Премини към съдържание

Magic Cup Mitsubishi


valboss

Препоръчано мнение

Колеги,много късно видях темата,но ходих на срещата в София за да видя чашите и останах впечатлен.Та...имам ли шанс да поръчм три броя чаши?

На настоящия етап единствения ти шанс е да си направиш персонална поръчка, излиза солено и не знам, дали си струва.

Другият вариант е, да почакаш да се направи нова групова поръчка на приемливи цени, но лично аз се съмнявам силно, че ще се събере скоро поръчка за 60 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 292
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

На настоящия етап единствения ти шанс е да си направиш персонална поръчка, излиза солено и не знам, дали си струва.

Другият вариант е, да почакаш да се направи нова групова поръчка на приемливи цени, но лично аз се съмнявам силно, че ще се събере скоро поръчка за 60 бр.

Дайте цена пьк ще видим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте цена пьк ще видим

Той няма как да ти даде цена. :)

Пиши лично на BOGRY и се разбери с него.Той е човека,който направи чашите. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той няма как да ти даде цена. :)

Пиши лично на BOGRY и се разбери с него.Той е човека,който направи чашите. :good:

Вече му писах,благодаря ти...пък може да се видим и през празниците. :icon_thumbup:

BOGRY,писах ти на лични,но не съм сигурен дали си получил,понякога имам проблем с личните.Ако няма нищо пиши тук пък ще намерим начин да се свържем.Поздрави. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Вече минаха две-три години от поръчката, на някои колеги жените им счупиха чашите в главите, други колеги си ги загубиха /чашите де, те главите .../, а има и новорегистрирани колеги. Вероятно всички от споменатите изпитват желания да се сдобият с чаша. Даже аз искам да си взема две или три. Така че ако има желаещи, можем да открием кампания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече минаха две-три години от поръчката, на някои колеги жените им счупиха чашите в главите, други колеги си ги загубиха /чашите де, те главите .../, а има и новорегистрирани колеги. Вероятно всички от споменатите изпитват желания да се сдобият с чаша. Даже аз искам да си взема две или три. Така че ако има желаещи, можем да открием кампания.

Дечи, извинявай, че се обръщам на ти, но ми идваш като спомен от бъдещето! Тогава стана голям купон (виж как се развиваха нещата) и ако не беше Валентин Шопов, сега нямаше за какво да говорим. Ако кажа, че и сега съм насреща, някой ще рече, че пак искам да изкарам някой лев (което си е така, в крайна сметка). Другото обаче е да кажа: "Я стига!" Пак не ми се иска! ТОГАВА се отказвах 100 пъти, Шопов ме завръщаше, получи се! Сега не знам как би станало! Говорете с Шопов, пък както се получи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Досега четох темата и защо пък да не дарим пари за някои дом :) . Например да купуваме чаши (незнам кой ги прави ако е Bogry) и ако е съгласен да дарим парите пак на някои дом за деца . До зимата има много време така че много пари ще се наберат и ще има много щастливи деца :) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Досега четох темата и защо пък да не дарим пари за някои дом :) . Например да купуваме чаши (незнам кой ги прави ако е Bogry) и ако е съгласен да дарим парите пак на някои дом за деца . До зимата има много време така че много пари ще се наберат и ще има много щастливи деца :) :icon_blush:

Колега, така или иначе домът, за който клуба се грижи е известен на почти всички и това е дом "Българка" гр. Стара Загора. http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14343 :) Дано тази година бъдем по-активни от миналата. :rulez:

Редактирано от iskrata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/312737_104650246306559_3953246_n.jpg ...... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да попитам собствениците на първата партида чаши, имат ли за изминалите три години проблем с "магическите" чаши?

Тоест, изтъркване на "магията" , напукване на глечта или други дефекти?

После, ако има желаещи, пишете ми първо на ЛС относно бройката, която бихте искали да притежавате....

Ако се съберат поне педесетина броя, ще разговарям с БОГРИ и ще пусна оферта.

Иначе няма смисъл.

Без да препрочитам темата, помня - как се опитвах да направя нещо различно за феновете на http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif и как веднага се намериха хора, които превърнаха идеята в махленски пазарлък....

За включилите се по късно, става въпрос за следният "магически" продукт. Предупреждавам, че чашата е активна само с горещо мляко, кафе, чай, греяна ракия и греяно вино. С гореща вода чашата се пука още на третият път.....http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_tongue.gif

http://www.vbox7.com/play:cfbd9cc0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека все пак да има ориентировъчна цена.....

Иначе аз бих могъл да поръчам 5 чаши, да има за семейството..., даже 6, че да има 2 за мен, да пия stereo. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Първо искам да попитам собствениците на първата партида чаши, имат ли за изминалите три години проблем с "магическите" чаши?

Тоест, изтъркване на "магията" , напукване на глечта или други дефекти?....

 

Изключително доволен. Непрекъснато използване всеки ден. Никакви дефекти за 3 години! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да споделя същото, никакви проблеми, супер качествени чаши!!! Само дето едната я счупих и бих си взех няколко отново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изключително доволен. Непрекъснато използване всеки ден. Никакви дефекти за 3 години! :icon_thumbup:

 

+ 1 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Готина чашка, имам подобна с мацки на които им избледнява бельото :P когато се налее със гореща напитка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...