Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Нямаме много избор. Датите, които може да се осъществи посещение е 1-2 май, 8-9 май, като тогава се събират 4 почивни дни и доста хора няма да успеят да дойдат ако са планували пътуване за 4-те дни, 15-16-ти не влизат в сметките защото на 15-ти се отработва 7-ми, 22 и 23 са другите възможни дати, но тогава са баловете (дори в Дома има абитуриенти) и 29-ти и 30-ти, което също е възможна дата!

 

Така като гледам най-реално е 1-2-ри май или 29-30.

Ако ще е на 1-2-ри, тази седмица трябва да се купят играчки и храна за децата, не е невъзможно да се организираме, но трябва добре да се мобилизираме, както и да видим каква е прогнозата за уикенда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,16-ти защо го изключваш,като вариант?Мисля,че тогава е най-удачно...Отиваме,правим купона и се прибираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани,16-ти защо го изключваш,като вариант?Мисля,че тогава е най-удачно...Отиваме,правим купона и се прибираме.

 

Зaщото си е трудоемко и обикновено оставаме да пренощуваме и си правим хубав нощен купон с огън и скари... знаеш, как съчетаваме полезното с приятното.

А и мисля да е уикенд, а не еднодневно мероприятие. Така тези, които искат да останат за два дни няма да ги загубим като помагачи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз какво да ви кажа, палатрката вече е приготвена. Готов съм за различни варианти.

Последната дата според мен не е много удачна, защото първолаците свършват на 24-ти и доста деца ще отсъстват. Както и 1-ви май, защото е след 5 дни. Нямаме организация, не сме се обадили в дома, изобщо - ще е зор. Не казвам невъзможно, разбира се, правили сме ударни мероприятия и ще се справим. Но времето минава, казвайте.

 

Иначе - мисля, че се разбира от самосебеси - и аз като Тишо съм на линия, само да няма неприятни изненади

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да съм свободен през деня идвам и аз :icon_dance: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gifИ аз съм налице, за който и да е уикенд. Но без преспиване. Тези дни ще преведа парички. И още двама колеги мераклии има покрай мен.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

30.00 ДОМ.БЪЛГАРКА;|вн.ПЕТЪР ПЕТРОВ |

60.00 ДОМ.БЪЛГАРКА;|вн.СТАНИСЛАВ КОЗЛОВСКИ |:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз! :) Сякаш 1-2 ми се виждат най-добре като вариант. Покрай Гергьовден и 15-16 за мен е невъзможно да присъствам колкото и да ми се иска да не пропускам. Много се надявам да се уточнят в крайна сметка дати, на които да присъстват възможно най-много хора. Много съм съгласен с Дани, че е по - добре да е уикенд, а не еднодневно посещение. Ако се реши да е някоя от другите дати ще направя всичко по силите ми, но....

 

Роско, студено е още за палатки.... :D Ако остане за края на Май - може. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за 22-ри и 23-ти май ..

Да го направим тогава, че май ще са най удобните дати.. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми повечето хора, заявили в темата присъствие, казаха, че могат за повечето дати. Днес писах на останалите, които не са казали точно така - мисля, че се разбрахме.

 

Колеги, датата е 22 - 23 май. Хем има още малко време за събиране на средства, хем е с уикенд и всеки може да остане (или не); хем е в края на май и ще сефтосаме сезона на палатките....... Също така съвпада с бала на абитуриентите от дома, ще повдигнем настроението на децата послучай 24 май - мисля, че това е най-доброто решение.

 

Хайде сега да се включим и с набиране на още малко средства и така.

 

П.П. Днес не можах да се свържа с г-жа Йонкова, но утре ще звъня пак. Ако каже да - това е. Няма какво да умуваме повече......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега като гледам датите ще идвам, вероятно само за 22ри обаче.

Роско, пусни ми на лични пак имейла на директорката, имам няколко въпроса относно бала на децата. Имам някой чисто нови неща, но все пак трябва да знам ориентировъчно размери на момичетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

От DJ Tymbi - 100 лева

От нас с Теди още 100 лева.

70 лева от ВАЛЕНТИНА СВЕТЛЬОВА ГЕОРГИЕВА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уточнявам за колегите от Варна, че 20-те лева от сумата 70 които са на името на Валя, са събираното ресто от сбирките по заведения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На днешната ни среща на НИМ се събраха 110лв. за децата от дома. :icon_thumbup:

 

Искам да изкажа своята огромна благодарност към всички колеги!Страхотни сте! :)

 

Утре паричките ще бъдат в банковата сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На днешната ни среща на НИМ се събраха 110лв. за децата от дома. :icon_thumbup:

 

Искам да изкажа своята огромна благодарност към всички колеги!Страхотни сте! :)

 

Утре паричките ще бъдат в банковата сметка.

 

 

Само да не ги преведеш някъде другаде http://s7.rimg.info/fa27fcf1562d06cf803a3e175d76c166.gif :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги! :)

Аз започвам да обмислям дата за пазаруване в Метро и разпределение на дежурните задължения.

Датата е уточнена както чета по-горе, 22-ри май, така че остава да се подготвим добре и да предвидим какво ще ни е нужно, освен храната и напитките, предполагам, че ще вземем пак играчки? Светльо? Някакви почистващи и перилни препарати ако са нужни, Роско, след като си говорил с Йонкова, казвай, ако не да и се обадя аз и да я попитам дали имат нужда от нещо.

Мисля, че е напълно възможно да се задвижи и въпроса с пясъчника. Там вече Ечика, ще трябва да каже колко пари да му приготвя и да му ги изпратя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дани, както винаги ще подготвим всичко необходимо. :icon_thumbup:

Междувременно са внесени още 110 лева.ПЕТЪР ПЕТРОВ

Надяваме се още хора да помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междувременно са внесени още 110 лева.ПЕТЪР ПЕТРОВ

Светльо,много бързо реагираш. :) В 9:47ч. съм ги пуснал,ти в 9:59ч. си го отразил... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо,много бързо реагираш. :) В 9:47ч. съм ги пуснал,ти в 9:59ч. си го отразил... :icon_clap:

 

Бяха отразени в сметката рано сутринта! :icon_clap:

 

Другата неделя може пак да се отчетеме със някой лев. :icon_thumbup:

 

Браво колеги, супер сте! :icon_thumbup:

 

П.П.

Още 100 лева ЗА ДОМ БЪЛГАРКА;|вн.РУМЕН ХРИСТОВ :icon_clap:

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата съвпада с едно пътуване, което се оказа непредвидено...за съжаление ще изпусна отново както срещата, така и изпращането на абитуриентите на 23.05! :( 24.05 е почивен, между другото, така че се заформя дълъг уикенд. :mitsu-smiley:

Дани, хайде да се видим преди това...ще се чуем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно да разбирам ли, че датата е 22-ри Май?

 

Освен това ако вече имате идея какво е необходимо и с какво мога да помогна - пишете ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно да разбирам ли, че датата е 22-ри Май?

 

Освен това ако вече имате идея какво е необходимо и с какво мога да помогна - пишете ;)

Освен средства с които се купуват играчки и необходимите консумативи за дома,децата имат нужда и от внимание.Така че,ако можеш да присъстваш на мероприятието,ще бъде страхотно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...