Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Календар 2011 (финал)


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, това е календара за 2011 година.

Цената е 6.30 с ДДС.

Снимката е с изключително високо качество, предоставена с любезното съдействие на Балканстар.

Обработена е от Меги (фона на картинката).

Избрали сме най-качественото тяло от този род календари.

Моля, всеки който поръчва да се отнесе сериозно със заявената бройка, която е до 20-ти Ноември, защото минали години имаше колеги,

които не си потърсиха предварително обявените бройки.

След датата 20-ти Ноември цената на календара за единични бройки е двойна!

Членовете на клуба получават по традиция една бройка.

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/kalendar1.png

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! :icon_clap: Календарът е станал страхотен, а и практичен за разлика от миналогодишния... :D

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам един брой! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... Членовете на клуба получават по традиция една бройка.

 

 

Това се казва пестеливост, една бройка за всички членове.... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва пестеливост, една бройка за всички членове.... :icon_clap:

А без хич, по добре ли е ? ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да пропусна 1бр. и за мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Календарите се поръчват по сметка :

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

За клубен календар

------------------------------------------------------------------

 

Моля, посочвайте бройката и лицето, което e платило с никнейма, за да не стават недоразумения!

Също така всеки заявил календар извън София, моля да посочва в поста си за кое населено място е.

Календарите се пращат с Еконт до населените места извън София за сметка на получателя.

Всяка година правим Коледна среща за раздаване на календарите в София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календарите се поръчват по сметка :

 

------------------------------------------------------------------

 

Календарите се пращат с Еконт до населените места извън София за сметка на получателя.

 

 

То май таксата за превода и куриера е колкото два календара !

Аз предлагам следното: от Габровско и Търновско да се срещнем на лека "софричка" в Търново и там да съберем сумите.

Същото да направят и у Плевенско /те там нещо станаха като разредено кръчмарско винце...-нямам в предвид "гола вода", защото Вальо все още стои като стабилен стожер на групата :tooth: /

После аз вземам нашите общи пари, отивам на гости у Плеен на Valboss, правим общ списък, заделяме част от сумата за КМР /в превод - културно масова работа / и останалата част той праща в Софето.

После, с готовите календари - обратното - получава ги пак Вальо /нали е МОДЕРАТОР - нещо като ПРОФГРУПОРГ /, аз пак му отивам на гости, вземам си моите, и ако има и за другите , и ги нося пак на другарска среща в Търново.

Ползите и плюсовете на този вариант са невероятни:

1. Ще спестим наистина сериозна сума от многото единични преводи и куриери/която ще се оползотвори за другарските срещи/

2. Ще гостувам два пъти на Вальо - той толкова пъти ме кани, момчето...

3. Ще отчетем клубна дейност по места

4. Не се сещам, но сигурно ще има...

Аз се наемам с Жорето да организираме нашата среща. От мое и негово име "хвърляме ръкавицата" на "ДА ГИ Е..." :mega_shok:

ЧАКАМ ОТГОВОРИ ОТ ЗАИНТЕРЕСУВАНИТЕ СТРАНИ :spamer::kolet:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз периодично ходя до Севлиево, и до Търново...не е проблем да се видим с колегите по приятен повод.... :)

Относно куриера, пратки до 1 килограм офис-врата е 6,30 лв, а от врата до врата е 7,80 лв. ЕКОНТ

Това си е цената на 1 календар все пак, идеята беше да е достъпен за повече колеги.... Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз периодично ходя до Севлиево, и до Търново...не е проблем да се видим с колегите по приятен повод.... :)

Относно куриера, пратки до 1 килограм офис-врата е 6,30 лв, а от врата до врата е 7,80 лв. ЕКОНТ

Това си е цената на 1 календар все пак, идеята беше да е достъпен за повече колеги.... Поздрави!

Брейй, габровецът си е габровец...Не искаш ли да пъхнем някой лев в календара ти за покриване на разходите? :P :lol:

 

Най-добрият вариант е следния:

Всички календари за вашия регион се изпращат заедно до офис на Еконт, да речем в Търново.Някой ги взима от там, правите си регионална сбирка и си ги раздавате. :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам 1 бр. календар '10г. и може чрез Емо Димитров да се организира нещо подобно с пратката и за Варна.

Лек ден. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... После аз вземам нашите общи пари, отивам на гости у Плеен на Valboss, правим общ списък, заделяме част от сумата за КМР /в превод - културно масова работа / и останалата част той праща в Софето.

После, с готовите календари - обратното - получава ги пак Вальо /нали е МОДЕРАТОР - нещо като ПРОФГРУПОРГ /, аз пак му отивам на гости, вземам си моите, и ако има и за другите , и ги нося пак на другарска среща в Търново....

 

Бива...:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бива...:)

 

Не съм се и съмнявал във вашите организационни способности http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif,но Бат Ваньо, ВНИМАВАЙ ,Плевенският Бос е придобил склонност към натравяне. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/first.gif Внимателно отбирайте консумативите,необходими за успешното справяне със задачата! Поздрави http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2бр.

До кога се плаща?

 

За теб, до неделя, 12 часа в градската градина.....:icon_tongue:

Иначе крайната дата е указана още в първият пост на настоящата тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, прибави един за мен към твоите! Ще ти го платя в неделя(ако има среща въобще), ако не ще следваме сценария на Ваньо :icon_thumbup:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За теб, до неделя, 12 часа в градската градина.....:icon_tongue:

Иначе крайната дата е указана още в първият пост на настоящата тема.

 

Видях, видях, ама късно..) Нали съм руса. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...