Премини към съдържание

Декоративни лайсни за таблото


valdfestin

Препоръчано мнение

Здравеите, имам проблем! Махнах си грозните декоративни махагонови лаисни от таблото. И отдолу се показаха още по грозни петна от моментно лепило. Мога ли да си купя такива лайсни отнякъде? И от къде?

Или по добре да изшкуря лепилото от пласмасата и да я боидисам някъкъв цвят.

Благодаря ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мисля, че втория вариант ще е по-добре - почистваш и после или боядисваш или фолио. Но това е според мен, изчакай да видиш други колеги какво ще ти отговорят :)

Успех :mitsu-smiley:

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега мисля,че втория вариянт ще е по добре почистваш и после или боядисваш или фолио, но това е според мен изчакай да видиш други колеги какво ще ти отговорят :)

успех :mitsu-smiley:

 

И аз мисля, че фолиото е хубав варянт. Преди време гледах по темите снимки, един колега беше си ги облепил с фолио орнаментите. Изглеждаше доста приятно, аз ако бях със махагонова имитация, бих се ориентирал към фолио. Успех! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,относно премахването на лепилото незнам как да ти помогна.Но в събота ще облепям точно тази част с фолио и после ще кача малко снимки да се ориентираш как ще стои. :good: ..поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,относно премахването на лепилото незнам как да ти помогна.

Колега ако искаш пробвай с спирт или разредител дали няма да излезе лепилото (малко ме съмнява да стане) иначе с шкурене,ще трябва да си играеш. Успех :mitsu-smiley:

 

Колега "BURYATA" с нетърпение ще чакаме да видим снимките как изглежда с фолиото ;)

Редактирано от pavlindobrev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не падне с разредител - шкурка, после карбоново фолио - ще стане супер! :good:

Да и аз мисля че варианта с карбоновото фолио ще бъде доста атрактивен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-касно понеделник,мисля че ще ги кача :icon_thumbup: :icon_thumbup: радвам се че и аз сам полезен ня някого поздрави от Италия ..Величко

Редактирано от BURYATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изтърках лепилото с водна шкурка, първо едра после фина. Мисля че стана добре, само дето грапавото покритие го няма вече. Засега ще се въздържа от фолио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за забавянето но от последното ми мнение до сега нямах нет.ТА облепих го вапросния детаил заедно с конзолата но стана много много грозно :icon_crying: еи сега ще кача снимки..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за забавянето но от последното ми мнение до сега нямах нет.ТА облепих го вапросния детаил заедно с конзолата но стана много много грозно :icon_crying: еи сега ще кача снимки..

Според мен с черно или тъмно сиво фолио, само че не такова гланцово (лъщящо), а с матово покритие ще стане добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и според мен, ако таблото е черно а конзолата тъмно сива и не лъщукат толкова.. ще изглежда по добре :rolleyes:

Иначе фолиото, добре е станало или поне на снимките не виждам да се е набръчкало някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,повярваите ми бая се набрачка на места, мисля да правя 2-ри опит :icon_thumbup:

 

Абе човек, заболяха ме пръстите да пи пиша как се лепи фолио, а ти си произвел тая комедия...:icon_doh: Първо, упражнявай се на по-лесен детайл, например капака на жабката за очила. Там имаш достатъчно кривини, за да усвоиш как с нагряване се опъва по тях фолиото, как се изпъват краищата и как се оформя за ръкохватката. Като се упражниш 2 пъти, ще стане, не бой се. Но ограждащата таблото пластмаса е много по-труден детайл. Отделен въпрос е защо точно пък нея си решил да правиш карбонова, а не средната конзола... Ама ти си знаеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек, заболяха ме пръстите да пи пиша как се лепи фолио, а ти си произвел тая комедия...:icon_doh: Първо, упражнявай се на по-лесен детайл, например капака на жабката за очила. Там имаш достатъчно кривини, за да усвоиш как с нагряване се опъва по тях фолиото, как се изпъват краищата и как се оформя за ръкохватката. Като се упражниш 2 пъти, ще стане, не бой се. Но ограждащата таблото пластмаса е много по-труден детайл. Отделен въпрос е защо точно пък нея си решил да правиш карбонова, а не средната конзола... Ама ти си знаеш.

Еми те са и двете бат Rосене.Даже прво започнах от най-лесното това на лоста.И в краина сметка всичко оплесках...направо ме е срам от себе си.А се имах за сръчен :icon_doh:

Редактирано от BURYATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колега до Валдфестин бих му препоръчал един майстор в едно село до Варна. По ника виждам, че е близко и ако има път на там може да се уговори ето това е сайта на момчето http://www.miro-folio.com/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колега до Валдфестин бих му препоръчал един майстор в едно село до Варна. По ника виждам, че е близко и ако  има път на там може да се уговори ето това е сайта на момчето http://www.miro-folio.com/.

не бях си го поставял за цел, но като му видях творенията...  :icon_thumbup:

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да ходя с предната кола при него. Два пъти говорихме по телефона и ми се стори много свестно момче. В другите форуми има доста суперлативи за него. А и цените са му доста добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да ходя с предната кола при него. Два пъти говорихме по телефона и ми се стори много свестно момче. В другите форуми има доста суперлативи за него. А и цените са му доста добри.

ами смятай, щом облепва цяла кола в жълто (за такси), значи ще е по-евтинко. Лично не знам с колко, но това ми минава през главата  :icon_dance:

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...