Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Предложение за среща(и) на Плевенските Мицубиши фенове!


Препоръчано мнение

Момчета, потвърдете ми тук, или на ЛС който ще идва, за да мога тази седмица да запазя места. )

Запази ми едно място и ми капарирай бутилка мерло... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 462
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Запази ми едно място и ми капарирай бутилка мерло... ;)

 

ок, нямаш грижи...)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок, нямаш грижи...)

Не лошо да проверим дали ще работи караджейката, защото не съм много сигурен дали ще работи..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не лошо да проверим дали ще работи караджейката, защото не съм много сигурен дали ще работи..........

 

Преди малко се обаждах да запазя местата, работи си Караджейката, няма проблем. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се обаждах да запазя местата, работи си Караджейката, няма проблем. )

ОК, дано да няма проблеми............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК, дано да няма проблеми............

 

Е, ако има ще сменим мястото...)))))

 

P.S. Колата, която си пуснал за продажба е страхотна. ) Вече за не знам кой път съжалявам, че избързах толкова с моята. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Колата, която си пуснал за продажба е страхотна. ) Вече за не знам кой път съжалявам, че избързах толкова с моята. )
Недей да съжаляваш, твоята кола е по хубава и по здрава от на батето ...

И е правена от Японци... :icon_n_ninjastar: :nunjaku: за разлика от неговата... :P

И за да не е спам мнението ми, по темата: и аз няма да идвам на срещата... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей да съжаляваш, твоята кола е по хубава и по здрава от на батето ...

И е правена от Японци... :icon_n_ninjastar: :nunjaku: за разлика от неговата... :P

И за да не е спам мнението ми, по темата: и аз няма да идвам на срещата... :D

 

 

Хахаха, ааааа....не ви е срам...)))) какво само казвате, че няма да идвате...)))) за другият път да си на линия. ))) :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е среща на тия - дето карат Мицубишита, бре!

Демек, да дойде митничарката! И вече ако тя реши - да те подбере и тебе.... :D

...................

Мира, що сама бе душа?

Доведи и тоя хубостник, дето изпусна Галанта да избяга по улицата.... :icon_tongue:

 

Че като ще има митничари, данъчни няма ли да дойдат и те? Пари щели да се носят.... :icon_dance: В четвъртък пътувам за Русе по обед, мисля да мина покрай Панорамата. В неделя се прибирам обратно... Караджейката ще я пропусна на косъм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че като ще има митничари, данъчни няма ли да дойдат и те? Пари щели да се носят.... :icon_dance: В четвъртък пътувам за Русе по обед, мисля да мина покрай Панорамата. В неделя се прибирам обратно... Караджейката ще я пропусна на косъм.

 

Е, че мини....ще повторим и в неделя....))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от днес почнах обученията в Плевен и още не ми се е изяснило положението, за да дам твърд отговор. Имам и други планове за съботно ходене до Плевен, ако всичко е наред мога да намина да ви видя, но за места не се ангажирам, евентуално малък оглед на паркинга и обратно към задачите. Поне знам къде сте и от колко сте там, а остава да се срещнем. Това е от мен за сега. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... В четвъртък пътувам за Русе по обед, мисля да мина покрай Панорамата. В неделя се прибирам обратно... Караджейката ще я пропусна на косъм.

Ако искаш да я разгледаш, обади ми се един час предварително.

Че ползвам една натрупана отпуска от два месеца....

......................

Русенците да внимават и да се строят в две редици!!! :D

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък пътувам за Русе по обед,
Да не ходиш да проверяваш на Глория силикона бре ??? ... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заявката ми от 03,01,2010 год. / стр.3 от темата/ важи ли....

 

Аааа, къде се губиш толкова време....)

Важи разбира се, само кажи колко места. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ама не водете безсмислени спорове....на кой му била по-хубава колата. )))) Нека не превръщаме темата в мерене на.....

 

Аз си знам, че моята е стара....и колкото и да викаме на черното, бяло....то бяло няма да стане. ))))

Но....пък не е вечна и след някоя година ще я сменя с по-хубава и от вашите....да ви е яд...))))) :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е среща на тия - дето карат Мицубишита, бре!

Демек, да дойде митничарката! :D

 

 

...... само кажи колко места. )

 

Едно - за жена ми ! Нали така каза БОСА, дето е купил "Панорамата"... :respect: :bowi:

Но ДОБРОТО все някога ще победи :starwars:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно - за жена ми ! Нали така каза БОСА, дето е купил "Панорамата"... :respect: :bowi:

Но ДОБРОТО все някога ще победи :starwars:

 

 

Че ти няма ли да идваш???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че ти няма ли да идваш???

 

Аз лично ще се шматкам из Плевен, докато вие се срещате /че то какво ли и друго ми остава.../.

А да, мога да си оформя прическата и някое и друго масажче да направя... :icon_n_oops: :giggle: :tooth:

Поздравете Вальо от мене....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще се шматкам из Плевен, докато вие се срещате /че то какво ли и друго ми остава.../.

