Премини към съдържание

Вин-декодер (vin -decoder)


todor

Препоръчано мнение

Привет, колега!

Можеш да пробваш например с този сайт MITSUBISHI (www.gt-parts.ru)

в свободното поле си пишеш твоят VIN номер , избираш " запрос " , след показаният ред с номер , модел, и т.н. го избираш и си в играта... отваряш какъвто раздел ти трябва по колата...

 

Не знам дали това търсиш точно, Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

VIN: JMBLNEA2WVZ000193 Сборка: Европа Марка: GALANT S/WAGON(58Q) Модель: 2000(4CYL)/2WD(EA2W) Классификация: GLS(MPI),5FM/T(CENTRAL-EU) LHD(LNHEQL6C) Опция: U81 Внешн цв.: T09B Внутр цв.: 32U Дата: 11/1996.2

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat?SelVIN&vin=JMBLNEA2WVZ000193

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat

А аз си мислех, че Галантния ми е 97 год :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мислех, че Галантния ми е 97 год :)

Дата/година от талона на колата е от първата регистрация. За това се получава малко разминава на дати :D малко е седяла в шоурума.

Това е напълно нормално.

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колеги, здравейте, Интересно ми е с какво разполага този двигател, тъй като мненията, които имам до сега са много различни- даже последното е, че мотора е 1.8, а от вин декодерите излиза, че е 2.0. Та интересува ме каква е кубатурата и мощността на мотора. В талона пише, че е 2900 кубика и 75 киловата, но това ще го оправям като прехвърлиме колата на мое име. Ето вина JA3CH46D5PZ016769, надявам се да намерите малко по-подробна информация от мен, защото аз не съм доволен от моите резултати. Поздрави на всички!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здравейте, Интересно ми е с какво разполага този двигател, тъй като мненията, които имам до сега са много различни- даже последното е, че мотора е 1.8, а от вин декодерите излиза, че е 2.0. Та интересува ме каква е кубатурата и мощността на мотора. В талона пише, че е 2900 кубика и 75 киловата, но това ще го оправям като прехвърлиме колата на мое име. Ето вина JA3CH46D5PZ016769, надявам се да намерите малко по-подробна информация от мен, защото аз не съм доволен от моите резултати. Поздрави на всички!!!

 

JA3CH46D5PZ016769 Сборка: Америка Марка: GALANT(50E) Модель: 2000DOHC-MPI/2WD(E33A) Классификация: HIGH LINE,4FA/T FED(SRHEL2M) Опция: A23 Внешн цв.: S22 Внутр цв.: 77C Дата: 12/1992.2

От тук:

http://www.auto-part...3CH46D5PZ016769

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здравейте, Интересно ми е с какво разполага този двигател, тъй като мненията, които имам до сега са много различни- даже последното е, че мотора е 1.8, а от вин декодерите излиза, че е 2.0. Та интересува ме каква е кубатурата и мощността на мотора. В талона пише, че е 2900 кубика и 75 киловата, но това ще го оправям като прехвърлиме колата на мое име. Ето вина JA3CH46D5PZ016769, надявам се да намерите малко по-подробна информация от мен, защото аз не съм доволен от моите резултати. Поздрави на всички!!!

 

Те накова животно нема - ем 2900 кубика,ем 100 коня.

 

Принципно тези коли специално за Америка са с 2000 кубиков двигател 109, 136 или 150 коня.

 

Пусни снимка на двигателя и веднага ще получиш отговор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те накова животно нема - ем 2900 кубика,ем 100 коня.

 

Принципно тези коли специално за Америка са с 2000 кубиков двигател 109, 136 или 150 коня.

 

Пусни снимка на двигателя и веднага ще получиш отговор.

 

След малко ще ходя да му слагам гуми и ще снимам мотора. А утре DJ Tymbi ще каже какво аджеба е това животно и дали си заслужава да давам пари за него, че предишния собственик е бил доста лош стопанин

Редактирано от Dedhen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ето една снимка под кабелите за свещите пише 16 valve, от ляво на капачката за маслото

post-14089-028927200 1329822431_thumb.jpg

Редактирано от Dedhen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми това си е 2000 кубика 136 коня.

 

Драсни утре на ЛС какво е казал Пламен и какво е състоянието на колата да не спамиме темата.

Редактирано от Веско
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте, от 2 дена съм собственик на лансер 4-та генерация '94-ти набор 1.5 дв., в Кипър с десен волан. Така и неможах с изброените вин-декодери да видя информация, ето вин номера : B2ASU00242 , както и номера на двигателя : 0000RM3239 Моля за ионфо, мерси предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • Admin

Ето един перфектен VIN декодер и за по-новите коли след 2008-ма година:

 

https://www.catcar.info/mitsubishi/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...