Премини към съдържание

Снимки от последната среща за 2005 година


Препоръчано мнение

  • Admin

Страхотна среща :icon_clap:

 

Редицата от Мицубишита беше толкова голяма, че снимането с обикновен апарат беше невъзможна :first:

 

http://www.bgphoto.net/photos/5307/o632700617873906250.jpg

 

 

Весели, усмихнати, щастливи. Това са феновете на Мицубиши клуба :rulez:

 

http://www.bgphoto.net/photos/5307/o632699263125156250.jpg

 

За съжаление тук също обектива е малък :photo:

Догодина живот и здраве ще трябва да ангажираме цялото заведение, което беше с каминка и много ни хареса. Браво на Коlо за резервацията :icon_clap:

 

http://img530.imageshack.us/img530/1240/sr182jb.jpg

 

Всички снимки от срещата можете да разгледате тук :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета. :icon_thumbup:

Радвам се че сте изкарали добре и сте :drinks: Дано да мога да дойда на другата среща, че отдавна не сме се виждали вече :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че забравяте да уточните за тези които не присъстваха,че снимките са правени пред сградата на "МИНИСТЕРСТВОТО НА :mitsu-smiley: МИЦУБИШИ :mitsu-smiley: ".Засега работи само в неделя,но за сметка на това приема всички и досега няма оплакали се или недоволни от неговата работа,за увеличаване броя на щастливите собственици на :mitsu-smiley: :plane: .От достоверен източник потвърдиха че ако наплива стане прекалено голям ще заработят и в други дни и ще осигурят по-голям паркинг! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много от колегите не успяха да дойдат, а представяте ли си ако бяха дошли и те? :D :D :D

 

В сравнение с миналата година клубът се е разрастнал наистина много! :icon_thumbup:

 

Очаквам в края на годината Биг Босса да направи една равносметка за развитието на клуба! :icon_thumbup:

 

Май имаше още снимки... кой ли не е изкарал снимките още...? :icon_hmm: :rolleyes:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм качил снимки от моя фотоапарат, но и това ще стане.... :icon_blush:

Истината е че наистина много хора дойдоха, аз лично не вярвах че толкова ще се отзоват в тази мразовита неделя......... :D обаче феновете на :mitsu-smiley: не се плашат от нищо, а колите ни си мъркат като котенца в студа....... :D Наистина не очаквах толкова голяма да стане срещата ни...........очарован съм че от ден на ден ставаме все повече и със все по готини мицута, :D вече имаме и още 1 или 2-ма нови членове на клуба......... :icon_thumbup:

Равносметката за тази 1 година и 4 месеца е 465 регистрирани потребителя, около 30 члена, много добра организация,поне 30 коли са на всяка среща, имаме си и коли шедиоври........Мицу GT3000, 2 Evo VIII, 2-3 Eclips........ :icon_thumbup: имаме си и клубни карти , стикери, фанелки, шапки и др. .......................освен това много организации и фирми ни взимат вече насериозно........... :icon_thumbup:

А как я почнахме???? :D Трима души на първата среща..............аз, Big Boss и Neni..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката за тази 1 година и 4 месеца е 465 регистрирани потребителя, около 30 члена

 

Бих добавил и по статистиката - средно 200 посещения на ден :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, незнам каква равносметка да правя обаче днес като дойдох на срещата и като видях колко хора има направих ето това ----> :icon_doh:

Нямаше как да снимам всичките :)

Имайте в предвид, че не дойдоха много хора от различните градове в България по обясними причини.

Освен това не дойдоха поне още 10 от София :icon_dance:

Следващият път живот и здраве ще блокираме цялата улица "Дамян Груев" :D

По мои изчисления бихме рекорда от Националната среща :icon_n_hands:

 

Бих добавил и по статистиката - средно 200 посещения на ден :icon_thumbup:

 

Знаеме, знаеме :D

Има много скрити агенти от другите клубове, които гледат всекидневно - многократно сайта ни :ph34r:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, тая среща е била върха. Аз за съжаление не можах да дойда защото ми се наложи спешно да пътувам :( .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, срещата наистина беше :first: :first: :first: . Все повече ставаме и навсякъде вдъхваме респект като институция :good:

Колко фен-клуба могат да се похвалят с подобно нещо ? :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, срещата наистина беше :first: :first: :first: . Все повече ставаме и навсякъде вдъхваме респект като институция :good:

Колко фен-клуба могат да се похвалят с подобно нещо ? :icon_box:

Точно .................0 :D Хонда са малко по назад от нас, въпреки че те съществуват като клуб почти 2 години повече :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше върхът - :first: , на мен лично много ми хареса и имаше много хора / И ТО ВСЕ ГОТИНИ/ имаше :drinks: и много :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: и т.н., т.е. всичко необходимо и точно за е дна яка среща на фен клуб номер :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще трябва аз да си купя :mitsu-smiley: PAJERO ,че поне едно да дойде на среща :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето и още малко снимки от срещата - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=48&AlbumId=33119 . Съжалявам за закъснението, но едва днес намерих малко време да ги кача. И да ме извиняват тези, които са излезли с червени очи, но някой в къщи си беше играл с апаратчето и не съм забелязал, че светкавизата е разбъзикана. Затова и някой снимки са по -затъмнени :confused1: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които са ъплоуднали снимки от срещата :) Гледам ги и много им се радвам :D :drinks:

Редактирано от pilcho
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които са ъплоуднали снимки от срещата :) Гледам ги и много им се радвам :D :drinks:

Моите снимки са отвратително станали............ :icon_blush: ще ги постна скоро.... B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:( Ако следях по-често форума може би и аз щях да знам за срещата! Но нищо догодина се надявам че ще присъствам на още по-масово събиране на Митсу фенове :) Честита Коледа на всички и весело посрещане на новата година :))))))))

п.с. Босе не е лошо и аз да си платя членския внос тези дни!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( Ако следях по-често форума може би и аз щях да знам за срещата! Но нищо догодина се надявам че ще присъствам на още по-масово събиране на Митсу фенове :) Честита Коледа на всички и весело посрещане на новата година :))))))))

п.с. Босе не е лошо и аз да си платя членския внос тези дни!!!!

Емиии................що не го следиш, тук стават доста интересни неща напоследък.............. :icon_thumbup: Има една опция, и тя е ,когато има среща, аз или някой друг да ти пуска SMS и да те предупреди по този начин................ако искаш така, остави си телефона и така............... :D Скоро ще има друга среща, така че бъди на "линия" :D ще стане интересно да се снимаме все :mitsu-smiley: "спортисти" :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Всички снимки са изчезнали,трябва нещо да се измисли, така историята на клуба се губи.

 

DJ беше писал, че прави запис на снимките. Аз от своя страна пазя на компютъра си всички снимки, които аз съм правил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз си пазя всички снимки, които съм правил. Подреждам си ги по датата на събитието. Може да се разберем, който има снимки да ми ги дава, да ги качва някъде или да ми ги праща по някакъв начин и аз мога да им правя архив на DVD например и да го обновявам периодично. Така наистина ще си пазим историята в снимки. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз си пазя всички снимки, които съм правил. Подреждам си ги по датата на събитието. Може да се разберем, който има снимки да ми ги дава, да ги качва някъде или да ми ги праща по някакъв начин и аз мога да им правя архив на DVD например и да го обновявам периодично. Така наистина ще си пазим историята в снимки. :mitsu-smiley:

 

Няма да е лошо и да измислим място на което да се качват, и от което няма да изчезват.

А останалите снимки трябва да са у Светльо и у Пламен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...