Премини към съдържание

Здравейте! Първия ми 6-так! Влюбен съм!


MitsuV6

Препоръчано мнение

Здрасти на всички!

Както се подразбира от заглавието-купих си Mitsubishi Galant V6 2.5 24V -99 година.

До сега не бях карал mitsubishi и мога да кажа че просто съм влюбен в колицата ..изключително много ми харесват на дизайн и въобще бях забравил да мисля как е от вътре- интериора на колата..и съответно това ме довърши :worthy: .

Изглежда,вози и върви УНИКАЛНО!

Ще влизам често в този форум и като цяло ставам огромен фен на :mitsu-smiley:

Слагам снимчици ,поздрави и приятно посрещане на новата година!

 

http://img205.imageshack.us/img205/1998/v62524v.jpg

 

http://img51.imageshack.us/img51/3822/snc00222x.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, лека и безаварийна. ))))

А колата е в страхотният лилав цвят, по който вече цяла седмица ми изтичат очите.....))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! :) Колата е уникална ! Поздравявам те за избора...Пожелавам ти всичко най-безаварийно ;) и весело посрещане на новата година :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купил си си страхотен автомобил, който изглежда много добре..........като за начало прочети темите за този Галант, кои са слабостите, дефектите и т.н. Най голямата слабост на този автомобил е..................че е Галант, и поне един месец няма да можеш да спиш, ще искаш вечно в него да си, ако можеш и в колата да ядеш,седиш,браузваш в този форум най добре ще е......... :icon_thumbup: Втората слабост на тия коли е , че ще трябва още от сега да си приготвиш около 2 000 лв. за............бензин, защото повярвай ми, когато отиваш за работа, ще ти се иска да минаваш от другия край на София........... :icon_thumbup: Да не говорим за хилядите "кръгчета" из София и околностите му........... :D

Колата изглежда супер, но преди това я обслужи, като за начало му смени моторното масло и на кутията маслото, агр. ремък и ролките, да се направи един преглед на водна помпа, маслен обтегач когато се сменят тези неща............да се направи един преглед на окачването и спирачките и тогава се впускай в "приключения" ............ :D и още нещо, не всеки може да прави такъв автомобил............така че внимавайте.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит ти самолет, страхотен е! Дано да ти се счупи след 1 000 000 км. :victory: Само му трябва един черен кожен салон и заспива

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,хубав подарък за новата година!!!

Болестта те налегна и оттърване няма,вярвай ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ода за Галанта

 

Галант с броня яка

с грохот цепи мрака,

с джанти осемнайски

като свеж полъх майски.

Музиката яко дъни,

никой не може да му се опънИ

Всички по пътя той изпреварЯ,

с никой не ще да преговаря.

 

- Вълчо го кара, свири и гази!

- А във колата коя е тази?

- Лиска е вътре. И много и се иска

в Галант да се натиска. Опашката си

вдига и подканващо намига.

 

- Давай, Вълчо, и наддавай

настъпи на макс Галанта як

и с правилата бъди в крак

изкефи Лиска до забрава

каквото ще да става.

 

-Ей боклук пред мен дето си,

кошника от пътя си махни

който и да си, крушите си обери!

Лявото е на Галанта територия,

инак зле ще свърши таз история!

 

Лиска вие вече от екстаз

в Галант любов ще прави тя от раз.

 

Има, Лиске, истина една

ей сега ще ти я обясня

в седалката се отпусни

затвори очи и мисленето спри.

 

- Давай, Вълчо, и наддавай

с боклуците се разправяй

тоягата размахай и

на никой не прощавай

силният диктува правилата

и как ще се играе играта

на Галанта каучуците подпали

кой е шефа тука покажи

 

-Давай Лиске, и наддавай

свиквай с миризмата вълча гадна

и няма да останеш гладна.

С готвене и свирене се занимавай

на Вълчо правилата изпълнявай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна кола, колега !!!

Честито и от мен, много безаварийни километри!

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата изчезна някъде, от 3 дни не се е мяркал............вероятно съм се оказал прав, сигурно върти кръгчета из София и се чуди какви маршрути да измисля........... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За много години !!!

