двойни и 9 тройни стаи.

- Краен срок за резервация – 17.00 часа на 21.02.2011 година.

- Резервациите на стаи и апартаменти става по реда на получаването на паричният превод от мен. Номерата на стаите и апартаментите стават известни веднага.

- Резервацията е успешна, при получаване на горецитираните суми, кратни на желаещите да присъстват по следните три начина:

-Чрез превод по ЕКОНТ/таксата за превода е 1%, тоест, на 100 лв – 1лв./ получен на адрес - гр.Плевен, офис на ул Сан Стефано 29, получател Валентин Шопов

-Чрез банков превод по сметка – UniCredit Bulbank, BIC-UNCRBGSF, IBAN-BG13UNCR96600097525507, титуляр Валентин Шопов, стойността на превода зависи от личната ви банка.

-Чрез лична среща с мен.

 

Списък с резервации ще публикувам, само след получена по някой от горните начини сума/и. Изпращайте ми ЛС или ме търсете на тел 0886263813 при направен превод.

 

Резервации:

 

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

5. Валентина - 2 души,102 лв., стая № 208

6. somalietsa - 2 възрастни и две деца,142 лв., ап. 11

7. mario64 - 2 души, 142 лв., ап. 22

8. mario64 - 3 души, 153 лв., стая № 207

 

До тук - 19 души, 17 възрастни и две деца.

 

...................

Свободни:

1 апартамент

7 тройни стаи

30 двойни стаи

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потребители и Потребители+, които ще присъстват на мероприятието да вземат 1 бутилка Four Roses (ще ми стигне за 2 дена). :lol:

Началник, я вземи се откажи от това изискване, че кат' гледам списъка, очертава се Мод-среща :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм.....

То, ако рече да дойде цялата админо-модераторска паплач, ще се напълни хотела......:D :D :D

А ако дойдат и тези, дето искат да видят маздаджийските очета на новата галантерия на онзи, стамболийският печкаджия, а той обеща да е с нея - трябва да резервирам и съседният хотел....:lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Началник, я вземи се откажи от това изискване, че кат' гледам списъка, очертава се Мод-среща :lol:

 

Над тавите на двете прасенца ще са САМО АДМИНИ! Може само някое модче да понаднича леееекинко отстрани на масата, но дотам! :icon_n_lol_2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Над тавите на двете прасенца ще са САМО АДМИНИ! Може само някое модче да понаднича леееекинко отстрани на масата, но дотам! :icon_n_lol_2:

Споко, по лекарско предписание аз съм на ракиена диета и малко хавана на сутринта за изтрезняване :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Над тавите на двете прасенца ще са САМО АДМИНИ! Може само някое модче да понаднича леееекинко отстрани на масата, но дотам! :icon_n_lol_2:

Да бе, да.... кой ще ви ги пече тез' прасенца? А както се зане - бутчето е готварско право :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потребители и потребители+ ще носят. Админи и модератори ще консумират донесеното. А ние членовете без коронки каква ни е ролята в схемата, да знам дали да се заявявам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как?

Членовете ще играят....

Не напразно съм осигурил и двете вечери диджей!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потребители и потребители+ ще носят. Админи и модератори ще консумират донесеното. А ние членовете без коронки каква ни е ролята в схемата, да знам дали да се заявявам :D

Цецко, записвай се смело, кво му се връзваш на Светльо, накрая пак ще забегне някъде по чужбина и няма да дойде ..

Виж че го няма в списъка ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цецко, записвай се смело, кво му се връзваш на Светльо, накрая пак ще забегне някъде по чужбина и няма да дойде ..

Виж че го няма в списъка ..:)

 

 

 

Аз на Светльо, че не му се връзвам е ясно.....разбрах! Потребителите и + носят за старейшините, а аз пия със старейшините ама мой си алкохол :D Марине, като Роско по корем ще се влача, но ще направя всичко да дойда! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рекоха ми да активирам темата - и те го те, активирвам я на... :D...'начи, записалите се първи за сборот, получават шансот да карат* и да щракат по два пъти очетата на тоя хавтомобил - http://media.snimka....872-big.jpg?r=0

Те го списокот и на първите, дека се ощастливиа, да се похендрят на галантец со десен волан, и да щракнуват копчелъци со маздаджийски мурафети :

 

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

5. Валентина - 2 души,102 лв., стая № 208

6. somalietsa - 2 възрастни и две деца,142 лв., ап. 11

7. mario64 - 2 души, 142 лв., ап. 22

8. mario64 - 2 души, 102 лв., стая № 209

9. mario64 - 2 души, 102 лв., стая № 210

.....................

Общо, дваесет души - мале Марине, отвозиа се тия ора на на новият ти галантец!

 

 

*всеки мое да кара толко, колко бензинец е налял, минус такса за собственикот на хавтомобиля!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да идвам с жената ,но не сме сигурни до последния момент , ако остане местенце и за нас - ще е добре, ако ли не, ще си намерим там нещо на около.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1. valboss - 2 души,102 лв., стая № 201

2. valboss - 2 души,102 лв., стая № 202

3. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 204

4. tmintov - 2 души,102 лв., стая № 206

5. Валентина - 2 души,102 лв., стая № 208

6. somalietsa - 2 възрастни и две деца,142 лв., ап. 11

7. mario64 - 2 души, 142 лв., ап. 22

8. mario64 - 2 души, 102 лв., стая № 209

9. mario64 - 2 души, 102 лв., стая № 210

 

Последният апартамент е резервиран, засега до понеделник.

Налични остават двойни и тройни стаи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рекоха ми да активирам темата - и те го те,

Аз като ти рекох да я активираш, да не ти рекох да ми ползваш колата за рекламни цели бре ? ..:icon_box:

Недей подвежда хората, че може да дойда с дизела и да ги изненадам ..:lol:

По последни статистически проучвания, с дизеляка ще спестя парички за цяла бутилка уиски ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като ти рекох да я активираш, да не ти рекох да ми ползваш колата за рекламни цели бре ? ..:icon_box:

Недей подвежда хората, че може да дойда с дизела и да ги изненадам ..:lol:

По последни статистически проучвания, с дизеляка ще спестя парички за цяла бутилка уиски ..:D

 

Бива...

Идвай с печката - отменям горната оферта! :D

Щом ще има виски... :ura::wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По последни статистически проучвания, с дизеляка ще спестя парички за цяла бутилка уиски ..:D

Ще ти се .............на газ е най еФтино..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да идвам с жената ,но не сме сигурни до последния момент , ако остане местенце и за нас - ще е добре, ако ли не, ще си намерим там нещо на около.........

И ние сме така,че с тези Прасешки гриповее.......се уплашихме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти се .............на газ е най еФтино..........

 

Фали се ти, Фали се....

Щом е най-еФтино, требе да носиш две бутилки виски!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...