Премини към съдържание

Помогнете ми.


kolio89

Препоръчано мнение

Това може да ви прозвучи като тъп въпрос, но как да използвам телефона в новия лансер. Колата я взех на старо и нямаше опътване, а като натисна слушалката тръгва някаква жена на френски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм в командировка, но за утре ще ти сканирам част от книгата.

Като начало кажи на системата като млъкне SETUP. По принцип като усети по-особено произношение и ти предлага да мине на друг език. При мен се получи подобно нещо веднъж докато си говорихме и ми предложи да минем на немски. :D Умна машина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1 Натискаш бутона Speech

2 казваш SETUP

3 казваш PAIRING OPTIONS, системата казва Do you want to pair a phone,.............. и т.н.

4 казваш Pair a phone

5 системата иска 4 цифрен код.Казваш четири цифри,ще ти иска да я потвърдиш с YES ако е същия код

6 системата казва Please say the name of the phone,казваш си марката на телефона

7 накрая ти казва да зададеш приоритет на телефона.Казваш 1 и потвърждаваш

Преди всичко това си пусни BLUETOOTH на твоя телефон

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие карате ли ги тия коли или си говорите с тях :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие карате ли ги тия коли или си говорите с тях :D

Ми ние с Марико сан сме си дупе и гащи :icon_censored: Да ти кажа голям кеф е да си говориш с колата.Все едно сте авери.А наи готино е на светофар като си ,как реагират хората отвън......сам човек в кола,без bluetooth слушалка,да си говори.Чат пат не ми разбира и почваме (френски,немски,испански)ама е яко :icon_angel: .А истината е че е много удобно и БЕЗОПАСНО за шофиране! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е яко да си говориш с колата и удобно но мен една баба комшийка като ме видя и само дето не се прекръсти :icon_thumbup:

А на въпроса: малко е играчка докато се нагласи системата (особено вкарването на телефоните с имената) но си заслужава!

Имам PDF на английски :

….

Change the language using the “Language” command

1. Press the SPEECH button.

2. Say “Setup.”

3. Say “Language.”

….

 

голям е за маил но мога само тази част да пратя ако се интересуваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие карате ли ги тия коли или си говорите с тях :D

Аз съм влюбен в тая система и удобството й, особено като си говоря с каката :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма бе! Само не се заплесвайте много по каката, да не стане белЪ. И умната да не хлътнете, че един японец го даваха по новините се оженил за една такава кака тип тамагочи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

При мен пък предишния собственик е заключил системата с код и сега когато натисна "speech" бутона, "каката" иска да и кажа кода за да продължим да си говорим.

Хубавото е, че няма ограничение колко пъти ще се пробвам, ама все пак става дума за 10 000 комбинации :icon_hmm:

Когато ходих до сервиз за периодичния преглед (на 12000 мили, щото Лансето е щатско ) им казах за тоя проблем, но нищо не можаха да направят. Сервиза беше в Стара загора.

Някой има ли идея дали в някой от по-големите сервизи по Пловдив или София могат да махнат тоя код, че много ми се иска да си ползвам тая глезотийка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен иска някакъв ресет на системата ,за да изчисти стария код!Пробвай с откачане на акумулатора ,или по-добре питай Пламен или друг който разбира!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен иска някакъв ресет на системата ,за да изчисти стария код!Пробвай с откачане на акумулатора ,или по-добре питай Пламен или друг който разбира!

Най лесно е да идеш в Б.С. и да хванеш този който ти е продал колата. Правят го за 2 минути. Ааз така правя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най лесно е да идеш в Б.С. и да хванеш този който ти е продал колата. Правят го за 2 минути. Ааз така правя. :icon_thumbup:

 

Лошото е, че няма как да стане това, понеже както вече писах по-горе, колата е внесена от САЩ и нямам нищо общо с Б.С. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че няма как да стане това, понеже както вече писах по-горе, колата е внесена от САЩ и нямам нищо общо с Б.С. :icon_hmm:

Ако БСП ти е най близо, се разходи да там и търси Красиот до стъклата от към магистралата, или Илия и Мира, от към вътрешните офиси под терасата в шоурума.

Кажи им че Аз съм те насочил към тях и ще ти свършат работа. :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако БСП ти е най близо, се разходи да там и търси Красиот до стъклата от към магистралата, или Илия и Мира, от към вътрешните офиси под терасата в шоурума.

