Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предложение за среща(и) на Плевенските Мицубиши фенове!


Препоръчано мнение

  • Отговори 462
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Бива :icon_thumbup: . Живот и здраве - там съм! А, да - не разбрах - соло, или семейно...

 

Ами който, както си прецени. ))) Аз лично смятам да съм сама...))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бива :icon_thumbup: . Живот и здраве - там съм! А, да - не разбрах - соло, или семейно...

Това е среща на тия - дето карат Мицубишита, бре!

Демек, да дойде митничарката! И вече ако тя реши - да те подбере и тебе.... :D

...................

Мира, що сама бе душа?

Доведи и тоя хубостник, дето изпусна Галанта да избяга по улицата.... :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е среща на тия - дето карат Мицубишита, бре!

Демек, да дойде митничарката! И вече ако тя реши - да те подбере и тебе.... :D

...................

Мира, що сама бе душа?

Доведи и тоя хубостник, дето изпусна Галанта да избяга по улицата.... :icon_tongue:

 

Хахаха, той не си пада много по подобни сбирки. ))) Ама ще го питам, ако иска....))))

Така де, на мен повече щеше да ми отива да го изтърва....че съм шофьор от няколко седмици....ама сега поне ще има за какво да му се подигравам...))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е среща на тия - дето карат Мицубишита, бре!

Демек, да дойде митничарката!

...................

Ами то тогава аз ще ходя на фризьор - и без това съм за подстригване /и за масаж.../.

Да ми препоръчаш някой... :P

Пък може и час да ми уредиш /хайде - два, че да има време и за подстригването... :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Vanjo, записвайте се кой ще идва.....пък дали на фризьор, маникюр, педикюр или т.н.- ще ходите.....то за всичките тия работи май ще трябва от предният ден да сте тук. )))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Vanjo, записвайте се кой ще идва.....пък дали на фризьор, маникюр, педикюр или т.н.- ще ходите.....то за всичките тия работи май ще трябва от предният ден да сте тук. )))))

Значи, пиши: жената - в "Караджейката" .... /място до Вальо.../ :haha:

аз - на процедури - при Рени /Валбосова.../ :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно!

Ще има "мамата".... :icon_hammering:

Мира, какво е това....??? Така ли ще си посрещате гостите !!! Или е "Плевенски обичай" :icon_death:

Колеги от извън Плевен - МИСЛЕТЕ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то това е специално отношение, бре!

Нали знаеш - "щом ма бие, значи ме обича". :D

Хайде идвай, па де бой, де мамата, де бензина от джипа ще източим - ще се разберем! :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, какво е това....??? Така ли ще си посрещате гостите !!! Или е "Плевенски обичай" :icon_death:

Колеги от извън Плевен - МИСЛЕТЕ...

 

Ааааа, не, аз така не посрещам....)))) Няма да се плашиш....)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, предлагам да съберем плевенчани по някое левче и да подарим на Мира един клубен календар (ако са останали резервни де) Момичето е отскоро във форума, а успя да "раздвижи" тази тема и да ни сбере за среща!

Ама нека това да е тайна и изненада :P - тя не бива да знае! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, не се безпокойте за календари....аз честно казано не съм фен на никакви и календар не ползвам. ))) За други щуротии няма проблем, гледах че е имало магически чаши и много ми харесаха.....ама е късно за мен. ))))

 

Хайде почвайте да се преброявате.....кой ще идва, че да запазя и места в заведението...)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, не се безпокойте за календари....аз честно казано не съм фен на никакви и календар не ползвам. ))) За други щуротии няма проблем, гледах че е имало магически чаши и много ми харесаха.....ама е късно за мен. ))))

 

Хайде почвайте да се преброявате.....кой ще идва, че да запазя и места в заведението...)

 

Аз оставам за сега на полусъединител, поради по-горе изброените съображения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам със сигурност,и жената ,и детето.Навивам и други колеги от София,пък ще видим. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на полусъединител - щях да пътувам извън Плевен на 17-ти, но май ще се наложи да тръгна още на 15-ти. Ще знам след понеделника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, момчета, ще очаквам до към 12ти да имаме яснота колко човека ще се съберем, за да може да запазим места. )))

 

valboss, ако имаш връзка с други колеги от Плевен, които влизат рядко във форума може да им звъннеш по един телефон. ) Но предполагам, че и сам си се сетил. )))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Положението се изясни - аз ще идвам - бройте ме - 1 човек.

 

Ок, супер, записвам си. )))) Ако познаваш и някой друг с мицубиши, вземи го на срещата...)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, потвърдете ми тук, или на ЛС който ще идва, за да мога тази седмица да запазя места. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да идвам :D

 

Хахаха, аз написах за потвърждение....) а не кой няма да идва. ))))

Ама добре, хайде за следващият път да си се подготвил и да си на линия....)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...