Премини към съдържание

Откраднаха ми добавките за предна броня на нов Lancer Intense


Препоръчано мнение

Колега виж тук => ЦЪК. Аз от там си купих ето тези => ЦЪК и съм много доволен. А за колегата с предните липсващи части ето тук =>ЦЪК. Дано да съм помогнал.

Нещо не схванах цените

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да им пишеш мейл, защото цените се различават според това от коя страна поръчваш а също и какво количество.Мойте рингове за фаровете за мъгла излязоха 42 щатски долара с доставката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

На мен ми свалиха антената :( В БС ми искат 90 кинта :mad:

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в мола от друга кола?На сестра ми така и свалиха антената от колта и си взе от един пасат.Мъчили са се и огледалта да и свалят,но не е станало.Сега едното е с леко деформирана пластмаса.

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много похвално, то заради такива като тебе и сестра ти, момчето ще си търси антена... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в мола от друга кола?На сестра ми така и свалиха антената от колта и си взе от един пасат.Мъчили са се и огледалта да и свалят,но не е станало.Сега едното е с леко деформирана пластмаса.

 

Честно казано, помислих си го! :icon_blush: Но си представям, какво ще му е на човека, като се знам, какъв маниак съм и държа всичко да ми е наред. Отказах се! Кой ли е толкова закъсал с този модел автомобил, та чак да опре до антената. С праговете на другите колеги мога да си представя подбудите. Някой си е купил колата(или ударил), но без тях, видял е колко се "отваря" колата с монтирани, решил е да си купи (надявам се), но цената е отчайваща и ... МОЛ-а на улицата. Жалка история! Егати народа! Моите прагове ги хванах с нитачката и с бургия развъртях главичките на винтчетата. Няма сваляне! А антена си сложих от някаква си кола. Колега ми я подари счупена.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във кауфланд,пикадили,карефур продават такива антени по 9 лева само не знам резбата им дали става на основата която е на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...