Премини към съдържание

Снимки от последната среща за 2005 година


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Ами засега всички снимки ги качваме на www.snimka.bg . Но не се знае докога ще са там. Може да се получи същото както с BG Photo. Затова е хубаво да си имаме архив на някакъв носител. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз си пазя всички снимки, които съм правил. Подреждам си ги по датата на събитието. Може да се разберем, който има снимки да ми ги дава, да ги качва някъде или да ми ги праща по някакъв начин и аз мога да им правя архив на DVD например и да го обновявам периодично. Така наистина ще си пазим историята в снимки. :mitsu-smiley:

 

На кой адрес да ти пусна снимките, които са при мен? Имай предвид, че са доста като обем, дано да нямаш лимит на пощата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

На кой адрес да ти пусна снимките, които са при мен? Имай предвид, че са доста като обем, дано да нямаш лимит на пощата...

:mitsu-smiley: Ако са доста като обем недей по мейла :D . Колко са? Ако са под 100МB може да ги качиш тук: http://www.rapidshare.com/ и да ми дадеш линк. Става много лесно. Ако са повече от 100MB може да ги разделиш на няколко файла и пак да ги качиш там. Аз веднага ще ги дръпна. Ако не става, ще мина да ги взема направо от теб - в крайна сметка работя на 100 метра от вас :) . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ако са доста като обем недей по мейла :D . Колко са? Ако са под 100МB може да ги качиш тук: http://www.rapidshare.com/ и да ми дадеш линк. Става много лесно. Ако са повече от 100MB може да ги разделиш на няколко файла и пак да ги качиш там. Аз веднага ще ги дръпна. Ако не става, ще мина да ги взема направо от теб - в крайна сметка работя на 100 метра от вас :) . :mitsu-smiley:

 

А, не! Трябва да се уплоадва всеки файл поотделно :icon_doh: . Ще ги врътна на един диск и хем ще се видим на по бира :drinks: , хем ще ти ги дам. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

А, не! Трябва да се уплоадва всеки файл поотделно :icon_doh: . Ще ги врътна на един диск и хем ще се видим на по бира :drinks: , хем ще ти ги дам. :)

:mitsu-smiley: Как така по отделно :) ??? Архивирай ги всички в един zip файл и тогава ги качваш. Иначе идеята за по бира е много добра. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Как така по отделно :) ??? Архивирай ги всички в един zip файл и тогава ги качваш. Иначе идеята за по бира е много добра. :mitsu-smiley:

 

Изпратих линковете на лично. По този начин работата е свършена, остава само удоволствието :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...