Премини към съдържание

Magic Cup Mitsubishi


valboss

Препоръчано мнение

Аз само...малко се обърках....сега: фирмата преди продаваше английски чаши, а сега ги произвежда ?

Самите чаши са английско производство, а ние продаваме печата и термочувствителното покритие върху тях, което ги прави "магически".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Има ли данни за "броя на магиите", т.е. нещо като умора на термочувствителното покритие ?

Много резонен въпрос. Както всичко друго, и термочувствителното покритие не е вечно, но за 7 години все ще намерите начин да я счупите. А ако не успеете, след като се разруши това покритие, си остава като обикновена чаша с надпис. Затова на Ваше място бих бил подозрителен към уговорки от типа "да не се мие в миялна машина"!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 40 % разлика в цената е сериозна разлика,какво лошо да имаме и по-добра цена ,все пак не купуваме оборудване за совалка .а сувенир!По-добре тия 4лв разлика(за 100 бр. са 400лв.)да отидат за децата в дома.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз отворих тази тема/за поръчка на чаши/, но това не означава, че трябва и да я финализирам.

Личното ми становище е следното:

Считам, че професионализма на daniel65 е под въпрос, щом до този час все още не желае да се свърже с мен/като организатор и човек предложил идеята за магическа - :mitsu-smiley: - чаша/.

Обявих тел. за връзка - за да изчистим позициите и предложенията си. daniel65 не желае да говори с мен - това е негово право. Аз не желая да подвеждам колеги, с поръчка на съмнителна китайска стока - това е мое право.

Докато не изкристализира общо, съвместно взето решение, от кои чаши и дали все още поръчалите до сега желаят да си закупят такива, дали от единият или другият търговец - то аз се оттеглям като организатор.

Ако колегите решат да поръчат от продукцията на daniel65 - няма лошо, просто някой трябва да се заеме с организацията. Какво толкова сложно има....

Ако/в което се съмнявам/, се реши да се поръча от продукцията на BOGRY/тоест, по първото ми предложение в темата/ - обърнете се към мен или директно към BOGRY.

............................................

И накрая искам да си помислите, защо всичко в държавата ни е объркано? Защо си купуваме не-оригинални части за автомобилите, вместо да отидем и да оставим колата си във фирменият сервиз/игнорирайте отношенията клиент-търговец/? Защо си купуваме кренвирши от три лв, вместо кг месо - нищо че знаем, че в кренвиршите има продукти, които и кучета не биха яли? Защо когато някой се хване да прави нещо стойностно, все ще се намери кой да сложи прът в колелото му? Защо на всички избори избираме едни и същи тикви, след като знаем, че първата им работа е да се налапат колкото може повече? Защо момичета на 20 години, карат автомобили за 200 000 лв и никой не се сеща, че проституцията е забранена? Защо кварталните ченгета, пазят върло продавачите на дрога? Защо има световна криза - само заради големите компании и конгломерати, които искат бърза печалба или и заради поносимостта на хората към подобни машинации? Защо има в държавата ни места, в които хората изглеждат като реплики на затворници от Освиенцим или Тереблинка? Дори когато пуснах материала в чата, никой не посмя да го коментира...

Заради тръпката от бързата печалба, заради обърканото ни мислене или заради вроденото ни - "карай да върви"?

Не знам. А и като че ли никой не го интересува...

Впрочем, и аз като мод - подлежа на модериране. Тъй че нека мода на раздела, изтрие последният ми абзац от поста, за да не накарам някой да се замисли в неправилна посока.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо споко бе човек, чак толкова не е драматично положението с чашите. Иначе за другото си прав.

Имаме две предложения от различни производители. Има разлика в цените, защото има и разлика в качеството. Мисля, че това всеки го вижда. Пък и другото е като има конкуренция и нещата се наместват от само себе си. Тук не става дума за нелоялна конкуренция и дано не става така. Всичко се знае, казва и вижда /надявам се реално/ и всеки може да си прецени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че 40 % разлика в цената е сериозна разлика,какво лошо да имаме и по-добра цена ,все пак не купуваме оборудване за совалка .а сувенир!По-добре тия 4лв разлика(за 100 бр. са 400лв.)да отидат за децата в дома.

Колега, тази "разлика" всъщност е начин на мислене. Ако днес става въпрос за една чаша, утре и за совалката ще бъде същото!