А да, мога да си оформя прическата и някое и друго масажче да направя... :icon_n_oops: :giggle: :tooth:

Поздравете Вальо от мене....

 

Хаха, абе ти нещо се е...ваш с мен. ) Я го зарежи Вальо и идвай....))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей да съжаляваш, твоята кола е по хубава и по здрава от на батето ...

И е правена от Японци... :icon_n_ninjastar: :nunjaku: за разлика от неговата... :P

И за да не е спам мнението ми, по темата: и аз няма да идвам на срещата... :D

Марио! Не се ли усещаш че прекаляваш с твоя СПАМ.

Няма тема в която да нямаш поне по 1/едно/ безмислено мнение.

Ни в клин ни в ръкав сега се намесваш в тема за събиране на фенове/ а ти не си такъв/ и обсъждаш колите ми дали е добра или не.

Ще попитам с какво право го правиш?

Поправи моето мнени, но ти си виждал моята кола 2/два/ пъти през живота си и то от разстояние а на колегата вообще не си и чувал за колата, как прецени че колата ми е кофти?

Това че хората тук в този прекрасен клуб и форум те мислят за големия майстор(може и да си такъв, но аз лично се съмнявам в това-личното ми мнение е такова) и са ти гласували доверие не означава че можеш да определяш от разстояние коя кола каква е, а ако го можеш наистина, лично ще препоръчм да изтрият това мое мнение.

Към Глобалните Модератори имам един въпрос, как е възможно един от големите спамери да го направите модератор?

 

Извинявам се за острия тон, но разберете ме правилно все някой трябваше да каже на колегата Марио64 за каво иде реч.

Поздрави.

 

П.П. По темата за събирането ни в Плевен, дали да не помислим за друг ресторант. Караджейката(ресторанта) през Януари не отваря често и персонала дават само дежурства, не съм много сигорен дали ще е сполучливо. Към организаторите бих се обърнал с един съвет/предложение за "ДВЕТЕ СЪРНЕТА" паркинга също е много голям и не далеч от "КАРАДЖЕЙКАТА".

 

П.П.1 Извинявам се за правописните грешки.

Редактирано от bate_pleven
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bate_pleven, аз също бях предложила за Двете Сърнета, защото те със сигурност работят целогодишно, а паркинга е още по-голям. )

Но valboss каза, че едва ли ще се съберем чак толкова хора и предложи Караджейката. ) Съгласих се, тъй като е доста по-отдавна от мен в този форум, а и за мен няма особено значение точно мястото където ще бъдем.

Утре отново ще се обадя до Караджейката за да видя как стоят нещата, но при първият разговор казаха, че работят и няма проблем да ги посетим. )

Ако все пак нещо там не ни хареса, с колите сме и може да се преместим на друго място. )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще се шматкам из Плевен, докато вие се срещате /че то какво ли и друго ми остава.../.

А да, мога да си оформя прическата и някое и друго масажче да направя... :icon_n_oops: :giggle: :tooth:

Поздравете Вальо от мене....

То за бая шматкане става на въпрос, или поне докато жената работи над Миглена и гърцойката...

Впрочем, край "Караджейката" има рекичка, край "Двете сърнета" също - и е идеално за шматкане.

И като се умориш, влизаш в заведението.

Аз ще съм ти поръчал кремче.... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оставям телефон за връзка, ако възникне някакъв проблем и основно за колегите, които не са от Плевен. )

0888 762 492, Мира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ни в клин ни в ръкав сега се намесваш в тема за събиране на фенове/ а ти не си такъв/ и обсъждаш колите ми дали е добра или не.

Ще попитам с какво право го правиш?

Поправи моето мнени, но ти си виждал моята кола 2/два/ пъти през живота си и то от разстояние а на колегата вообще не си и чувал за колата, как прецени че колата ми е кофти?

Това че хората тук в този прекрасен клуб и форум те мислят за големия майстор(може и да си такъв, но аз лично се съмнявам в това-личното ми мнение е такова) и са ти гласували доверие не означава че можеш да определяш от разстояние коя кола каква е, а ако го можеш наистина, лично ще препоръчм да изтрият това мое мнение.

Първо, дай да не си мерим фенството, че последните 2 г. си идвал само на едно мероприятие и то за 2 часа... :good:

Второ, никъде не съм казал че твоята кола е кофти, а че на колежката (която не е колега) колата е по здрава, в което можеш да се убедиш и сам, ако се разровиш из форума, понеже теми за такива дизелови Галанти с проблеми почти няма... :icon_thumbup:

Трето- оценки относно това, колко съм майстор, можеш да даваш единствено ако съм правил твоята кола и нещо не си доволен, или ако не съм оправил някоя кола, а после ти си я отремонтирал... :D

 

И четвърто- всичко в поста ми беше майтап и спам (даже съм го написал и емотикони съм сложил) но ти си го взел много на сериозно..

Извинявай че съм ти обидил колата :icon_thumbup: но лично теб не съм те обиждал никога, така че се замисляй малко преди да пишеш каквото и да било... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...