Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предложение за среща(и) на Плевенските Мицубиши фенове!


Препоръчано мнение

valboss, моите искрени извинения....и за новата година ще се реванширам, от сега казвай с какво. )))

 

Дъще, един съвет от :dqdo: - каквото и да иска за реванш - НЕ ХОДИ САМА : ОПАСЕН Е ......

 

И на всички млади и по-възрастни : ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 462
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Vanjo, хехе, мерси колега за съвета....)))) ама чак толкоз опасен....надявам се да не ям бой....))) пък другото все се преживява някак си...) :rolleyes:

Весело посрещане на новата година и на теб. ))) Пък дано се видим през нея в скоро време. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз толкова те чаках...

Даже фрак си бях наметнал...

.................

Заключение:

-Така не се става член на клуба! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

valboss, съжалявам наистина, просто се бях отнесла и моля за извинение. )

Нека да определим някоя разумна дата през седмицата, която ще е удобна на всички да присъстват. ) Този път гарантирано идвам. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А гости от други райони приемат ли се :please:

 

Е, то Севлиево къде е, наблизо...)) приемат се....)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, то Севлиево къде е, наблизо...)) приемат се....)

 

Ех, пък ако е и утре-е-е... :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, пък ако е и утре-е-е... :plane:

 

Ами за утре аз мога да съм на линия...) само дето мъжа ми ще ме остави без кола, че е на работа...)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mirama, ами давай!

Определи дата, час и място.

................

Но гледай да не съвпада деня с някой от предстоящите празници. Нали знаеш, че през януари са доста... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4ти и 5ти януари не са празници...) мисля че е ок. )

Само да кажат тези, които са на работа кога им е удобно, предполагам след 17ч?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давай, Мира - събери тази разпасана чета ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се срещаме ли пак, че предновогодишната я изпуснах...)

 

И тъй като изглежда хората по-рядко влизат във форума, нека датата да е по-нататък, примерно 9ти януари (събота) или 16ти януари (отново събота), за да могат ако има желаещи от друг град също да се включат. )))

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...датата да е по-нататък, примерно 9ти януари (събота) или 16ти януари (отново събота), за да могат ако има желаещи от друг град също да се включат. )))

 

Подкрепям тази идея, разумна е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазвай места в Караджейката..

 

За 9ти, или 16ти?. ))))

Аз лично съм за 16ти януари. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 9ти, или 16ти?. ))))

Аз лично съм за 16ти януари. ))))

 

Здравейте колеги,

и на мен ми се иска да се включа в предстоящата среща, тъйкато прочетох форума за предната (31.12.2009г), точно в 14ч, а от Белене до Плевен си е 45мин. Пък и когато регистрирах колата, обещах на Valboss (ако се сеща като ми даваше визитката си в КАТ), че ще съм активен във форума. Така че една от двете дати ме устройва, пък и ми предстоят обучения в Плевен през идващите 2-3 седмици. Та до скоро виждане :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

AresLAST, здравей, приятно ми е да се запознаем. )))) (да не си военен, че ще идваш на обучение?)

Тъй като valboss ми даде карт бланш да я организирам въпросната среща....окончателно предлагам 16ти януари за дата на сбирката. )))

Час....мисля че по обяд е най-удобно за всички, особено за хора, които ще пътуват от друго място. ))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

AresLAST, здравей, приятно ми е да се запознаем. )))) (да не си военен, че ще идваш на обучение?)

Тъй като valboss ми даде карт бланш да я организирам въпросната среща....окончателно предлагам 16ти януари за дата на сбирката. )))

Час....мисля че по обяд е най-удобно за всички, особено за хора, които ще пътуват от друго място. ))))

 

Здравей,

и на мен ми е приятно. Явор ми е името. Причината е нова работа с повишение (не кой знае колко голямо- Управител), мисля че датата е подходяща, надявам се да не ме измъчват много по обученията, тъйкато "питай патило, а не учило". Надявам се до тогава да са ми по-ясни плановете и да не решат да ме пратят към София, но ако мога с радост съм на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Явор, аз съм Мира. ))))

Ще стискаме палци тогава всичко да е ок и да си в Плевен. )

И честито за повишението. )))

 

Разпратих съобщения на потребителите, които видях, че са от Плевен (не са никак много) или поне аз не можах да открия повече. ))))

Надявам се да видят и темата тук. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен за 16-ти, че на 17 - ти заминавам извън Плевен за 1 седмица - така че на 16-ти съм там. Определете часа и съм :icon_thumbup: Да живеят Галантите :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен за 16-ти, че на 17 - ти заминавам извън Плевен за 1 седмица - така че на 16-ти съм там. Определете часа и съм :icon_thumbup: Да живеят Галантите :icon_rock:

 

Колега, ако може да те помоля да си смениш аватара, защото се дублира с този на колегата Дани. От колегиалност те моля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

AresLAST, здравей, приятно ми е да се запознаем. )))) (да не си военен, че ще идваш на обучение?)

Тъй като valboss ми даде карт бланш да я организирам въпросната среща....окончателно предлагам 16ти януари за дата на сбирката. )))

Час....мисля че по обяд е най-удобно за всички, особено за хора, които ще пътуват от друго място. ))))

Трябва да определиш и място. Където да може да се паркират автомобилите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

valboss, нали предложи да запазвам направо места в Къраджейката. )))) там мисля има място за паркиране....дали ще се съберат всички?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок, последно и за всички. ))))

Срещата ще се състои на 16ти януари (събота), в 13часа, р-т Караджейката (парк Кайлъка).

Да се чувстват поканени и всички останали от други градове. )

http://files.myopera.com/ANELIM/albums/484881/Pleven_01.jpg

Редактирано от Mirama
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бива :icon_thumbup: . Живот и здраве - там съм! А, да - не разбрах - соло, или семейно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...