Както и да е! Прочетох поста на valboss и малко се разстроих. Познавам (това е силна дума) този човек от около месец покрай рекламната кампания тази година, предложих му някои неща, той ви ги предложи на вас, не стана и това беше. Един ден влязох в сайта ви, хареса ми духът и старанието да се използва правилен български и усетих желание да ви предложа нещо интересно. Така се стигна до магическата чаша.

Винаги съм бил против офертите тип "обществена поръчка", т.е. предлага се цена, някой, който я знае, предлага по-ниска и я печели. Само че после, както обикновено ставаше досега в този тип сделки, спечелилият поръчката подписва няколко анекса с подходящи хора и цената скача десетократно, макар че коректният оферирал вече го няма на бойното поле. Тук няма как да стане, но ефектът е същият.

И понеже дискусията около тази чаша много се разрастна в посока качество или цена, ще се опитам да приближа двете неща. Ще наруша принципното ми отношение към дъмпинга и ви предлагам следното.

 

До 50 броя - 15,40 лв. без ДДС

От 51 до 200 броя - 11,55 лв. без ДДС

Над 200 броя - 9,70 лв. без ДДС

 

Аз няма как да ви организирам, така че ви моля да се обръщате към valboss.

 

Поздрави и късмет по пътищата!!! :please:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Продължаваме записването за чаши от офертата на BOGRY! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Вальо, най-добре пусни банковата сметка и да започваме да преждаме пари, за да не се мотаеме много време. 50бр. ще ги прескочим, 200бр. са нещо немислимо за нас, така че и цената вече е ясна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм бил на принципа, че не съм толкова богат за да си купувам ефтини неща... ;)

Признавам си, че не съм спец по интернет мрежите, ама все още продължава да ми е интересно как точно момчето от "подарак.бг" видя, че има засилен трафик от нашия форум? :) Все ми се струва, че трафика идва от нашите компютри а не от машината на форума ;) Но както и да е, това е малко спам и се извинявам, че цапам темата.

Оставам със старата поръчка ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм бил на принципа, че не съм толкова богат за да си купувам ефтини неща... ;)

Признавам си, че не съм спец по интернет мрежите, ама все още продължава да ми е интересно как точно момчето от "подарак.бг" видя, че има засилен трафик от нашия форум? :) Все ми се струва, че трафика идва от нашите компютри а не от машината на форума ;) Но както и да е, това е малко спам и се извинявам, че цапам темата.

Оставам със старата поръчка ;)

Аз ще ти обясня:

Както вече писах,преди няколко дни се обаждах във фирмата,защото ми беше интересно да разбера какви цени ще ми дадат за определени бройки.

При разговора споменах,че съм от "клуб Митсубиши",дадоха ми цените,които съм постнал в темата и това беше...

В последствие,явно шефа на фирмата е решил да ни"зариби",като смъкне още цените.Намерил е форума,регистрирал се е и те така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми звъннаха няколко колеги, да питат, ще продължа ли обновяването на списъка с желаещи да поръчат "магическа" чаша.

Да ви кажа, самото словосъчетание "магическа" чаша, вече ме кара да потръпна.....

Освен това, не зная, дали всички записали се до сега, ще искат да препотвърдят намеренията си да притежават толкова обсъжданият предмет.

Затова предлагам следното:

1. Който желае да си пие топлата напитка, с чаша - която може да видите в линковете от първият пост в тази тема, нека си задели 12/Дванадесет/лв. за брой.

2. Със сумата, които е определил за нужният му брой чаши, намира най-близкият офис на спедиторска фирма "ЕКОНТ". Пуска парите не като пратка, а като паричен превод до:

гр. Плевен

офис - ЦЕНТЪР

за Валентин Иванов Шопов

тел. 088 626 3813

Обърнете внимание на болд текста.

Таксата за 12.00 лв. е 0.12 лв. или 12 стотинки, затова го предлагам като по-тънък превод.

Превода се получава за 30 минути.

3. Вторият вариант е следният - с вносна бележка или платежно нареждане, на името на Валентин Иванов Шопов, UniCredit BulBank, клон - 553, сметка - 7630 1078930921, IBAN - BG77 UNCR 7630 1078 9309 21. Сметката е левова. Превода се получава за един до два дни, в зависимост от населеното място и банката от която постъпва трансфера. Таксите са различни и не се наемам да ги коментирам.

4. Ще оформя нов списък, в който ще вписвам само тези, от които съм получил суми, кратни на желаните чаши.

