Премини към съдържание

Зимна среща 2010


Препоръчано мнение

Ето малко снимки и от мен http://shamrok.snimka.bg/travel/shipkovo.476360.17509992 . :icon_thumbup: Ще чакам следващата сбирка със нетърпение. :icon_thumbup:

Редактирано от atila
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 148
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Еййй браво :icon_clap: !

Снимките в басейна са уникални!

Клиповете на Вальо и Емо с музиката на Armin Van Buuren (In and Out of Love)!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и ние се прибрахме по живо и здраво.

Срещата мина уникално добре, много добра организация( благодаря ти адаш за това събиране)

Децата се налудуваха а ние се поприказвахме на дълго и широко.

С нетерпение очакваме следващата среща.

 

П.П.Аз може и да съм с друга марка автомобил но продължавам да съм фен на "Клуб Мицубиши България"

 

П.П.П. Горкото агънце..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П.П. Горкото агънце..........

Жал ти е за агънцето, щото не яде от него :) А не ти беше жал за прасенцата... или от каквото там бяха направени луканките ;)

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги!!!

Нека Шипково стане традиционна среща и всеки път да е с повече участници!

Благодаря на фотографите, че направиха съпричастни и тези, които пропуснахме тази среща!

 

п.п Забелязвам странна тенденция - където се появи Ценов, се появява и шиш с мръвки... :icon_clap:

Поздрави и до следваща среща.

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А това сладко басейнче на същото място ли е или в някой друг хотел?

Басейнът е на Чифлика. По спомени - на 15-тина км от Шипково....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-после се добрах и аз до Интернет :)вече в Боровец на ски :)

 

Сърдечни благодарности на Вальо, затова, че втора година не пести времето и усилията си, за да ни събере на Зимна среща!

Мястото, организацията, басейните, любезните домакини- всичко беше на ниво! Вальо, благодаря! Имаш талант :)

 

Чудесно е, че всяка година идват нови хора. На тези, които не успяха да дойдат тази година препоръчвам, догодина да се поправят, ако им е възможно, че много губят.

 

Колеги благодаря на всички за доброто настроение, което всички създадохме за пореден път на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала добре сте се представили!!! Аз само да попитам, на някой от снимките видях пещера - коя пещера е това и каде точно се намира, та съм я пропуснал предният път?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала добре сте се представили!!! Аз само да попитам, на някой от снимките видях пещера - коя пещера е това и каде точно се намира, та съм я пропуснал предният път?

Това е "Съева дупка"и е малко след село Български извор в посока София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала добре сте се представили!!! Аз само да попитам, на някой от снимките видях пещера - коя пещера е това и каде точно се намира, та съм я пропуснал предният път?

Стефчо, внимавай в картинката... :D

 

http://media.snimka.bg/5628/017510966.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, внимавай в картинката... :D

 

http://media.snimka....8/017510966.jpg

 

Хаха мерсаж! Съевата дупка я знам, аз си мислех да не е някоя в близост до Шипково. Хубава ни е родината, умирам си да пътувам наляво и надясно, затова и малко ми е криво като вземем да потретяме на едни и същи места, но пък и компанията не е за подценяване!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много сте се напили, явно..... Музикалното оформление направо ме хвърли в оркестъра... На тези честоти включвам..... мноооооооого рядко, чак не сте ме виждали толкова почерпан :hysterical: :hysterical: :hysterical: :icon_drunk:

 

Що се отнася до провеждането на мероприятия на едни и същи места - с отговорност смея да заявя, че това се дължи на няколко признака:

1. Организаторските качества на местен лидер на неформална :mitsu-smiley: група!!!!!!!! (най-важното и преди всичко)

2. Когато върви играта - смени не се правят

3. Да не пропускаме и груповите пизнаци - трябва да е удобно на мах. брой хора.

 

Откъдето и изводите => Да са ни живи и здрави Вальо, Жоро и Ечика и още 100 години (без съботите и неделите, националните и църковни празници) да ни събират и да ни създават радост, поводи за веселие и разтуха, а 'дето се вика - с каквото можем - ще помагаме!

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..............затова и малко ми е криво като вземем да потретяме на едни и същи места...............

silveria, когато хората се чувстват добре заедно на някое място, е нормално да повторят, че и да потретят. Хубаво е да има и нови места, но това не може да е самоцел и основен признак, по който се избира мястото на срещите. Както каза rosko, трябва да има местен колега, който да има желание и възможност да организира такава среща. Дотук са valboss и gepito-vt. Когато намерим още някой подобен талант, ще добавим и ново място за срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

А нещо за тази година?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А нещо за тази година?! :icon_hmm:

Има, има :)

Даже стаите взеха да свършват :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, затварям тази тема, за да не настане объркване.

Моля, следете новата тема за 2011 година - ШИПКОВО-3/стаен/ - ТУК!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...