Премини към съдържание

Предложение за среща(и) на Плевенските Мицубиши фенове!


Препоръчано мнение

bate_pleven, аз също бях предложила за Двете Сърнета, защото те със сигурност работят целогодишно, а паркинга е още по-голям. )

Но valboss каза, че едва ли ще се съберем чак толкова хора и предложи Караджейката. ) Съгласих се, тъй като е доста по-отдавна от мен в този форум, а и за мен няма особено значение точно мястото където ще бъдем.

Утре отново ще се обадя до Караджейката за да видя как стоят нещата, но при първият разговор казаха, че работят и няма проблем да ги посетим. )

Ако все пак нещо там не ни хареса, с колите сме и може да се преместим на друго място. )

 

 

Колеги , ако става въпрос за Караджейката до Ичера на 100% и аз ще дойда ,това за мен е едно от най прекрасните места във България /особенно лятото/ , за това и преди година - две също мислех да го предлагам за среща но се оказа ,че разполагат само със 25 легла и :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 462
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ако щерката не ме беше поканила на първия си рожден ден на 16-и, направо бях дошъл. Ама не върви да й откажа, че какво ще си каже, е гати несериозния татко имам... Утехата ми е,че и на двете места ще има :drinks: . Но на следващата среща ще доведа и нея.

 

П.С. Знам едно място в града, където като отида с моя Галант и там стават поне 3 такива. А другите са много расови ... От мен наградата за позналите това място :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

echik, става въпрос за ресторант Караджейката, който се намира в парк Кайлъка, гр. Плевен. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако щерката не ме беше поканила на първия си рожден ден на 16-и, направо бях дошъл. Ама не върви да й откажа, че какво ще си каже, е гати несериозния татко имам... Утехата ми е,че и на двете места ще има :drinks: . Но на следващата среща ще доведа и нея.

 

П.С. Знам едно място в града, където като отида с моя Галант и там стават поне 3 такива. А другите са много расови ... От мен наградата за позналите това място :icon_thumbup:

 

 

 

Мястото ще да е някъде около колопистата... :icon_thumbup:

Дано тази среща не остане единствената и при следващата да се съберат въпросните три черни звяра :mitsu-smiley:

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , ако става въпрос за Караджейката до Ичера на 100% и аз ще дойда ,това за мен е едно от най прекрасните места във България /особенно лятото/ , за това и преди година - две също мислех да го предлагам за среща но се оказа ,че разполагат само със 25 легла и :icon_crying:

Батенце, там не става за нас.... А и стаите са много малки, пренаселено е обикновено, няма и да ни оставят да се разпищолим, както сме си свикнали......

Иначе мястото е много красиво, прав си! ама да се съберем по сватаначески, с жените и децата. Иначе за среща там - не става!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, не остана....))))

 

А за следващата среща, предлагам ей това очарователно място....))))))

Музей на виното

http://winemuseum-bg.com/flash/bgopit.swf

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, не остана....))))

 

А за следващата среща, предлагам ей това очарователно място....))))))

Музей на виното

http://winemuseum-bg.com/flash/bgopit.swf

Лошото е,че нито вино нито ракия пия.Но...........ми харесва,пък и водчица ще си занеса. :D :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много време се проточи тази среща, почвам да се тревожа за тия чичковци....да не е получил някой сърце-пляс :D

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде завърнахме се, живи, здрави.....хапнахме, пийнахме, ще трябва да повторим пак. )))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата приключи успешно.

Ма много гладни тия софиянци, бре... :icon_doh:

На излизане, човек от персонала обяви, че утре заведението трябва принудително да затвори - били изядени провизии колкото за три бивши руски групи от по петдесет човека. :D

Сега качвам снимковият материал и след малко ще постна линк.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лазоооо засрами се, на всичките снимки си с чаша в ръката!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лазоооо засрами се, на всичките снимки си с чаша в ръката!!!!

Ааааа, на една снимка го има и с менюто :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина чудесно!Благодаря на Мира и колегите от Плевен за топлото посрещане!Благодаря и на Ценов в ролята на "транспортьора" и неговия прекрасен навигатор.

 

Ще повторим.

 

П.С. Това в ръката ми не е алкохол, а олио с което си поливах салатата, останалото е фотошоп... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......Това в ръката ми не е алкохол, а олио с което си поливах салатата, останалото е фотошоп... :rolleyes:

Чак сега ми стана ясно, що Лазар цял следобяд ми викаше:

-Снимай ме с олиото, та снимай ме с олиото...!!! :icon_doh:

То било за алиби :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина чудесно!Благодаря на Мира и колегите от Плевен за топлото посрещане!Благодаря и на Ценов в ролята на "транспортьора" и неговия прекрасен навигатор.

 

Ще повторим.

 

П.С. Това в ръката ми не е алкохол, а олио с което си поливах салатата, останалото е фотошоп... :rolleyes:

Добрее- тъй като не знам с коя версия на фотошоп е правено (а съм доста любопитен) , ще трябва следващия път да дойда и да проверя сам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лазооо, да не се е развалило нещо "качващото устройство" :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи страхотно.Много арни хора на едно място.........а,пък кръчмата...трепач(пак ще ида).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата се получи страхотно.Много арни хора на едно място.........а,пък кръчмата...трепач(пак ще ида).

Ъхъ....

И едни шишове правят :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...