Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

  • Admin

Внесени досега

 

 

80лв. С.КРЪСТЕВА

 

30лв. Т.МИНТОВ

 

50лв. С.ЖЕЛЯЗКОВА

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте, нямам време да влизам във форума напоследък и никак не съм редовна в писането, но ви чета от време на време и живо се интересувам от темата за децата от Дом "Българка" в Стара Загора. Мои приятелки също искат да дарят дрехи, но трябва да уточним дата за ходенето ни до там, за да организирам получаването им и да не ги събирам вкъщи. Мога да занеса дрехите и преди това, ако имам път към Стара Загора, но това още не го знам, а и ще се чуя с директорката, за да се разбера с нея, ако ходя по-рано. Пари не превеждам по сметка, а давам лично на Дани, ще се опитам и този път да организирам нещо с него или с някой друг от вас. Иначе се чувам с едното момиче от дома - Еленка, която е абитуриентка тази година и трява пак да й звънна, за да я питам от какво има нужда. Повече ме притеснява не балът, а подготовката за матурите, която нещо куца...мислех да й пратя едно помагало, освен че постоянно й натяквам как трябва да учи...

Това е засега от мен... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте,

От дълго време се каним да подарим едни пъзели и детски занимавки на някой деца в нужда, но все нямаме възможност да посетим такъв дом.

Та исках да попитам - ще има ли някакво групово ходене до там, или всеки когато и както може? И още нещо - в случай, че ние не можем да ги занесем - има ли как да ги предам на някой, който да им ги подари на дечицата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има групово посещение,но още не е изяснена датата.Ще се радваме,ако присъствате на събитието! :)

Ако пък ли не-аз мога да с погрижа,пъзелите да стигнат до децата...0898700082-Петър

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

100 лв ЗА ДОМ БЪЛГАРКА;|наредител:EPAY МАРИЯНА ГЕОРГИЕВА ТОВКУН|

100 лв ЗА ДОМ БЪЛГАРКА;|наредител:EPAY МАРИН ПАНЧЕВ СТАВРЕВ| :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Дани нали е зает сега с малката принцеса - да докладвам - предадох му 20 лв от Гепито и 20 от мен.

 

Колеги, дайте да се организираме, че време не остана. Преполовихме и април. Хайде, стегнете се малко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Дани нали е зает сега с малката принцеса - да докладвам - предадох му 20 лв от Гепито и 20 от мен.

 

Колеги, дайте да се организираме, че време не остана. Преполовихме и април. Хайде, стегнете се малко!

 

Е, аз бях зает, като дойде... (за което се извинявам, че не успях да сляза) , че беше заспала в ръцете ми и сърце ми недаваше да я разбутам с този сладък сън дето удари! :)

А аз чакам отчетност и за другите пари... ако има 20 от теб и 20 от Жоро, останалите от ходенето до Ст. Загора, отчет ли е?

Да знам, че те трябва да си стигнат от човека, от който си ги взел, за да не ми се бъркат сметките.

Касата ни е една, но аз си имам свое разделение, което не е хубаво да бъркам. ;)

Иначе за ходене до Ст.Загора със сигурност трябва да се организираме, поне аз ще ходя за баловете там заради Ели, преди това може да направим посещение със скари и забавления за децата.

 

П.П. Отчета от Роско е получен!

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам да уточним някаква дата за посещението, надявам се че ще стане събота или неделя, тъй като повечето от колегите са на работа, включително и аз, а искам да посетя дома.

При мен се събраха доста дрешки, днес отново една приятелка изяви желание да дари дрешки и съм я свързала с Brigadiro, за да ги вземе от нея.

Ще пусна и парички по сметката края на месеца. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Още 20.00 лв ЗА ДОМ БЪЛГАРКА;|вн.ХРИСТО ХРИСТОВ | :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Няма много активност по темата... Давайте да мислим дата. При мен има цял камион дрехи за дечицата... Така че ще ми е нужна помощ за превоза ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка , кога ще ходим при децата !!!???

Нали точно това искаме да уточним с колегите...

Има предложение за 15-16 май от Роско, освен да пишете всички които мислите да идвате, дали ви е удобна тази дата, може и да предлагате други дати и да гласуваме, но трябва да го направимв май месец, защото има и абитуренти в домът...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали точно това искаме да уточним с колегите...

Има предложение за 15-16 май от Роско, освен да пишете всички които мислите да идвате, дали ви е удобна тази дата, може и да предлагате други дати и да гласуваме, но трябва да го направимв май месец, защото има и абитуренти в домът...

 

 

Aми пускайте да се гласува дата и точка - да може да организираме и да знаем за да няма пожарникарски действия пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами пускаме.. :icon_thumbup:

Няма смисъл да се пуска отделна тема за дати, защото едва ли ще дойдат повече от 20-30 човека (криза е все пак :) ) ..

За това моля всеки който иска да идва, да пише тук в темата дали го устройват датите 15 и 16 май и ако не, да направи предложение за друга дата ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубаво предложих 15-16 май, само че 15ти е работен ден и децата ще са на училище. :icon_blush:

Остават ни дните от 6. до 9. май.

Ха сега - предлагайте.

 

Другият вариант е еднодневно ударно мероприятие на 16. май, но ще се разсипем за един ден от път и емоции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз хубаво предложих 15-16 май, само че 15ти е работен ден и децата ще са на училище. :icon_blush:

Остават ни дните от 6. до 9. май.

Ха сега - предлагайте.

 

Другият вариант е еднодневно ударно мероприятие на 16. май, но ще се разсипем за един ден от път и емоции.

Между 6 и 9 май са 4 почивни дни и много хора имат планове. Не знам дали и някои от децата няма да отсъстват. Това значи, че присъствието ще е съвсем камерно. Иначе за мен е ОК.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще отсъстват. Така е. А и много колеги ще имат ангажименти и пътувания, което току виж направи и нашият състав камерен.....

Но и нямаме много други варианти. Освен, ако не решим да отидем на 22-23 май... Но пак са 3 почивни дни.... Казвайте, колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много празници,много нещо... :icon_hmm: На 22-23 май,не е ли много късно?Те баловете ще са започнали.

Освен да е на 16-ти,без преспиване? :icon_blush:Пък на Търново ще наваксваме с :drinks:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и на 16-ти, но ще се разкостим...... Не казвам, че не сме го правили, аз все не успявам да остана с преспиване покрай децата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега не съм оставал с преспиване, така че не е невъзможно. Май това е единственият вариант. Аз смятам да пътувам с едно П_жо, защото е като фургон малко, за да помогна за багажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Aз лично нямам възможност на 16-ти. Но ако решите - няма проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога и на 15ти и 16ти. Но ако ще са това датите, нека другата седмица да ги уточним, за да може и мъжа ми да е свободен.

При мен също има дрехи, но мисля че няма да имам нужда от помощ с тях. По-голямата част са при Brigadiro. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

По-добре си отворете нова тема.Всеки да напише през идния месец кои денове е свободен и да се вземе рационално решение за датата.Така е най-добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...