Премини към съдържание

Затъмняване на стъкла


Препоръчано мнение

Здравейте колеги ,

Доста време се чудих и накрая реших да си затъмня стъклата на моето Мицу. Проблемът е че искам да ми го направят качествено, е честно казано незнам къде да отида. От Варна съм, попаднах на един сайт, където според това което пише използват високо качествено американско фолио. www.folio4car.com Ako някой вече е правил това нека сподели мнение или пък идея къде във Варна или региона ще го изпълнят добре. Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз съм на същата тема. За затъмняване на задните странични и задно панорамно стъкло ми искат около 100 лв. за Каризмата. Предполагам, че и за теб цената ще същата. Аз съм питал при ТОЗИ и при Миро фолио . За Миро съм чел най-много отзиви и все положителни от доста хора из БГ. Питах го по мейла за цена и той ми бе отговорил още вечерта. За Тайванско фолио без гаранция 70 лв., а за US фолио с 20г. гаранция - 120 лв(понижавало Т в купето, не избелявало и т.н.). И въпреки, че се намира извън Варна май той е подходящия човек. Аз засега съм със сенници, но надявам се скоро и аз да се затъмня отзад. :rolleyes:

Успех с търсенето и дано малко съм те ориентирал.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро - Рогачево (съвсем близо до Варна).

:)

Благодаря за отговорите май ще се разходя тези дни до Рогачево.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ликса намери ето този сайт: http://www.folio-auto-bmg.com/, аз мисля там да свърша тази работа.

И аз се замислям доста :icon_hmm:

Някой с преки наблюдения от тази фирма? Цени, качество, време?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги питах за Лансъра, казаха май нещо от сорта на 200-240лв, в рамките на един ден приключват, бавят се защото ако не се лъжа казаха, че свалят стъклата, тоест както си трябва, освен това май казаха, че го правят с един лист, тоест няма наставки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

Здравейте! При мен затъмняването е на дневен ред, но за ПЛОВДИВ - може ли да ми препоръчате човек?!

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отложи го, защото се носят слухове за затягане на режима. Дори за допълнително монтирани ксенонови фарове няма да можеш да минеш годишен преглед. Става дума за вътрешно разпореждане на ДАИ до пунктовете за ГТП. Да не хабиш после нерви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отложи го, защото се носят слухове за затягане на режима. Дори за допълнително монтирани ксенонови фарове няма да можеш да минеш годишен преглед. Става дума за вътрешно разпореждане на ДАИ до пунктовете за ГТП. Да не хабиш после нерви!

Това сериозно ли е? Тъкмо мислех да се заема с потъмняването. А за свършилите вече тази работа, доволни ли сте?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го чух това за допълнително монтираните ксенонови крушки на рефлекторни фарове. Но за затъмнени прозорци не съм чул нищо (все пак за тях си има даден закон, който позволява затъмняването на задните прозорци и ме съмнява да има промяна)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го чух това за допълнително монтираните ксенонови крушки на рефлекторни фарове. Но за затъмнени прозорци не съм чул нищо (все пак за тях си има даден закон, който позволява затъмняването на задните прозорци и ме съмнява да има промяна)

 

И това с крушките е голяма тъпотия! Какво значи допълнително монтирани? Та вече колите излизат фабрично с тях.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това с крушките е голяма тъпотия! Какво значи допълнително монтирани? Та вече колите излизат фабрично с тях.

Не е тъпотия, колега. Тези, който излизат от завода са с лупи и нямат нищо общо с афтърмаркет ксеноните(мисля, че забраната ще важи за крушки с висок интензитет, а тези от завода нямам как да са такива). Става въпрос за китайските ментета, който всеки си купува и ги монтира без да ги регулира. Много често са ме заслепявали с точно такива крушки и се радвам, че ги забраняват!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Звучи ми твърде несериозно! Заслепяването е не по-малко опасно и често срещано и с другите крушки. Карай в крайна лява пред някой "бързащ" и гледай какво става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...