Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Колеги,скоро трябва да спретнем среща,а и колегата S.Iliev си е вече тук......Пренареждайте графиците,мислете дата(удобна),място(удобно)......удобни дати 7.11 или 14.11(поне за мен) :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре 14-ти, да има повече време за нагласа :) Мен иначе и утре да е не ми пречи, знаеш че зарязвам всичко :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще се пробвам да доида, че много отсъствия ми се събраха(това са бая бири маи... :icon_clap: ),само кажете място/дата последно и дано да е хубаво времето макар че вече сме почти във зимата.

Редактирано от Kurt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дата 14-ти :) А колегите от русе са добре дошли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, и аз имам голямо желание да присъствам...ама на 14ти няма как :icon_crying:

Дано за следващата среща да успея вече, мн ще ми е интересно да се запозная с вас и ваште :mitsu-smiley:

Весело :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, CHERRY,ми то може и на 15-ти да го "мръднем" ивента....... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Принципно може и на 16-ти дет се вика, но няма смисъл. Ясно е от опита, че една дата не може да бъде идеална за всички :) Разбира се, всеки фен ще направи всичко за да присъства, а всеки не успял фен ще направи всичко да дойде на следващото мероприятие. Така, че очаквам ви всички мицу-маниаци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Среща ще си правите ли ? Че ще съм в Варна събота и неделя ( до следобяд ) ако правите да дойда да ударим по една бира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се разберем за мястото... Ще проваме ли това което предложи PavkataJPN ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, CHERRY,ми то може и на 15-ти да го "мръднем" ивента....... :icon_dance:

 

 

 

Благодаря за разбирането :icon_blush: Но наистина няма да мога - чак на 18 ще съм пак във Варна... Но ще е хубаво скоро след това пак да се измисли нещо..пък дано от третия опит да успея ... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" предожението на PavkataJPN, а и после може да разгледаме магазина :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате може да изтеглим срещата за 7.11 тъй като гледам, че интереса не е много силен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате може да изтеглим срещата за 7.11 тъй като гледам, че интереса не е много силен?

 

 

Еха супер, на 7-ми мога да съм на линия :icon_thumbup: Ако решите да е тогава, аз съм там

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно "За" и от мене! Тъкмо заслужена биричка след като заредя бидона със зелето :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето возило като чу за среща със себеподобни и пиене на бира каза да го пишете и него. Което означава, че ще дойда и аз да го докарам. ;)

 

А каква е идеята с Кауфланд? Да спрем на паркинга, да напазаруваме и да опънем по един вес'ник на капаците на колите за софра? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами... "Събота късен следобед" - тъкмо ракиено... :icon_doh: така де, бирено време :icon_thumbup:

 

Хахаха :) Кой каквото иска.

Значи последно остава за 07.11, от 16.00 на паркинга на Kauflad.

Други желаещи няма ли? Или пак ще ни правите изненада :)

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха :) Кой каквото иска.

Значи последно остава за 07.10, от 16.00 на паркинга на Kauflad.

Други желаещи няма ли? Или пак ще ни правите изненада :)

 

Ако е ставало въпрос за 7-ми, 10-ти съм изтървал срещата безвъзвратно... :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще те чакаме тогава :) Гледам, че и XEN чете ;) Първо Честит рожден ден!!! И второ, да те пишем ли и теб :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...