Кажи им че Аз съм те насочил към тях и ще ти свършат работа. :icon_thumbup:

Васе,Краси и Илийката не са ли само брокери по продажбите?Скоро и аз питах в БС дали е нормално,да се чува когато говориш през bluetooth,единствено от десните тонколони и се оказа ,че в момента не разполагат с човек отговарящ по тези въпроси :icon_crying: Посъветваха ме да се консултирам с колеги.Та ако знаете дали е нормално да се чува само от едната страна кажете,защото аз си мисля,че би трябвало от всички колони :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе,Краси и Илийката не са ли само брокери по продажбите?Скоро и аз питах в БС дали е нормално,да се чува когато говориш през bluetooth,единствено от десните тонколони и се оказа ,че в момента не разполагат с човек отговарящ по тези въпроси :icon_crying: Посъветваха ме да се консултирам с колеги.Та ако знаете дали е нормално да се чува само от едната страна кажете,защото аз си мисля,че би трябвало от всички колони :icon_hmm:

 

:mitsu-smiley: И при мен се чува само от едната страна(дясно) и мисля, че знам защо(или поне така си мисля :icon_blush: ) Понеже микрофона е от ляво и ако и от ляво работят говорителите ще се получи микрофония.

Това е обяснението според мен. :icon_dance: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И при мен се чува само от едната страна(дясно) и мисля, че знам защо(или поне така си мисля :icon_blush: ) Понеже микрофона е от ляво и ако и от ляво работят говорителите ще се получи микрофония.

Това е обяснението според мен. :icon_dance: :mitsu-smiley:

Като се замисля,има много логика в твойте думи.Дано си прав.Просто исках някой специалист в БС да си каже мнението ама уви.....Иначе то не пречи,чува се и се говори перфектно даже и при много шум.Благодарско :drinks: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе,Краси и Илийката не са ли само брокери по продажбите?Скоро и аз питах в БС дали е нормално,да се чува когато говориш през bluetooth,единствено от десните тонколони и се оказа ,че в момента не разполагат с човек отговарящ по тези въпроси :icon_crying: Посъветваха ме да се консултирам с колеги.Та ако знаете дали е нормално да се чува само от едната страна кажете,защото аз си мисля,че би трябвало от всички колони :icon_hmm:

Ами да брокери са, но Аз като имам проблем и ги търся тях. Мира на два пъти и Краси един път ми са го настройвали. Сега нещо пак го прецаках и като мина през БСП ще ги накарам да ми го оправят.

А за колоните нямам наблюдение, ама ще го видя и това, макар да мисля че се чува от всички високоговорители.

А микрофона, не е ли горе между плафоните?

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Отдавна не съм влизала!За много години-здраве, късмет и много усмивки!

Относно Каката- тя винаги ти иска код. Аз например с 300 зора, успях и си включих и втория телефон. Лошото е, че устройствата, които ти позволява да включиш са с приоритет, а Каката нещо бърка при комуникацията с мене!хахаха това майтап, но е доста объркана каката.

От известно време, не иска да ми включи вторият телефон и като вляза в колата все ме пита - кой е кода? и докато и тегля една...усмивка, тя ми казва - Кода е грешен! Много е досадно.

Ходих в БС, още като я взехмеколата, но се указа, че те са запознати , как да ти включат само 1 устройство. За повече-незнаят.

Колега пробвай с 4 нули- говори и бавно и отчетливо-с един тон.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз последния път хванах Краси от шоурума на БСП и го накарах да ми вкара и 3те телефона. Момчето го направи без проблем и ми каза, че може да се вкарат до 7 телефона. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каката предпочита мъжки гласове! Колкото по-нисък е тембъра, толкова по-добре стават нещата. Аз съм регистрирал до 4 телефона и винаги успешно.

Все пак да не съм телефонна централа я! :D

Обаче ВТ на телефона трябва да е включено и минимум скрито. Най-добре да е видимо за всички, за всеки случай.

 

Ето един пример.

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес отскочих до сервиза на Балкан стар в Пловдив и успяха да ми отключат хендс фрий-то. :icon_dance:

След това с лекота успях да си "закача" телефона и сега вече си лафим с мицката (мацката :) ). :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес отскочих до сервиза на Балкан стар в Пловдив и успяха да ми отключат хендс фрий-то. :icon_dance:

След това с лекота успях да си "закача" телефона и сега вече си лафим с мицката (мацката :) ). :icon_rock:

Казах ти, че за това нещо в БСП ще ти свършат работа! :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...