Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Гугутки, някой от вас ще идва ли на Шипково? Да знам дали ще съм сам пак :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска да си издуха нагара и да отпуши катализатора на извънградско до Шипково :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то и аз ще съм с жената бе :) Става въпрос, че ако има и други колеги от града които ще идват, може да пътуваме заедно. Аз иначе и сам си ходя по такива мероприятия не ми пречи, но е приятно и да се движим няколко мицки в колона :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е то и аз ще съм с жената бе :) Става въпрос, че ако има и други колеги от града които ще идват, може да пътуваме заедно. Аз иначе и сам си ходя по такива мероприятия не ми пречи, но е приятно и да се движим няколко мицки в колона :)

То още е рано,ама се надявам на по-силно варненско присъствие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз се надявам но всеки си има времеви и финансови ресурси. Купона обаче няма да е за пропускане ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще пропусна.Много ми е малко детето че да мога да съм сигурен за 1 месец напред какво ще се случи.

Успех и да качите снимки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не иска да си издуха нагара и да отпуши катализатора на извънградско до Шипково :)

Хе-хе,Емчо регионалните срещи ще ги обърнете на национални,бре.Опасна работа сте Вие Гларусите. :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване към тукашните представители на маркта.Какво ще кажете за едно форумно първенство на картинг пистата над Виница?Естествено когато времето го позволява!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване към тукашните представители на маркта.Какво ще кажете за едно форумно първенство на картинг пистата над Виница?Естествено когато времето го позволява!!!

 

Аз може ли да се пусна с хондата,тя и без тва ми е като картинг ..... :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Алоооо,колегите......кво е това ??? Никой не дава предложения за срещи,аз ли да ви подканям пак???Ама засрамете се,това на нищо не прилича... :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алоооо,колегите......кво е това ??? Никой не дава предложения за срещи,аз ли да ви подканям пак???Ама засрамете се,това на нищо не прилича... :rofl:

 

 

Много сняг!!!Колата ми едвам се движи ;).Нека времето се стабилизира малко :).А и още нокой не е дал идеи за ново място за срещи,аз също нямам за сега.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От днес работата ми се вижда да е много кал...Нека се оправи малко тв'а алтаво време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Момчета, забравихме се. Тъй като другата седмица ще има сбирка на национално ниво, предлагам за по-другата седмица да се сберем на раздумка. На 28 (неделя) февруари ще ви очаквам. Не казвам къде, тъй като на последните сбирки се реши, че ред-рока не ни устройва вече. Има време, за това моля дайте предложение за място. Очаквам вашите предложения и присъствие на сбирката :)

 

С уважение Е. Димитров!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Да, отдавна не сме се събирали...но аз за съжаление не мога на 28ми...така че ще пропусна срещата..ако въобще има, като гледам какъв е интересът.. :icon_hmm:

За следващата ще се опитам да съм на линия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хондаджията ви приканва да вземем да се съберем,айй????? :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и най-сериозните Варненски фенове :icon_thumbup:

А другите къде се спотайват :) Xen, Dell, Илиев... ? Някой има ли предложение за ново местенце, където да си правим сбирките?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ме, предложение нямам, мен Ред Рока си ме устройваше, но пък и другаде да е, все едно. Единственото място на което могат да паркират безпроблемно и едновременно десетина коли са двете пицарийки (селена и не се сещам за другата) между Ян Палах и Христо Смирненски, но това на прима виста. За 28-ми не обещавам нищо, празник ще имаме, но може и да не го празнувам, та, или ще дойда, или няма. :yes3:

 

С уважение С. Радев

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 28-ми не обещавам нищо, празник ще имаме, но може и да не го празнувам, та, или ще дойда, или няма. :yes3:

 

С уважение С. Радев

 

 

Хи-хи-хи, е да или ще е едното или другото :D Пък това за Селена не е лоша идея сякаш, може да пробваме там да се съберем този път, ако другите, които имат желание да дойдат нямат нищо против.

 

И на tzenov идеята за снимки не е лоша :D

 

С най-голяма почит и уважение, с пожелание за лек и успешен ден на всички,

В. Георгиева

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...