Премини към съдържание

Въпрос: С какви накладки?


Chakala29

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,искам да ви попитам с какви накладки си карате Галантите?Доволни ли сте?Някой да препоръча марка,ако има представа от цена,нека сподели.Предварително благодаря ;) Просто стана време да сменям и си зададох въпроса:Ами сега?Какви накаладки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един глас от мен за АКЕБОНО....само с това съм карал досега, :icon_blush: но са доста добри и доколкото знам са по-мекички и по-малко тормозят диска...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,искам да ви попитам с какви накладки си карате Галантите?Доволни ли сте?Някой да препоръча марка,ако има представа от цена,нека сподели.Предварително благодаря ;) Просто стана време да сменям и си зададох въпроса:Ами сега?Какви накаладки?

jyrid но не ми харесват очаквах повече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм ползвал акебоно, кашияма, ремса и бендикс. Най-добре се предсавят акебоно и кашияма. Единственият недостатък на кашиямата е че много бързо свършват.

Редактирано от Веско
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен +1 за Акебоно, от скоро съм с тях, но все повече започват да ми харесват. Преди това бях с Текстар, обаче не бях особено доволен от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Златни сте момчета,наистина на Акебоно съм се спрял намерил съм ги в магазина на Евро07 за 43 лв.предните и мисля на тях да се спра,а относно кашияба нещо нямат внос напоследък ;) Отново много благодаря на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Златни сте момчета,наистина на Акебоно съм се спрял намерил съм ги в магазина на Евро07 за 43 лв.предните и мисля на тях да се спра,а относно кашияба нещо нямат внос напоследък ;) Отново много благодаря на всички :)

 

Колега, съвет от патил! Не си купувай от евро07 акебоно. Аз имах от там и ги изхвърлих след 600км. Пиши на Miroslav ще ти даде цена за истински такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отпред съм с Феродо Премиум 92лв комплекта, задните са Текстар 56лв.

Абсолютно съм доволен от предните, задните са ми на 300км така че немога да дам оценка все още.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TRW или FERODO Premier -меки накладки,пазят дисковете.........Хубавите накладки свършват бързо..... :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Златни сте момчета,наистина на Акебоно съм се спрял намерил съм ги в магазина на Евро07 за 43 лв.предните и мисля на тях да се спра,а относно кашияба нещо нямат внос напоследък ;) Отново много благодаря на всички :)

Съмнително евтино за Акебоно. Да не е някой ментак, че послеее ... 200-250 лева

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съмнително евтино за Акебоно. Да не е някой ментак, че послеее ... 200-250 лева

И кое му е съмнително евтиното ?..:icon_hmm: Аз вчера звънях в Ратола за Акебоно и ми обявиха още по съмнителна цена 35 лв...

Значи по тази логика са още по ментета..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е съмнително евтиното ?..:icon_hmm: Аз вчера звънях в Ратола за Акебоно и ми обявиха още по съмнителна цена 35 лв...

Значи по тази логика са още по ментета..:)

Да, но зависи за кой спирачен апарат става въпрос. По мои потребителски проучвания ако колата е произведена преди март 2000г. може, но след март 2000г. тази цена май може да се постигне само с яка отстъпка, но това нека послужи само за информация на колегата. Аз звънях в Ратола /че и аз съм за накладки/ и ми казаха, че за моя Галант имат само оригинални. Произведен е точно март 2000 г. да му се невиди и е един от първите с новите спирачни апарати. Карък. :D

Редактирано от miro253
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Произведен е точно март 2000 г. да му се невиди и е един от първите с новите спирачни апарати. Карък. :D

Обади се тогава на Росен (SLX) ще ти направи предложение на което не можеш да откажеш..:D

Миналата седмица свалих от колата му такива спирачни апарати, с накладки Роад хаус които са на има-няма 1000 км, а и дисковете ги качихме нови с накладките, така че няма да имат никакви деформации..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си карък,а точно обратното, по-големите дискове са по-добрия вариант за нашите автомобили. И аз много бих се зачудил,оригиналните накладки са 190 лева предни и задни,а Акебоното на по 35 лева,странна работа наистина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TRW или FERODO Premier -меки накладки,пазят дисковете.........Хубавите накладки свършват бързо..... :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

:good: Абсолютно съм съгласен с теб колега. Аз и на колелото съм с Феродо и ако щете вярвайте са на 8 000+ км и споко ще ги сменям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...