Премини към съдържание

Откраднаха ми добавките за предна броня на нов Lancer Intense


Препоръчано мнение

Колеги, пазете си колите, че тази сутрин се събудих и си видях колата без предните добавки със стърчащи щипки. Тука на снимката съм оградил какво ми липсва:

http://kachi-snimka.info/images/jdv1276065758u.jpg

 

Та някой ако може да помогне отнякъде да намеря тези добавки на прилична цена, от някой ударен Лансер или нещо подобно моля да пише. А и ако някой просто продава черни такива (може и да се мойте).

 

Мамка им, да си изкарат пари и да си купят!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък преди 2 седмици ми откраднаха логото :mitsu-smiley:  от капака на багажника, че и багажника одраскали. Естествено застрахователите не покривали липсващи елементи, та поеха само боята на капака. Смотана работа, български народ! К'во друго да кажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на мене ми се смеят, че като си оставя колата за малко някъде и се оглеждам като гърмян заек. Ама като съм си патил и аз от такива? На такъв му слагам двете ръце на багажника и затварям вратата с пълен ряз!!! :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами лепете здраво. На мен ми свиват капачките на вентилите редовно, бях с заканил да купя 1 стек капачки и да ги видя тогава. Чистачките са с болтчета, има двузонен обемен датчик и т.н. :D. Мислил съм си даже ток да пускам. Сега сериозно за липсващите елементи - има колеги, които се занимават с направата на такива от стъклопласт, ще излезне в пъти по-евтино, пък и някой с по-ниско ниво на оборудване може да намаже при масово пройзводство. Другата алтернатива е да се поръча от e-bay например.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами лепете здраво. На мен ми свиват капачките на вентилите редовно, бях с заканил да купя 1 стек капачки и да ги видя тогава. Чистачките са с болтчета, има двузонен обемен датчик и т.н. :D. Мислил съм си даже ток да пускам. Сега сериозно за липсващите елементи - има колеги, които се занимават с направата на такива от стъклопласт, ще излезне в пъти по-евтино, пък и някой с по-ниско ниво на оборудване може да намаже при масово пройзводство. Другата алтернатива е да се поръча от e-bay например.

 

В ebay са малко под 200 долара, но доставката е много скъпа или пък някои изобщо не доставят до България, а Балкан Стар ми даде цена от 490 лв. Имали на склад точно един комплект черни като мойте (викам им да не са мойте, ама те отрекоха естествено). А за леенето на елемент от стъклопласт - вариант е, но проблема е че не знам откъде да взема спецификации на елемента и освен това като гледам самите щипки, захващането е много усложнено, т.е. всяка една щипка е различна по форма от другите. Трябва да снимам отблизо, за да покажа. То може и да ги махна тия щипки изобщо и само да лепя. Но просто частта е махната много професионално щипките са напълно здрави, дори боята не е одраскана, а то има и лепило има и винт с пластина който държи елемента откъм калника. Някой който знае много добре как се захващат тия елементи го е свалил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То остава, да се крадете взаимно. За да се направи от стъклопласт трябва да се намери мостра по която да се направи отливката. Мисля че колегата SLX се беше занимавал преди с такива неща.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За някой трикове при правенето на отливки може да питате ортопед-стоматолзите и зъботехниците. Те правят къде, къде по-финни отливки, но си мисля, че ако се направят трите диаманта от пластмаса и се пръснат със спрей - никел, няма да има визуална разлика. На панаирите е пълно с подобни пластмасови играчки изработени по този начин.

Иначе тази случка ме провокира да си монтирам ето това:

 

http://www.veos.bg/?mode=&mode=&act=c&cid=69&offset=8&id=758

 

Цената е под тази за емблемата от БС! :good: :D

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За някой трикове при правенето на отливки може да питате ортопед-стоматолзите и зъботехниците. Те правят къде, къде по-финни отливки, но си мисля, че ако се направят трите диаманта от пластмаса и се пръснат със спрей - никел, няма да има визуална разлика. На панаирите е пълно с подобни пластмасови играчки изработени по този начин.