Благодаря за топлите думи и да ви се връща! :bowi:

Просто съм потресен от тази кола :12w00t:

За градското в София още не мисля тъй като в момента не съм в Бг ,но дойда ли си -слагам един хубав ГИ и готово :icon_dance:

Като се постопли мисля да и слагам едно чудно масълце - CASTROL EDGE Sport :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За градското в София още не мисля тъй като в момента не съм в Бг ,но дойда ли си -слагам един хубав ГИ и готово :icon_dance:

Аааа, знаи още по прав съм ............... :D Въртиш кръгчета из Европа и света направо.......... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Макар и късно и макар да имам Космическата Звездичка,а не Галант - честито и от мен с пожелание за много радост зад волана и пари да даваш само за гориво ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря отново :icon_thumbup:

Покарвам си я колицата и немога да спра да и се радвам :icon_angel:

Горе долу имам някаква идея какъв е смесения и разход вече - 11/100 км което си е повод за празнуване .. :fan: :respect: :worthy: и върви та се къса :icon_dance:

Разбрах че маслото на скоросната кутия мн скоро е сменяно което още повече ме радва :fan::sun:

Редактирано от MitsuV6
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много,много безаварийни километри.Колата ти е невероятна :specool: .Такава ще е следващата ми остава да взема решение с какъв двигател да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката... много ми харесва на смиките :wub:

А защо си държиш табелката "V6-24" на таблото под player-a :) :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Със здраве да си я караш. Благородно ти завиждам за първоначалната тръпка, която изпитваш след покупката на такава кола - СПОКО тя не отминава. Избрал си хубав екземпляр. Каква е тази джиджафка на таблото пред лостчето за чистачките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката... много ми харесва на смиките :wub:

А защо си държиш табелката "V6-24" на таблото под player-a :) :giggle:

 

Ами намерих я в самата книжка на колата и я сложих там и мисля че си пасна жестоко :icon_n_king:

И без това не съм фен мн на разни числа и табели отзад по колата.. :mitsu-smiley:

 

@ miro253 още не съм разучил какво е това нещо ,но мисля ,че е от алармата ..

 

Иначе :mitsu-smiley: :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, човече, много добра машина си намерил ...

 

Направо завиждам ...

 

...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е нали :icon_thumbup:

 

А някой ако може да ми каже точно колко масло събира ..че да знам дали да взимам две туби по 4л.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е нали :icon_thumbup:

 

А някой ако може да ми каже точно колко масло събира ..че да знам дали да взимам две туби по 4л.

Здравейте!

Честито и от мен!

Колата е страхотна!Със здраве да си я карате!

А на въпроса Ви за маслото-предполагам става въпрос за маслото на двигателя:

 

Пред мен е книжката на Митцубиши и според нея Ви трябва :3.9 литра+0.3 литра във масленият филтър+0.1 литра(това не го разбрах за къде е-нещо като охладител го превеждам от испански)=4.3 литра.

Незнам-аз съвсем скоро си сменях маслото и наляхме точно 4 литра!А за моя двигател дават същото количество масло като за 2.5!

Нека по-опитните колеги да споделят дали е така все пак!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е нали :icon_thumbup:

 

А някой ако може да ми каже точно колко масло събира ..че да знам дали да взимам две туби по 4л.

4,0-4,2л

Това за двигателя.

 

svetlin_dbg, много правилно си го превел от испанската книжка, но винаги има количество, което остава в двигателя. Иначе и аз минавам с една туба 4л.

Редактирано от bluffer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер е нали :icon_thumbup:

 

А някой ако може да ми каже точно колко масло събира ..че да знам дали да взимам две туби по 4л.

 

На двигателя по книжка му дават 4.3 литра но в повечето случаи 4 л. вземи си 4+1 л.

 

На ск.кутия и дават 7.8 л. в зависимост кой майстор го сменя :icon_thumbup: може и 5, 6, 7 да събере но с това масло не прави компромис, а то е DIA QUEEN ATF-SP III .

 

п.с. Че с други масла ремонта на кутията може да стане половин кола .Успех и много безаварийни и както обичам да казвам ако ще е Галант да е 2.5 типтроник :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички!

Както се подразбира от заглавието-купих си Mitsubishi Galant V6 2.5 24V -99 година.

До сега не бях карал mitsubishi и мога да кажа че просто съм влюбен в колицата ..изключително много ми харесват на дизайн и въобще бях забравил да мисля как е от вътре- интериора на колата..и съответно това ме довърши :worthy: .

Изглежда,вози и върви УНИКАЛНО!

Ще влизам често в този форум и като цяло ставам огромен фен на :mitsu-smiley:

Слагам снимчици ,поздрави и приятно посрещане на новата година!

 

http://img205.imageshack.us/img205/1998/v62524v.jpg

 

http://img51.imageshack.us/img51/3822/snc00222x.jpg

Честито и от мен. Колата изглежда супер и се радвам за теб! Аз скоро си купих същата, но е комби и е в цвят червен. Аз също се радвам на моят Галант и независимо, че имам малко проблеми се чувствам като теб. Успех и да навъртиш много беаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...