Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Audi A4 или Lancer GTS ?


Препоръчано мнение

Жалко! Ще трябва да намали яденето. :icon_angel: :D

 

П.П. Понякога човек трябва да прави жертви в името на мечтите си.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жалко! Ще трябва да намали яденето. :icon_angel: :D

 

П.П. Понякога човек трябва да прави жертви в името на мечтите си.

 

Ти луд ли си,или гъзо ти щрака?????????????...........................................................Да си развалям фигурата за една ламарина,при това мека???????????????Виж ми подписа внимателно,те за това иде реч,при това и тоя е 2.4!..................................Струва ли си????????????/http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи какво търсиш от автомобила. Ако е спортен дух, Лансера - определено! Сигурно е по-тромав от Ламборджини, но пред Ауди А4 и то печка, аре моля ви се ;) . Не ми се иска да навлизаме в безмислени спорове, нито пък искам да засегна някой, но явно "леко ремонтирания" екземпляр за който споменава колегата по-горе, нещо не е бил съвсем наред. Правеното за щатите 2.0 Лансе GTS си върви много добре и както се казва "...дУволен ШИ УстанИтИ..." :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи какво търсиш от автомобила. Ако е спортен дух, Лансера - определено! Сигурно е по-тромав от Ламборджини, но пред Ауди А4 и то печка, аре моля ви се ;) . Не ми се иска да навлизаме в безмислени спорове,

Напълно си прав... Спора е абсолютно безмислен, защото печката е по бърза от 0 до 100 с почти цяла секунда, а на максимална скорост с 15 км...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав... Спора е абсолютно безмислен, защото печката е по бърза от 0 до 100 с почти цяла секунда, а на максимална скорост с 15 км...

 

:hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Audi имат една единствена екстра за мен и тя е Quattro!

Ако не си вземаш такова просто го забрави!

А да не говорим, че ако искаш 4х4, Outlander има за към 28-30к.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тук нека споделим, колко струва поддръжката на всяка кола Куатро. А колкото до ускорението на Лансър 2.0 и Аудито дизел... или някой се чеша езика, или живее в заблуда, няма спор тука.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав... Спора е абсолютно безмислен, защото печката е по бърза от 0 до 100 с почти цяла секунда, а на максимална скорост с 15 км...

 

И гори 2 кила на 100 по-малко. Ама айде, няма да издребняваме. За какво ли на човек може да му дотрябва по-бърза и по-икономична кола..? Да скача в лансъра и да си кара спортно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как може такава ерес! :icon_doh:

В форума на Митсубиши доживяхме да препоръчват Ауди. :icon_box:

Гледам и не вярвам на ушите си! :icon_hmm:

 

Аз бих предпочел по-новата кола - Мицубиши.

Също така с дизела приключих преди 15-16 години. В България дизел ще си купя след 5 години най-рано и то при условие, че оправят горивата (нафтата). А и като гледам новите дизели харчат почти като бензиновите коли и нафтата и бензина са на приблизително една и съща цена.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как може такава ерес! :icon_doh:

В форума на Митсубиши доживяхме да препоръчват Ауди. :icon_box:

Гледам и не вярвам на ушите си! :icon_hmm:

........ А и като гледам новите дизели харчат почти като бензиновите коли ......

Айде стига глупости...даже новите дизели похарчват мааалко повече от бензинките

А Ауди-то си има класата и като возия и комфорт е доста по-напред от Ланселота :)

Друг е въпроса, че и аз бих взел по-новата и на значително по-малко километри кола, а и с газово разходът е пренебрежим...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Как може такава ерес! :icon_doh:

В форума на Митсубиши доживяхме да препоръчват Ауди. :icon_box:

Гледам и не вярвам на ушите си! :icon_hmm:

 

Аз бих предпочел по-новата кола - Мицубиши.

Също така с дизела приключих преди 15-16 години. В България дизел ще си купя след 5 години най-рано и то при условие, че оправят горивата (нафтата). А и като гледам новите дизели харчат почти като бензиновите коли и нафтата и бензина са на приблизително една и съща цена.

 

:mitsu-smiley: :D така е колега ако отвориш форума на ауди ще станеш свидетел на обратното :D сигурно някой там предпочита митсубиши, за съжаление не всеки може да кара това което харесва и кара това което има и може. За мен ауди си е друга класа коли и не е уместно да се сравняват с митсу, но това си е само мое мнение, а относно до избора на по-новата аз допуснах тази грешка като смених старото ауди за по- нова м....а, и сега разбирам каква глупост съм свършил :D , но здраве да е пък за мойто митсу нищо лошо, харесвам си го и даже може и още едно такова да си взема в бъдеще :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...