За целта, моля, изпращайте ми като ЛС сканиран документ за изпратените суми, или снимка на самият документ/може и от телефон/, или №, дата и място на издаване на вносният документ. Това за тези, които ще прибягнат до банковите услуги.

За тези, които ще ползват услугите на "ЕКОНТ" - изпращайте ми на ЛС копие от нареждането за запис, по гореописаният начин.

5. Вероятно забелязвате, че при обявена от BOGRY единична цена от 11,55 лв., ще събирам по 12.00 лв. Това е лично мое решение, което поставям и като условие за да продължа с организацията по изработката на чашите. Имайки предвид и последната оферта на daniel65, считам, че не може да получиш хем читав продукт - хем да ти е без пари. И понеже предвиждам, че поръчките ще са между 50 и 100 броя, с цена от 12.00 лв. ще унифицираме заплащането им.

....................

След толкова много писания и обяснения, остава само да се съберат 50 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

 

след провеждането на един стойностен разговор с организатора Валентин Шопов аз като собственик на www.podrac.com

представям моето последно предложение.

12лв/бр. без ограничение на количеството

10лв/бр. при поръчка над 50бр.

25% от преведените пари към Валентин Шопов ще бъдат преразпределени за децата от дома.

 

 

 

Мострите за които писах вече са изработени и се намират в офиса ни в София, а именно една магическа черна чаша и една обикновенна бяла чаша.

Всеки желаещ да се увери в качеството на изработка може да заповяда от понеделник до петък 10.00-17.30ч. http://podarac.com/?page_id=17

 

 

 

Днес по-късно ще пусна и снимки на продуктите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С тези чаши, цяла сага се получи :)

Аз само да попитам, как ще стане после доставката, по Еконт ли?

Редактирано от fen
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след провеждането на един стойностен разговор с организатора Валентин Шопов аз като собственик на www.podrac.com

представям моето последно предложение.

12лв/бр. без ограничение на количеството

10лв/бр. при поръчка над 50бр.

25% от преведените пари към Валентин Шопов ще бъдат преразпределени за децата от дома.

Уточнение.

Днес, след 16 часа наистина с мен се свърза daniel65.

Даде предложение, да предостави 25% от крайната цена, при евентуална поръчка във фирмата му, за благотворителни цели/т.е. за дом "Българка"/. Съвета ми бе, всичко което се предлага, да мине черно на бяло през форума.

Не съм поел ангажимент, че ще направя поръчка във www.podrac.com, но не съм и отказал.

На въпроса - имам ли лична финансова изгода, да направя поръчка при BOGRY - отговорих отрицателно.

Апелирам и към двете фирми, да не използват името ми, при опити да наклонят везните в една или друга посока.

Становището ми за чашите е три мнения по-нагоре.

В кратце, то е:

Събирам, по-цитираният по-горе начин по 12 лв за чаша.

Като се съберат 50 заплатени чаши - поръчвам ги.

Къде - там където пожелае мнозинството.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, BOGRY е дал цена от 11.55 лв без ДДС за един брой при поръчка от 51 до 200 броя. Ти си написал, че превода за 1 брой чаша е 12 лв. Ако колегите изберат "неговите" чаши, разликата от 2.31 лв за чия сметка ще бъде :icon_hmm: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, BOGRY е дал цена от 11.55 лв без ДДС за един брой при поръчка от 51 до 200 броя. Ти си написал, че превода за 1 брой чаша е 12 лв. Ако колегите изберат "неговите" чаши, разликата от 2.31 лв за чия сметка ще бъде :icon_hmm: :rolleyes:

Данчо,11.55лв. това е цената за нас,освен ако не държиш да се отчиташ някъде с фактура.Вальо е написал 12лв. защото човека достатъчно отстъпки направи и едва ли е редно да ни прави чаши без печалба.Аз мисля,че така е правилно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И разликата от 11.55 до 12 лв е само 45 стотинки, а не 2.31 лв, както е написал Данчо.
Абе, разликата е 1лев и 86 ст. ако трябва да сме точни... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, разликата е 1лев и 86 ст. ако трябва да сме точни... :icon_thumbup:

Абе,точно 2.31 си е,както писа Данчо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе, разликата е 1лев и 86 ст. ако трябва да сме точни... :icon_thumbup:

Бат'Марине, май ще вадим калкулатора да сметнем колко е 20% от 11.55 лв :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...