Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Искам да се извиня за закъснението си днес, и да благодаря за стабилното присъствие на гларуси днес. Надявам се по-често да ви виждам лицата. Пускам две снимки от телефона, че и апарата бях забравил :icon_blush:

SP_A0701.jpg

SP_A0702.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се извинявам за малкото закъснение,но срещата си беше супер и снимките ги бива!

:icon_rock:

Редактирано от jovany1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мн ме беше срам и затва не слязох :D

 

Ти верно не слезе бре, другия път ще ти дърпам ушите! Я по смело, ние сме само готини хора :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз другия път или сам ще дойда или с човек който няма ми мрънка,че да мога да отразя една биричка с вас

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте.

Аз съм чииисто нов във вашия форум и мене не ме е срам да отразя по една биричка с вас :)

И някой да ме вкара малко в Играта, че моя Лансер ме чака. Само трябва да го намеря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Аз съм чииисто нов във вашия форум и мене не ме е срам да отразя по една биричка с вас :)

И някой да ме вкара малко в Играта, че моя Лансер ме чака. Само трябва да го намеря :)

 

Добре дошъл! Абе срам - не срам, все една бира ще пиеш ти ;) Заповядай на следващата сбирка, да те вкараме в играта :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Абе срам - не срам, все една бира ще пиеш ти ;) Заповядай на следващата сбирка, да те вкараме в играта :D

 

Добрем :)

Я разкажи кога са ви сБирките и къде. Да се ориентирам и да запазя малко свободно ... място в стомаха си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо още едно попълнение в агитката ни колега най-често датата и часът се пускат в тази тема така че трябва да я проверяваш за да разбереш кога и къде ще е сбирката а и да можеш да си оставиш достатъчно местенце за хапване нали така :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Нeзная дали това е мястото,но искам да попитам има ли колега с еклипс 3г тук/Варна/? Поздрави!

Редактирано от Vinse
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Среща на клуба в събота 09 октомври от 18:00 ч. Ако искате може да сменим мястото вече, тъй като времето не става за сядане отвън. Ред рок, Явор или някакви други предложения?

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По това време в събота на Явор трудно се намират места, особенно ако сме повечко хора трябва да сме доло в долния бар на боулинга, а там сепаретата не са много големи и ще ни е трудно да се съберем .

Иначе аз съм на линия да си ви видя :icon_thumbup: :icon_thumbup: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явор отпада като вариант, защото сепаретата са наистина много малки, а и намирането на места за паркиране също е проблем. Остава ред-рока ако нямате по добри предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако сме повечко от 6-7 души няма да се съберем Ники ще трябва да се гъчкаме :icon_hmm:

 

Хм, поправи го на:

Ако сме повечко от 6-7 души няма да се съберем, Ники, ще трябва да се гушкаме...:icon_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, поправи го на:

Ако сме повечко от 6-7 души няма да се съберем, Ники, ще трябва да се гушкаме...:icon_hug:

6-7 души с гушкане си е вече оргия,моля ви се :D :D :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не упорочавайте темата ако обичате какви са тия оргий акви са тия 5 лева :icon_doh: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някое друго заведение,че Ред Рок-а е много на майната си..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...