Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Календар 2011 (финал)


Препоръчано мнение

 

Най-добрият вариант е следния:

Всички календари за вашия регион се изпращат заедно до офис на Еконт, да речем в Търново.Някой ги взима от там, правите си регионална сбирка и си ги раздавате. :)

 

Бре, Петре - ти защо плагиатствуваш :icon_hammering: Я прочети внимателно маааалко по-нагоре моето предложение :icon_naughty:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На конгреса на русите ходи ли?:icon_tongue:

 

Не я ли видя по bTV - стоеше в деловия Президиум на Конгреса :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бре, Петре - ти защо плагиатствуваш :icon_hammering: Я прочети внимателно маааалко по-нагоре моето предложение :icon_naughty:

Ти на туй предложение за спедиция на календари ли му викаш?!?! :blink: Много пиянски акценти в него, бре! :P

Аз предлагам следното: от Габровско и Търновско да се срещнем на лека "софричка" в Търново и там да съберем сумите.

Същото да направят и у Плевенско /те там нещо станаха като разредено кръчмарско винце...-нямам в предвид "гола вода", защото Вальо все още стои като стабилен стожер на групата :tooth: /

После аз вземам нашите общи пари, отивам на гости у Плеен на Valboss, правим общ списък, заделяме част от сумата за КМР /в превод - културно масова работа / и останалата част той праща в Софето.

После, с готовите календари - обратното - получава ги пак Вальо /нали е МОДЕРАТОР - нещо като ПРОФГРУПОРГ /, аз пак му отивам на гости, вземам си моите, и ако има и за другите , и ги нося пак на другарска среща в Търново.

Ползите и плюсовете на този вариант са невероятни:

1. Ще спестим наистина сериозна сума от многото единични преводи и куриери/която ще се оползотвори за другарските срещи/

2. Ще гостувам два пъти на Вальо - той толкова пъти ме кани, момчето...

3. Ще отчетем клубна дейност по места

4. Не се сещам, но сигурно ще има...

Аз се наемам с Жорето да организираме нашата среща. От мое и негово име "хвърляме ръкавицата" на "ДА ГИ Е..." :mega_shok:

ЧАКАМ ОТГОВОРИ ОТ ЗАИНТЕРЕСУВАНИТЕ СТРАНИ :spamer::kolet:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петре, застуди се и взе да боядисваш думите в червено...

Опс, извинявай... Явно си искал да уточниш какво ще бъде кръчмарското винце.. на софричката, на гости на Вальо, втори път...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти на туй предложение за спедиция на календари ли му викаш?!?! :blink: Много пиянски акценти в него, бре! :P

 

Ми тъй се укрепва :mitsu-smiley: дружбата, пък се и върши клубната работа...

По-добре вземайте за пример и подхващайте и вие почина, че Роско вече се е наточил... :wine: :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ние се гласим, не се даваме... не знам в неделя кое накъде ще е и дали ще се организираме нещо, че го дават за хубаво време, но за сряда очакваме посещение, ще видите вие

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ние се гласим.....

 

Роско, приятелю - недей така откровено и открито... :nono: :giggle: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Списък с платилите календари до момента:

 

Светла - 12.60 лв. (2 календара)

valboss и Vanjo - 31.50 лв. (5 календара)

semerjiev - 12.60 лв. (2 календара)

lacky_boy - 6.30 лв. (1 календар)

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Календари ще се раздават на срещата във Вонеща вода. Там ще дадем, колкото можем и по региони.

 

http://www.mitsubish...opic=18815&st=0

 

За колегите от София ще има Коледна Среща, на която ще раздаваме и календари.

За колегите от другите градове, ще намерим начин да пратим или който идва в София нека ми се обади за среща, за да му дам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще помоля Меги да пусне 15-20 бройки, за да имаме за тези, които ще поискат по-нататък. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А без хич, по добре ли е ? ..:D

Здравейте!Може ли и аз да получа един календар?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо,донеси и за мен един на водЪта. Ако може разбира се и там ще ти го заплатя.

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, календари има в Светльо, който вече е на Вонеща вода и в мен, който желае може да си взее от мен, за сега съм в София около надлез Надежда и около Плиска. Цената е 6,30лв. Календарите на мен лично ми харесват, много са практични! :)

Ето и тел. за връзка с мен. 0896 690 730 - Дани

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...