Премини към съдържание

Календар 2011


Препоръчано мнение

Хей, колеги... то не остана много време, но все си мисля, че още е възможно да се справим и да си направим отново красив Календар :rolleyes: :icon_hmm:

  • Положителен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

И аз така мисля. Епопеята с тазгодишния беше голяма, но всички се радваме на красотата която създадохте. Ако темата стои винаги най-горе, много хора ще се сетят. Само се моля да не се стига пак до спорове и сърдене, затова как да изглежда. Да, всеки има мнение и може да го изрази, но можем и да се съобразим с графика, времето и качеството. Все пак това е нашият клуб, и каквото не стане сега, ще стане другия път. :icon_peace:

 

 

Молба към модераторите да преместят темата където трябва, защото "Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши"

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Молба към модераторите да преместят темата където трябва, защото "Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши"

Само кажи къде е това "където трябва" и ще я преместя..

Само да не е в кошчето ..:D

 

А относно това

Само се моля да не се стига пак до спорове и сърдене, затова как да изглежда. Да, всеки има мнение и може да го изрази, но можем и да се съобразим с графика, времето и качеството. Все пак това е нашият клуб,

Бъди спокоен, този път няма да има спорове и сърдене ..:icon_thumbup:

Както сам каза, все пак това е нашият клуб, а календара е клубен- а не форумен и за това членовете на клуба решиха, тази година календара да е такъв, какъвто реши Боса..:)

И за да няма сърдити и за да е достъпен финансово за повече хора, снимката да е една (от нета) а другото да си е календар, а не картинна галерия..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто исках да прочета докъде е стигнал новият календар и най-малко предполагах, че е тук, където "Се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши". Трябваше да използвам терсачката за да открия темата. Преценете Вие къде да се премести, може би в първия раздел за Мицубиши. аз си искам календара.

Редактирано от lacky_boy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъди спокоен, този път няма да има спорове и сърдене ..:icon_thumbup:

Както сам каза, все пак това е нашият клуб, а календара е клубен- а не форумен и за това членовете на клуба решиха, тази година календара да е такъв, какъвто реши Боса..:)

И за да няма сърдити и за да е достъпен финансово за повече хора, снимката да е една (от нета) а другото да си е календар, а не картинна галерия..

Марине, второто ти изберечение ме провокира да попитам, ако имам право на това, докога форумът ще се дели на членове и прости потребители? Предлагам календарът да се нарича клубно-форумен или фенски. С другото съм съгласен, че е глупаво и недопустимо покрай всеки новогодишен календар форумните страсти да се нажежават като циганско кюмбе с крадени въглища на Коледа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Данчо, с тебе се познаваме добре. Ако може да ти отговоря, пък после нека и Марин да каже какво мисли.

За да не бъдем многословни ти предлагам да направиш календара ти тази година.

Очаквам офертата и модела на календара. Съобрази се с цена 6-7 лева максимум!

Всичко друго са празни приказки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, второто ти изберечение ме провокира да попитам, ако имам право на това, докога форумът ще се дели на членове и прости потребители? Предлагам календарът да се нарича клубно-форумен или фенски.

Данчо, той форума не се дели..:) Форумът си е форум, а клубът- клуб ..

И тъй като календара е клубен, редно е членовете на клуба да решават какъв да е той ..:icon_thumbup:

А не членовете на форума, да определят какъв да е календара на клубът..Все пак се плаща членски внос в този клуб..:)

Иначе, никой не пречи на никого, да си пусне тема за форумен или фенски календар и да си решат потребителите какъв да бъде, да си го поръчат и изработят..:D

Пък на който му харесва, може да си вземе и от двата..:icon_thumbup:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Ако до края на седмицата не се предложи вариант за календар, се обаждам на Меги и поръчвам календара.

Работен, с три месеца в сиво бели, червени тонове, с прозорче за датата. Не повече от 5-6 лева максимум, за да могат да си поръчат хората по повечко календари за себе си и за подаръци.

 

Примерно нещо такова

 

http://img839.imageshack.us/img839/2075/damj.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, с тебе се познаваме добре. Ако може да ти отговоря, пък после нека и Марин да каже какво мисли.

