Премини към съдържание

Пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


rosko

Препоръчано мнение

  • Отговори 201
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Още една моя приятелка, изяви желание да изпрати дрешки. Чисто нови ще бъдат, от нейният магазин.

 

Само бих искала да помоля някой от модераторите да ми изпрати по-подробни данни за дома, име на директорката, телефон за контакти. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мира, ние събираме нещата и ги носим в самия ден на благотворителността.

Така процедираме винаги. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, ние събираме нещата и ги носим в самия ден на благотворителността.

Така процедираме винаги. :icon_thumbup:

 

Чудесно, в такъв случай ще събирам нещата, които идват при мен, като ще давам отчет за това какво съм получила. :) И в деня на посещението на дома ще ги донеса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дали не е добре да уточним някаква дата за посещението? за да се знае все пак ориентировъчно?

При мен другата седмица ще пристигнат няколко кашона с дрехи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

тази година има две абитуриентки в дома. Мислите ли, че ще можем да направим нещо специално за тях? Не съм говорил за нищо конкретно с г-жа Йонкова, но мога да звънна и да я попитам какво имат предвидено, от какво ще имат нужда.... Казвайте.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

rosko, добре ще е да разберем от какво ще имат нужда, дали някоя фирма се е заела с ушиването на рокли и др. подобни принадлежности.

В Плевен има фирма, която шие доста евтино и ако директорката на дома даде размери, биха могли да направят костюми за децата за около 50лв. Ако прецените че е умесно да отделим подобна сума за абитуриентите.

 

Сега разменихме имейли с г-жа Йонкова и тя ми каза, че всякакви дрешки и обувки са добре дошли, особено за по-малките деца, които бързо ги израстват.

Така че притеснението ми, че ще са излишни отпада. Благодари много и очаква с нетърпение да ни види пролетта. )

Както написах, очаквам другата седмица при мен да дойдат 4кашона с дрешки и съм свързала колегата Данчо (Brigadiro) с още 2жени, които ще дадат дрешки. )

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питай я,Роско.Направо определи и дата за посещението.

Добре, ама вече петък следобед, да не я притеснявам. Другата седмица ще и се обадя и ще я попитам кога е удобно, щото може да си имат и други мероприятия. Мисля да говоря с нея за дати от 24-25 април до 15-16 май. 4 уикенда са, все ще се класираме някъде.

 

Относно абитуриентите - ще разбера от какво имат нужда. Знам, че Президентът организира разни неща за тях, ама сега и да гадая - няма смисъл, те ще си кажат хората. Пък като знам олелиите по тези балове - все ще имат нужда от нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех 3 чувала с дрехи от г-жа Милена Николова. Огромни благодарности за дарението й и за Mirama, която съдейства за цялата тази работа! Очаквам и още няколко чувала с дрехи от колегите ми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Говорих със служител от дома, че не можах да се свържа с директорката. Помолих ги да обсъдят абитуриентският въпрос. До момента нямали нищо уредено, имали някакви идеи, но дотук нищо сигурно. В най-общи линии за един бал трябват 3 основни неща - тоалет, куверти и джобни. Други години явно служителите са събирали пари за кувертите, казах им да помислят с какво да се включим ние. Ще разговарят и с децата, както каза жената - "И те имат някакви мечти, макар и малки...." Та ако можем да ги сбъднем........

Ще ви държа в течение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристигнаха при мен 2кашона с дрешки за децата. Очаквам през другата седмица още 2кашона да дойдат. :)

 

Момчета, хайде проявете малко повече активност, дойде средата на март месец, а ми се струва че сме до никъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се редактирам, за това пиша в ново съобщение - преди малко взех 2кашона с дрешки за децата.

Останалите за които писах ще дойдат до 2дни. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам малко дрешки за децата. В момента съм в София, имали някой колега който може да вземе дрешките, понеже не знам дали ще мога да дойда на пролетното ходене до дома.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам малко дрешки за децата. В момента съм в София, имали някой колега който може да вземе дрешките, понеже не знам дали ще мога да дойда на пролетното ходене до дома.

В кой квартал си колега?

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на коя дата ще се ходи в дома,реши ли се?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Люлин 3, но не е проблем да мръдна някъде другаде.

Данчо ти е безумно далече :)

Ако искаш,аз мога да ги взема...В Овча купел съм.Може да се разберем да дойда до теб,или някъде из района. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм му по-близо. Срещу кино Арена. Колега, по цял ден съм си удома, ако искаш - чукни един тел 0888 538 449 - Роско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес пристигна при мен още един кашон с дрешки за децата - 7кг. )

Радвам се, че поне с това мога да помогна, а и директорката на дома ме увери, че дрешките са също добре дошли за тях. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, имам малко дрешки за децата. В момента съм в София, имали някой колега който може да вземе дрешките, понеже не знам дали ще мога да дойда на пролетното ходене до дома.

 

Дай телефон да се чуем и да ги взема при мен ако още никой не се е обадил. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай телефон да се чуем и да ги взема при мен ако още никой не се е обадил. :)

 

Мерси колега, но вече ги оставих на Роско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех още неща за децата благодарение на Mirama. Една госпожа дари 3 чувала с дрешки, 1 чувал с обувки, 1 кашон с играчки и 1 кашон със шапки, шалове и чанти. Позволих си да й благодаря от Ваше име!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е,че се пращат дрехи и играчки,но освен тях, за да осъществим инициативата ни трябват и ПАРИ!

 

Хайде колеги,децата ни очакват! Криза е,но предполагам,че всеки може да се лиши от няколко литра бензин в името на това дело!

 

Децата ще Ви бъдат благодарни!

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Основание на плащане - За дом "Българка"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...