Иначе тази случка ме провокира да си монтирам ето това:

 

http://www.veos.bg/?...offset=8&id=758

 

Цената е под тази за емблемата от БС!  :good:  :D

 

То и от картон да направя диамантите, така да се каже, някой идиот пак ще реши, че му харесва и ще ги изкърти и хайде пак на боя :) За сега ще се въздържа. Нали като се правят тунинги се свалят емблемите, не се слагат :) Явно някой просто е искал да ми тунингова автомобила :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а може от плат да се направи и като го пипне някой емблемата се прибира като очите на Охльо-бохльо в дупката отзад. :icon_thumbup: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да разказвам (ще стане реклама, а е недопестимо) по-добре влез на сайта в секцията SPY или в google.

Ще са учудиш от къде и с какво могат да те снимат противно на чл.32 ал.2 от Конституцията на РБ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и такива безжични камери - 4 камери и ресийвър, но незнам колко ще са качесвени. Другия вариант е рекордера да е в колата, но не е добре за него в жегите.

 

То и от картон да направя диамантите, така да се каже, някой идиот пак ще реши, че му харесва и ще ги изкърти и хайде пак на боя

 

На един колега му крадяха на два пъти емблемата на BMW-то (на багажника)нищо че беше лепенка от алуминиево фолио и имаше още 10, преди това му откраднаха чистачките, които не ставаха. С две думи ако са си наумили все ще намерят какво да задигнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим най-добре е жива охрана, стига да може човек да си го позволи.

Но за кола под 100 бона едва ли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да доставя ОЕМ такива добавки за бронята от САЩ. Цената ще я проверя. От оригиналните изделия могат да се направят неограничен брой и абсолютно точни копия от стъклопласт. Само кажете.

ЗА ТОЗИ ДЕТАЙЛ ли става въпрос?

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте колеги,

преди няколко дена ми откраднаха ляв и десен прагове.От БалканСтар ми обявиха цена от 1625 лв за един.Моля ако някой мойе да ми даде съвет дали мога да си намеря от интернет и дали си струва.Благодаря ви! http://img408.imageshack.us/img408/7780/lancerf.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи вече. В скоро време се очаква да почнат да вдигат цели коли явно. Освен някой от вас да се "жертва" и да направят отливки на всички елементи от лансъра които могат да ги свалят. Другия вариант е да се поръчва от някой сайт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че писах прибързано без да прочета цялата тема.Сега видя доста добри предложения.Но ме убеждават ,че не си струвало и самите части не пасвали.Какво мислите по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужас чудя се коя ли ще е следваща част която ще откраднат гадовете мръсни.Всички застрахователи не изплащат изцяло липсващи части затова трябва да слагаме болтове по разглабяемите части както беше със 124-ките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

преди няколко дена ми откраднаха ляв и десен прагове.От БалканСтар ми обявиха цена от 1625 лв за един.Моля ако някой мойе да ми даде съвет дали мога да си намеря от интернет и дали си струва.Благодаря ви! http://img408.imageshack.us/img408/7780/lancerf.jpg

А колега през нощта ли ти я откраднаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/MITSUBISHI-LANCER-X-SIDE-SKIRTS-/200479289156?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ead7f2f44

 

Дайте да направим една обща поръчка и ще ни излезе още по евтино.....и после ги залепяме с някое здраво монтажно лепило и нека се опитат да ги откраднат :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да в Несебър,на платен но както се разбра "не охраняем" паркинг.Паркинга е "Северен" общински.Да знаете като ходите кам Несебър :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/MITSUBISHI-LANCER-X-SIDE-SKIRTS-/200479289156?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ead7f2f44

 

Дайте да направим една обща поръчка и ще ни излезе още по евтино.....и после ги залепяме с някое здраво монтажно лепило и нека се опитат да ги откраднат :icon_box:

 

Аз сам за :-) Така или иначе 3500 лв ми е PVC дограмата на половиния апартамент а БалканСтар искат толкова за 2 прага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.................

Аз сам за :-) Така или иначе 3500 лв ми е PVC дограмата на половиния апартамент а БалканСтар искат толкова за 2 прага.

.................

 

Не знам кои са за повече бой – БС или тези дето са ги откраднали! Нямам думи направо! :icon_crying:

:icon_box: :icon_box: :icon_box:

Редактирано от Атанас
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колега виж тук => ЦЪК. Аз от там си купих ето тези => ЦЪК и съм много доволен. А за колегата с предните липсващи части ето тук =>ЦЪК. Дано да съм помогнал.

Редактирано от DqdoMraz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...