За да не бъдем многословни ти предлагам да направиш календара ти тази година.

Очаквам офертата и модела на календара. Съобрази се с цена 6-7 лева максимум!

Всичко друго са празни приказки.

Светльо, благодаря ти за гласуваното доверието да се заема с изработката на клубния календар, но нищо не разбирам от обработка на графични материали, полиграфия, ретуширане и не правя разлика дали един отпечатан рекламен материал е на дигитален или офсетов печат. Избяхвам да се захващам с нещо, което за друг е професия, както и да давам акъл за неща по които не съм компетентен. Поради тази причина не искам да се ангажирам с изработката на клубния календар. Това не значи, че потребителите на форума винаги остават несъпричастни към клубните каузи или винаги остават безразлични по поставени въпроси, които са от тяхната работа. Повечето от тях са дошли във форума поради нужда от съвет и съвсем добронамерено. Не разбирам мотивите за елиминирането на потребителите на форума от евентуална дискусия за календара, както и за наблюдаващата се от страни тенденция да бъдат заклеймявани като паразитни ползватели на информация и привилегии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Данчо, казуса в тази тема не е заклеймяване на потребителите. Според мен това е пресилено. :)

Другото го е казал Марин в горното мнение, излишно е да го преписвам.

Всъщност темата е тази година дали ще имаме изобщо календар.

И ако няма конкретни предложения до края на седмицата поръчвам при Меги тялото, което е в горния ми пост.

Избираме най-качествената професионална снимка на някой от последните модели на Мицубиши, слагаме логото и интернет адреса ни и край! :drinks:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако 400 коньовото черно ЕВО от официалната страница е с повечко пиксели - тургай него!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ASX е много актуален и седи много добре. А тъй като съм убеден, че никой няма да се заеме със задачата, съм съгласен с решението на Светльо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Въпроса е да се намери добра снимка за календара. Този ASX изобщо не става. Прекалено е малка снимката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е да се намери добра снимка за календара. Този ASX изобщо не става. Прекалено е малка снимката.

 

Вземи една от онези огромни снимки които ми пращаше. Какво му мислиш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако 400 коньовото черно ЕВО от официалната страница е с повечко пиксели - тургай него!

 

Ооо Даа !!!!!.................................................(въпреки,че съм само потребител) http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би е време и аз да изкажа своето мнение по въпроса.

Фактите: миналата година темата с календара беше отворена, ако не се лъжа още през февруари. Изписани бяха много, много джамове по въпроса. До 15 декември 2009 календарът дори не беше в напреднало работно ниво (само за сведение - голяма част от печатниците затварят на 24.12). Благодарение на труда на Дани, Стилян, моя милост и колегите, чиито коли бяха на миналогодишния календар в края на краищата календарът стана факт. Не смятам, че след десетмесечно обсъждане и 10-дневна работа в края на годината резултатът беше най-добрия.

Предвид гореизложеното от мен абсолютно приветствам взетото тази година решение - еднолично шефът на форума да вземе решение какво точно да се прави. От моя многогодишен опит в областта на полиграфията, мога само да ви споделя, че има ли повече от 1 чифт очи, който да трябва да оцени един проект, винаги ще има повече от 1 мнение за него. За това няма виновни - просто всеки отделен човек има собствени пристрастия, собствен усет и собствено цветоусещане. Затова ви призовавам: нека не се делим на форумци, членове и т.д. - в случая според мен просто няма нищо лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям! Другото е скъпо струващо удоволствие.... Ако искаме да бъде професионално направено....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм .............бих нащракал малко снимки на Грандиса за календара, но нито имам хубаво фото ( Ixsus 70 ) нито имам идея как да го щракна ( нали там фотографите си имат некви изисквания как да застане, колко близо и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плюс едно мнение за черната еволюция.

+ още един за черното, пък ако ще и моят Мерцедес да е ..:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, моля сложете пак банковата сметка, за превод за календара. И е хубаво, както на предишната снимка да пише "Фен Клуб Мицубиши".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля сложете пак банковата сметка, за превод за календара. И е хубаво, както на предишната снимка да пише "Фен Клуб Мицубиши".

Ето я вярната тема - ЦЪК

 

А тази е най-добре да се заключи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...